Philips Lumea Advanced IPL – מכשיר הסרת שיער מעולה + טרימר רק ב £224.37 / ₪993 עד הבית!

₪993

פורסם ב: 

מסיר שיער – הדגם החזק והמומלץ של פיליפס LUMEA במבצע!

במקום לשלם הון תועפות בכסף, בזמן, התעסקות והרבה סבל וכאב… עם סכינים, לייזר, קרמים, שעווה, מריטה וכו', אפשר תוך כמה טיפולים, בנוחיות שלכם בביתכם, להיפטר מהשיער לחודשים ארוכים!

באנדל מכשיר עם Philips Satin Compact Facial Pen Trimmer לקיצוץ שיער, גבות וכד'

המחיר סופי כולל הכל עד הבית!

רק £224.37 / ₪993 כולל מיסים ומשלוח!

• לפחות 85% פחות שיער ב3 טיפולים
  • 12 טיפולים יבטיחו כ3 חודשים ללא שיער
  • טכנולוגיית IPL בטוחה
  • אין צורך בהחלפת נורות – הנורה מוערכת בכ20 שנות עבודה!
  • אפליקציה לליווי וייעוץ

כיצד שיטת הIPL עובדת ?

מכשיר הפועל בטכנולוגיה זו שולח הבזקי אור בעוצמה גדולה ובספקטרום רחב. האור עובר דרך העור הבהיר יחסית ופוגע בריכוזי מלנין (חומר טבעי אשר מצוי בשורש השיערה ויכול לספוג אנרגיה מאורכי גל שונים) גבוהים – בהם בסיס השיער (הכהה בהרבה מהעור) וכתמים. בהיחסמו בגופים כהים אלו הופכת אנרגיית האור לאנרגיית חום הממיסה והורסת את התאים. הפולסים הם מהירים והכאב המורגש הוא מינימלי (ויקפדיה).

האור החזק חודר לשורש השיערה והשערות נושרות מעצמן לאחר מספר טיפולים. ההסרה אפקטיבית לתקופה ארוכה.

חשוב לציין שאמנם ניתן לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון אך השימוש במכשיר הוא תהליך ונדרשים בדר"כ כ– 6 עד 10 טיפולים להשלמת התהליך המלא.

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • לעיתים רשום כי המוצר לא נשלח לישראל. לרוב זהו באג! פשוט המשיכו לקופה כרגיל.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • מוצרים הנמכרים על ידי אמזון עצמה (Sold by Amazon) – זכאים גם לאחריות אמזון בנוסף לאחריות היצרן/ספק.
  • מוצרי חשמל מגיעים עם תקע בריטי. שימו לב כי מוצרי חשמל בהספק גבוה – מומלץ להחליף תקע לתקע ישראלי ולא להשתמש במתאם.
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

אני רוצה להזמין אבל אני לא יודע אם זה טוב גם לגברים ראיתי שיש מכשיר שונה לגברים אני לא יודע אם זה כל המכשיר או רק הצבע