Roborock S50 - Xiaomi Mi Robot 2 - השואב הרובוטי הטוב בעולם! המחיר הטוב בעולם - לאמיצים בלבד! רק 400$!

פורסם ב: https://zuzu.deals/roborock-s50-xiaomi-mi-robot-2-השואב-הרובוטי-הטוב-בעולם-המחיר/

לא, זה לא קליקבייט.

לדעתי (ועשרות סקירות אחרות ברשת) - זהו השואב הרובוטי הטוב בעולם. אין מותג אחר המציע תמורה טובה יותר למחיר או ביצועים עדיפים. פשוט ככה.

לדוגמא, מחיר IROBOT ROOMBA 980 – הדגם הכי טוב של IROBOT, ללא שטיפה, עם מנגנון ניווט פחות טוב, תחזוקה יקרה בהרבה…פשוט חבל על הכסף כשבחצי המחיר אפשר לקבל את השואב הכי טוב בעולם!

השואב זמין בשלל אתרים, אולם אנו ממליצים לקנות אותו אך ורק מGEARBEST עם משלוח (EXELOT (ISRAEL EXPRESS או LIGHTINTHEBOX עם ביטוח מכס ומאחר ורק באלו מחיר המשלוח ועמלות השחרור משתלם.

באתרים אחרים, אתם עשויים להידרש למאות ש"ח נוספים, בנוסף למע"מ, על עמלות שחרור שונות ומשונות!

אם בכל זאת חשקה נפשכם בשואב ואתם מוכנים להמר על עמלות השחרור, הוא כרגע במחיר הכי טוב בעולם באתר JOYBUY!

נמכר במסגרת JOYBUY COLLECTION - כלומר נבחר ומטופל על ידי האתר עצמו, מה שמבטיח בדר"כ טיפול ושירות עדיף.

המשלוח - חינמי בדואר לא ברור. אם מדובר בדואר רגיל - סביר שיגיע אליכם עם דואר שליחים EMS. ייתכן גם כי מדובר בחברת משלוחים כזו או אחרת.
כך או כך, המחיר - מאוד מפתה, וייתכן מאוד שגם עם מע|מ ועמלות שחרור - תהנו ממחיר עדיף מהאתרים המובילים הנ"ל, שכן כרגע המחיר לזמן מוגבל הוא 400$ בלבד!
פער של כ100$ משאר האתרים!

כאמור זהו מחיר לאמיצים בלבד - מלבד 17% מע"מ - אני לא יודע לומר לכם מה יהיו עמלות השחרור הנוספות, אם בכלל, כבאתרים המומלצים הנ"ל כך שהקניה על אחריותכם בלבד. בהתחשב בכך שגם המע"מ יהיה כאן זול משמעותית - סביר שהמחיר הסופי יהיה מצויין.

כך או כך זה עדיין מאות ואלפי שקלים פחות מלקנות סמסונג/LG/ניטו/רומבה ועדיף עליהם בהרבה!

אם לא היה לי כבר אחד, כבר הייתי קופץ על זה :slight_smile:

ראו סקירת וידאו קצרה:

ומומלץ גם לקרוא את הסקירה המלאה:

הגרסה היא גרסה סינית

אין משמעות לגרסא סינית או לא - משנים שפה באפליקציה. היצרן הוא תת מותג של שיאומי - ROCKBOCK. יותר פשוט לקרוא את הסקירה.

Reply by עדי קליינר
אני צריכה עזרה ממישהו שרכש את שיומי הרובוט השוטף גירסה 2 .הוא שואב וגם שוטף תמיד אבל עכשיו שמתי את המיכל והוא לא שוטף רק שואב .מי יכול להציע לי מה לעשות בבקשה

יש לזכור כי הטפטפות של השואב נסתמות מהאבנית ושאר דברים בארץ.
אצלי אחרי שימוש של תקופה קצרה הן נסתמו.

הזמנתי חדשים וזה חזר לעבוד כמו שצריך.