לחטוף! המומלץ החדש! שואב אבק אלחוטי Roidmi Z1 Air רק ב₪690! (טעינה מהירה יותר, עוצמה חזקה יותר, מיכל גדול יותר, אחריות ארוכה יותר ועוד!)

קנייהZUZUKSP
₪690 ₪779

פורסם ב: 

איזה שואב ואיזה מחיר!
תחטפו מהר לפני שיגמר!

שנתיים אחריות + 3 שנים על המנוע!
יבואן רשמי – בנדא

מעל לשנתיים עברו מאז סקרתי את הROIDMI F8, השואב האלחוטי הראשון שהפך את השוק והוכיח שלא צריך לשלם אלפי שקלים על דייסון ואפשר לקבל הרבה יותר – בהרבה פחות!

מאז עברו כבר הרבה שואבים אלחוטיים בשוק ולא מעט נסקרו על הרצפה שלי, אבל הרוידמי F8? הוא עוד אצלי, עובד כמעט כל יום ולא מעט ועדיין עובד – כמו חדש!

השואבים של רוידמי תמיד היו – בליגה אחרת!

החדשניים ביותר, המעוצבים ביותר והאיכותיים ביותר !

היום היבואן הרשמי החדש יוצא במבצע רוחבי על השואב החדש – הRoidmi Z1 Air במחיר לא פחות ממדהים ששם אותו בראש הטבלה שלנו כשואב האלחוטי הכי משתלם והכי מומלץ בשוק!

• עוצמת שאיבה – 22,000PA/120AW – חזק יותר מכל המתחרים במחיר זה.
  • 3 עוצמות ניקוי
  • זמן טעינה מהיר – 2.5 שעות בלבד – לעומת 4+ לרוב הדגמים המתחרים.
  • זמן עבודה מצויין! – עד 60 דקות במהירות רגילה, 40 דקות מהירה, 10 דקות טורבו
  • פילטר HEPA
  • מיכל אשפה ענק – 0.65 ליטר ולראשונה עבור רוידמי, ריקון בלחיצת כפתור פשוטה ללא שליפת המיכל!

אם נשווה אותו לכמה מהדגמים המומלצים והמשתלמים:

• Xiaomi Mi Handheld 1C – הרוידמי חזק יותר (22,000PA מול 20,000PA, נטען מהר יותר ועם אחריות טובה יותר בהפרש מחיר זניח!
  • Dreame V9/Pהרוידמי חזק יותר (22,000PA מול 20,000PA) נטען מהר יותר וזול יותר!
  • גם מול היקרים יותר ב1000 שקל וצפונה הוא המפרט עומד בכבוד!

בקיצור – מבצע חבל"ז שכדאי לתפוס בשתיי ידיים!

השתמשו בקופון ZUZUKSP לקבלת ההנחה בקופה

לפרטים נוספים על השואב והזמנה!

• שימו לב – בקניה דרך הלינק שלנו באתר KSP תזכו למאות מוצרים נבחרים בהנחה מיוחדת.
  • קופון בלעדי zuzuksp יקנה לכם הנחה נוספת/משלוח חינם על פריטים נוספים. ניתן להשתמש בקופון גם באפליקציה ובצירוף לקופונים נוספים.
  • ההנחות וההטבות המיוחדות מופיעה רק בקופה.

הי אלעד, כתבת שזה המומלץ החדש, אבל לא עדכנת את המומלצים הרשמיים, ואין ממש השוואה… למשל, למיטב הבנתי, ל-1C יש עמדת תלייה וטעינה משולבת (כלומר, רק צריך להניח), בעוד שהרוידמי מגיע רק עם הצמדה מגנטית לקיר ויש לחבר את המטען ידנית, ול-1C יש יותר אביזרים (מברשת ספות, למשל). האם תוכל לעדכן את המדריך שלכם? תודה!

נעדכן בהקדם כמובן. מבחינתי שניהם המומלצים המובילים כיום בהיבט של תמורה למחיר / השואב הכי זול שגם מומלץ.
יש יתרונות וחסרונות לכל דגם כמובן וזה כבר נתון לבחירה אישית וההעדפות של כל אחד לפי מה שחשוב לו.

תודה

היי אלעד, קניתי בעקבות המלצתך ובעיקר בגלל שציינת שעובד קבוע לאחר לחיצה! אין צורך להחזיק את הכפתור. הגיע היום ולמרבה האכזבה לא עובד קבוע, חייבים להמשיך ללחוץ! טעות קשה ואכזבה ענקית…

היי, קודם כל אין צורך להגיב כמה פעמים במספר ערוצים.
לפני שרשמתי ביררתי עם היבואן הרשמי כדי לוודא זאת וזה מה שענו לי. לא המצאתי תשובה סתם כי בא לי…
כאמור זה דגם חדש מאוד שאני לפחות עוד לא סקרתי. גם זה ברור מהדברים כי זה מבצע השקה לשואב חדש בשוק. אני ממליץ לבדוק בהוראות. אם מתחבר לאפליקציה של ROIDMI אז אפשר לשנות הגדרות גם משם.
מבין את האכזבה, אברר שוב עם היבואן מה אומרים, אך לא הייתי קורא לזה ‘טעות קשה ואכזבה ענקית’…זה קצת דרמטי בשביל ללחוץ על כפתור לא? יש גם יתרונות בכך ולא סתם בדגמים רבים, כולל דייסון הכי יקרים - בוחרים בהדק לחיצה בלבד כדי לשמר זמן סוללה ולטענתם זה חוסך לא מעט (ואני בטוח שהם מכירים את הביקורת על כך ועדיין בוחרים להמשיך עם ההדק, אז כנראה שיש הבדל משמעותי).