כונן Samsung 970 EVO Plus SSD 250GB - M.2 NVMe מהיר ואמין במיוחד! רק ב247 ש"ח עם משלוח חינם! (בזאפ 495 - 389 ₪!)

70.82$

פורסם ב: 

כונן הSSD המוביל בקטגוריה כבר שנים ברצף. אמינות, מהירות, טכנולוגיה – סדרת ה970 של סמסונג תמיד לוקחת את הכתר!

ללא ספק הכונן הכי מומלץ ובטוח למחשב שלכם ביחס למחיר.

• INNOVATIVE V-NAND TECHNOLOGY: Powered by Samsung V-NAND Technology, the 970 EVO Plus SSD’s NVMe interface (PCIe Gen 3.0 x4 NVMe 1.3) offers enhanced bandwidth, low latency, and power efficiency ideal for tech enthusiasts, high end gamers, and 4K & 3D content designers
  • BREAKTHROUGH READ WRITE SPEEDS: Sequential read and write performance levels of up to 3,500MB/s and 3,300MB/s, respectively; Random Read (4KB, QD32): Up to 600,000 IOPS Random Read
  • PERFORMANCE OPTIMIZATION AND DATA SECURITY: Seamless cloning and file transfers with Samsung Magician Software, the ideal SSD management solution for performance optimization and data security with automatic firmware updates
  • SUPERIOR HEAT DISSIPATION: Samsung’s Dynamic Thermal Guard automatically monitors and maintains optimal operating temperatures to minimize performance drops
  • 5-YEAR LIMITED WARRANTY: 5-year limited warranty or 600 TBW (Terabytes Written)

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ לבחור לשלם בקופה במטבע המקומי (דולר $) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

אין פה דיל זה המחיר כבר קרוב לחצי שנה

כל הכבוד שאתה יודע להסתכל על KEEPA.
זה שזה המחיר זה טוב ונחמד, אבל החצי שנה הזו אם היית מזמין אותו היית משלם גם דמי משלוח - כ15-25$ בדר"כ.
היום - יש משלוח חינם לישראל בקניה מעל 49$. כבר עניתי לך בפוסט אחר על אותו העניין. למה סתם להספים?

להספים? אני מנסה להגן על אנשים אחרים מ"דילים" שהם לא באמת דילים.
הטון של התגובה שלך מרמז שאתה מתעצבן… במקומך הייתי שמח שהמשתמשים שלי באתר יותר מיודעים ולא קופצים על ה"דילים" האלה.
אם אתה חושב שאני טועה אתה יכול לנסות לתקן אותי, אבל אני לא מבין תגובות של “למה להספים” כאילו קיללתי פה מישהו.
משלוח אגב על מוצר כזה הוא בדרך כלל פחות מ10 דולר (יש לי כמה דיסקים כאלה והם מאוד קטנים)