טוחן האשפה המשתלם בעולם? סקירת הQCOOKER מבית שיאומי מול InSinkErator (ועוד!)

פורסם ב: https://zuzu.reviews/xiaomi-and-insinkerator-waste-garbage-disposal-review-guide-and-tips/

כל מה שרציתם לדעת על טוחן אשפה! למה טוחן אשפה? טוחן האשפה המומלץ והמשתלם בעולם – QCOOKER מבית שיאומי! סקירה מלאה, וקופונים! שאלות נפוצות טיפים לשימוש, ניקוי ותחזוקה איך בוחרים טוחן אשפה טוב, אמין ומשתלם? מדריך דגמים למותג הפופלארי בשוק – InSinkErator! טוחן אשפה והסביבה? האם זה אקולוגי או מזהם? למה טוחן אשפה? יש האומרים…

סקירה מעולה!! תודה!

תודה אלעד, כמו תמיד - מפורט, מקיף ומאוד עוזר!

יש לי insinkerator 200s - מעולה ותענוג בבית - ממליץ בחום. האם הייתי שוקל שיאומי? כנראה שכן =) אחרי שהייתי קורא קצת ביקורות… למרות ששוב - זה מכשיר שפועל במשך שנים (לי יש רק חצי שנה אבל יש לי חברים עם כמה שנים עם אינסינקרייטור) ואמנם המחיר הוא שליש אבל הפוטנציאל שהוא יחיה פחות משליש מכמות החיים שיש לאינסינקרייטור לא רעה. אחרי הכל זה לא שהמומחיות של שיאומי זה טוחני אשפה

כמו הרבה תחומים, שיאומי לא בהכרח מייצרת בעצמה ובוקר אחד פותחת מחלקה לטוחני אשפה ומעבירה אליה חצי ממהנדסי הסמארטפונים שלה…במקום הם משקיעים בסטארטאפים וחברות שמתמחות במוצר והנישה הספציפית ויחד עם הגב הכלכלי של שיאומי ויכולות השיווק שלה, יודעים להביא מוצר בוגר ושלם לשוק - במחיר מאוד אטרקטיבי. כך גם הסיפור עם QCOOKER, VIOMI וכד’, שההתמחות שלהן היא במוצרים למטבח/מים/בישול וכד’.
עד כה הוא כחצי שנה אצלי ועדיין פועל מצויין כמו חדש :slight_smile:
דיל וקופון עדכני למעוניינים -