ONEPLUS 7 PRO 128GB רק ב559.99$! (ואפשרות ביטוח מכס!)

קנייהBGOP7PGR6
559.99$

פורסם ב: 

אומנם מדובר בגרסא הכי 'חלשה' של הONEPLUS 7 PRO, אך לטעמי מדובר בקניה הכי טובה כיום!
128GB – הם די והותר לרובינו המוחלט ו-6GB – מספיקים לגמרי ותתקשו להרגיש בהבדל מול 8GB או 12GB, מניסיון. מה שכן תרגישו היטב הוא המחיר המעולה! הכי זול אי פעם!

יבואני ONEPLUS בארץ, המקבילים והרשמיים, כנראה קצת התבלבלו ושכחו שהמותג הזה חרט על דגלו – תמורה גבוהה למחיר תחרותי מאוד ומוכרים את כל הדגמים בפערים של מאות שקלים מהמחיר הרשמי בחו"ל, גם בשקלול מע"מ.

אז מה עושים? מצביעים בידיים כמובן ומקליקים על קניה מחו"ל!, עם ביטוח מכס אם אפשר וכך נהנים גם מהחזר על המיסים אם נדרש, גם מטען מהיר מקורי (DASH/WARP) וגם חוסכים מאות שקלים!

סמנו בקופה TARIFF INSURANCE להפעלת ביטוח מכס. במידה ותדרשו לתשלום מס בהגעת החבילה לארץ – שלמו בדואר ושלחו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר ותקבלו במהרה החזר מלא לפייפאל! פשוט וקל! ככה קונים היום!
מאות כבר הזמינו כך וקיבלו החזר!

פשוט לחסוך מאות שקלים בקליק!

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

אין משלוח מהיר?

למשלוח מהיר עדיף לבחור בגירבסט.

קופון GBOP7PXSWL

תודה אלעד.
אבל הקופון לא עובד לי

וגם אם אני שולח עם DHL זה אומר שאני בטוח צריך לשלם מכס?
ואם יש ל GB ביטוח מכס?

תודה

תשתמש בתוסף ובאפליקציה שלנו כדי לראות את כל הקופונים העדכניים בכל חנות. בגירבסט יש משלוח מהיר של צ’יטה, לא לבחור בdhl. ביטוח מכס רק בבנגוד.