מבצע השקה! סמארטפון OnePlus Nord 4 החדש והמבוקש רק ב₪1,495!

מבצע השקה! סמארטפון OnePlus Nord 4 החדש והמבוקש רק ב₪1,495!
none 0.0 0

הקופון לא עובד.
ואגב זה תומך עברית?

נבדק ועובד. יש לך גם חלופיים מתחת לכפתור הקנייה. תומך עברית כמו כל מכשירי ONEPLUS.

שלום לכולם
לידיעתכם
בגו מובייל אילת המכשיר נמכר בכ 1670 ₪

לידיעתך לא באילת הוא עולה כ₪2,199.
99% ממדינת ישראל לא חיה באילת או מבקרת באילת על בסיס קבוע והמחיר זול יותר גם מאילת (ולא תמיד נדרשים למס), אז מה הידיעה כאן? אפשר לעבור בכל חנות ברשת וברחוב ולומר באילת זול יותר ב17%. מי שקונה על העסק גם יכול לקזז פחת. נו אז? מה שונה אם זה טלפון, מכונת כביסה או מגבונים? משווים תפוחים לתפוחים. אם אתה מעדיף לרכוש באילת, לבריאות, אני אמשיך לפרסם מבצעים כאלו שהם אלטרנטיבה מעולה למחירים הרגילים בכל הארץ וגם מהווים תחרות הגורמת לכך שהמחירים בארץ בסוף יורדים לכולם - גם באילת, כי יש אלטרנטיבה אם המחיר מוגזם.

היי
אם לא הובנתי נכון, אסביר.
כוונתי לסייע בלבד !!
בהמון מקרים יש למי שמעוניין לרכוש פריט קרובים או מכירים שנוסעים לאילת לנופש.
לדוגמא, אני מתעניין ברכישת oneplus nord 4.
ניתן לרכוש באילת בגו מובייל ב 1670₪
באלי המחיר הוא כ 1560₪ לפני מעמ - אפשרות למיסוי, זמן הגעה, מצב פיזי (נדיר, אבל…) וכו’
במקרה זה ( ואני מדגיש -במקרה זה!!) אני שוקל את דרך הרכישה. ושכל אחד יעשה את שיקוליו הוא.
ראיתי לנכון לציין את האופציה הזאת.
לידיעה,
אני אוהב ומעריך מאוד את האתר ומודה לך על תחזוקתו, ברמה של בדיקה לפחות פעם ביום מה התחדש ומה אטרקטיבי
קניתי דרכו פריטים רבים וכך אמשיך.
כמעט את כל הטלפונים עבורי ועבור רעייתי קניתי דרך zuzu.

תודה לך על התמיכה והפרגון, שמח מאוד לשמוע שאתה נהנה מהאתר וההמלצות! :slight_smile:
כמובן שכל אחד יעשה את שיקוליו ואם יש את האפשרות לקנות באילת עם אחריות וזמינות מקומית מה טוב.

סליחה אם נשמעתי תקיף…כאמור זו פשוט הערה שתמיד אפשר לומר וידועה לכולם ונאמרת אלפי פעמים בשנה…זה נכון לכל מוצר באשר הוא, בין אם זה דיל מסין או חנות בנתניה.אני משווה למחיר זאפ/הרשת - הנמוך מבינהם. אם המחיר זול משמעותית - זה מבצע ראוי.