מדריך PayPal - כל הטיפים לקנייה בטוחה!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מדריך-paypal-המלא/

אין שום סיבה לקנות בלי פייפאל. כן גם אחרי כ-20 שנה אחרי מהפכת הפייפאל ברשת, אנחנו עדיין נתקלים יום יום באנשים שבוחרים לקנות ברשת – בלי פייפאל, בשלל תירוצים ולא, אני לא מדבר רק על בוגרי הפלמ”ח באחוזת ראשונים אלא ממש עליכם – לקוחות צעירים וצעירים בנפשם, שכבר קנו דבר או שניים ברשת ומבינים קניות…

כל הכבוד על המדריך! מפורט וברור.

רק בנוגע לאפשרויות המרה… לא חושב שרלוונטי עבור אנשים שמשלמים מלכתחילה בדולר. בין אם דרך כרטיס אשראי או כרטיס דביט דולר.
אני גם שמעתי על שכדאי להעביר להמרה של הכרטיס ויצא ששילמתי בערך 4$ יותר. זה המיר את הדולר שבכרטיס לשקל ולדולר חזרה. יצא ששילמתי שלושה עמלות. 1-להמיר משקלים לדולרים. 2-בקנייה הדולרים הומרו לשקלים. 3-השקלים הומרו לדולרים לתשלום.

תודה רבה. זה כן רלוונטי ממספר סיבות -
א. לא להסתמך על ההמרה לשקל באתר החנות. קודם כל לשנות בחנות למטבע המקומי הרלוונטי. באסוס ואמזון למשל זה בד’'כ חיסכון של 6 אחוז.
ב. בפייפאל גם יש המרה אוטמטית לשח אם לא בוחרים שההמרה תתבצע דרך הכרטיס. בהמרה הזו גם משלמים יותר בעמלה וגם בשער חליפין.
מבחינת מה שקרה לך - נשמע כמו תקלה של חברת האשראי או החזר של פייפאל.

תגובה מאת מוטי
מדריך פגז! שאילה קטנה, כשאני משלם דרך פאיפל העסקה תמיד מזוהה כעסקת חו"ל ויורדת מיידית מח-ן הבנק, גם כשמדובר בקנייה בארץ יש דרך לפתור את זה?
תגובה מאת מאור
מדריך מקסים ושימושי מאוד באתר גירבסט אני רואה שבדרך כלל ההמרה לשקל היא סביב 1% מעל השער היציג. משתלם לדעתי מאוד אם אין הטבה כלשהי בכרטיס. כמו שכתב מוטי למעלה, יש כרטיסים שכאשר התשלום הוא במט"ח, החיוב לבנק הוא מיידי. מעבר לזה שהסכום יורד מיד מהחשבון יש גם שורה נוספת בחשבון עו"ש שגם עליה לפעמים משלמים.
תגובה מאת מוטי
אני התכוונתי, שגם כשהעסקה בשקלים, היא יורדת מיד בח-ן הבנק

תודה רבה על המדריך המפורט!

צריך לתקן במדריך, שבאלי אקספרס אפשר לשלם בפייפאל על כל האתר ללא עמלה

Dourado Luxury Cars
nice post
Dourado Luxury cars is a car dealer located in Dubai, UAE, and it offers its services worldwide. They have a large inventory of over 300 cars, including luxury, sports, and rare cars from leading brands like Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Land Rover, Range Rover, Mercedes, Porsche, Cadillac, Maserati, Rolls Royce, Maybach, Bentley, and many more. They are known for offering the best deals on their new and used cars.

+9715647065447

תודה על הטיפים https://hamonim.com/6g8p

thanks for this nice post
, its great

תלוי באיזה כרטיס שאל את חברת האשראי שלך