מבצע סופ"ש! מוצרי חשמל SAMSUNG ב 12% הנחה + משלוח חינם! בתוקף רק עד מוצ"ש בחצות!

קנייהGET12
12%

פורסם ב: 

שלל מוצרי חשמל של סמסונג במבצע!

הזינו בקופה קופון GET12 ל12% הנחה ומשלוח חינם!

תקף רק עד מוצ"ש בחצות.

תגובה מאת: אוהד
הייתי ממליץ לחפש באנטנט ביקורות על האתר בנוסף על הטביעה שהם הפסידו בה. לא צריך לתת במה לאתרים מהסוג הזה.

"בתחילת 2017 הגישה עינת כץ, לקוחה של וואלה שופס, תביעה ייצוגית נגד החברה באמצעות עו"ד הגר ביין, בטענה כי לא מוצג באתר מחיר ליחידת מידה כפי שדורש חוק הגנת הצרכן. על פי החוק, חובה לדוגמה במקרה של מוצר כגון במבה, לציין גם מחיר של חבילת במבה וגם מחיר ל-100 גרם במבה.

לטענת הלקוחה, בדרך זאת מנעה וואלה שופס מהצרכנים אפשרות להשוות בין מחירים. הלקוחה העריכה את הנזק שנגרם ללקוחות ב-8.5 מיליון שקל. וואלה שופס טענה כי החוק חל רק על אתרים השייכים לרשתות שיווק גדולות. עוד טענה כי לא נגרם נזק כספי ללקוחות.

בדיונים בין הצדדים סוכם כי וואלה שופס תעניק ללקוחותיה הטבה בסכום מצטבר של 270 אלף שקל באופן הבא: הנחה של 15% על רכישת מוצרים באתר שעליהם חלה חובה לציין יחידת מידה, או מתנה בשווי 179 שקל ללקוחות שירכשו מוצר באתר, מוגבל ל-500 יחידות."

אני לא יודע עם איזו יחידת מידה אתה קונה את המוצרי חשמל שלך, אבל זה לא נראה לי שזה רלוונטי, אם כבר רק בונוס.
לגבי ביקורות על האתר - על כל אתר גדול ופופלארי - וזה אחד מהגדולים בשוק הישראלי - יש ביקורות בשפע. זה חלק טבעי מפעילות עסקית כלשהי ובוודאי ברשת שכל אחד יכול לטעון כל דבר 100 פעמים ב100 באתרים.
אם אתה מכיר אתר בלי ביקורות רעות בכלל - כנראה שהוא סקאם או לא מכר כלום עדיין.
כל האתרים הם בסופו של דבר צינור בינך הצרכן לספק/יבואן ואין באמת הבדל גדול אם תקנה מהם, מגרופון, מKSP, משופרסל או ממחסני חשמל. האחריות היא על היבואן/ספק ולא החנות בישראל (וגם כשזה על החנות זה בדר"כ עם קבלן כלשהו/יבואן מקביל).
עשינו כמה וכמה מבצעים עם וואלה שופס השנה ויש כאן מאות גולשים מרוצים מאוד שקיבלו מוצרים טובים במחירים הכי טובים בשוק.
בקיצור אנחנו נקדם איזה אתרים שנרצה ונראה לנכון כשהמחיר והתנאים נכונים. לא רוצה לקנות מאתר כזה או אחר? אל תקנה. אם יש לך טענה קונקרטית כנגד האתר/מוצר - נשמח לשמוע. אם זה נטו לומר שמתלוננים על X או Y ברשת…אז מצטער לא השתכנעתי ולא צריך הטפות כאלו בתגובות.

תגובה מאת: גולש
בד’'כ לא מגיב על פוסטים שפורסמו בשבת.
אבל חייב לציין שיש לך אתר מדהים ואיכותי! ולא צריך להתרגש מכל טובקיסט שמחפש להקניט…
ואדרבה היתרון של האוויר הזה שאתה דואג לתת סקירה איכותית למוצרים טובים, או לכל הפחות לציין ביושרה שלא רכשת עדיין את המוצר…
עלה והצלחה…

תגובה מאת: איתי
מהניסיון שלי לגבי דירוג טיב השרות זה לאסטפרייס אולסייל ואחריהם וואלה. השניים הראשונים תמיד נותנים את המחיר היותר זול, במיוחד בהשוואה לוואלה. כנראה שוואלה שופכים המון כסף על פרסום

תגובה מאת: איתי
מהניסיון שלי לגבי דירוג טיב השרות זה לאס טפרייס אול סייל ואחריהם וואלה. השניים הראשונים תמיד נותנים את המחיר היותר זול, במיוחד בהשוואה לוואלה. כנראה שוואלה שופכים המון כסף על פרסום

אני כבר 3 שנים בערך עוקב כאן ורוב הזמן אני מרוצה. ובמיוחד מההשוואות