החלפת גירסה ל oneplus 6

שלום רב,
יישר כוח על פרסום המבצע לקניית oneplus 6 של אתר joybuy בתאריך 19.6.
הזמנתי את הoneplus 6 גירסה סינית באמצעות המבצע האדיר מאתר joybuy. ציינתם שניתן להחליף בקלות לגירסה הגלובלית. לצערי לא מצאתי את ההנחיות באתר של 1+. האם תוכלו לפרסם לינק לאתר על מנת שלי ולשאר המשתמשים שהזמינו את הטלפון?

מורידים את הרום הרשמי מכאן: http://otafsg1.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus6Oxygen/OnePlus6Oxygen_22.O.12_GLO_012_1806140300/OnePlus6Oxygen_22_OTA_012_all_1806140300_e4bacf.zip
אפשר להוריד אותו ישירות לטלפון! רק לוודא ששמים אותו בראשית מערכת הקבצים (כלומר לא בשום ספרייה)
נכנסים להגדרות המכשיר ל system updates (שני מהסוף של רשימת ההגדרות) ורואים בפינה העליונה של המסך סמלון גלגל שיניים, לוחצים עליו ובוחרים את האופציה השנייה ברשימה local upgrade בוחרים את קובץ העדכון שהורדתם ותתחדשו!

אני מנסה לבצע את החלפת הרום לפי ההנחיות ונתקלת בקשיים, אשמח לעזרה.
לא יכולה לחפש בעברית בדפדפן של המכשיר ולכן לא מצליחה להגיע ללינק המצוין לעיל. ניסיתי להוריד את הקובץ למחשב ולהעתיק אותו למכשיר אבל זה נדחה בטענה שאין מקום ביעד. את ההעתקה ניסיתי לעשות לקובץ הzip ישירות לספריה הראשית שתוכנה גלוי במחשב. אגב, המכשיר דובר אנגלית כך שזה בסך הכל לא היה קשה לבצע את ההגדרה הראשונית של המכשיר ואז ניתן להוריד ולעדכן גרסה אבל לא נראה לי שזאת החלפת גרסה אלא רק תיקונים ועדכונים.
אני ממש אשמח לעזרה כיצד ניתן למצוא את הלינק לרום הרשמי על ידי חיפוש באנגלית ולא בעברית. או כל עזרה אחרת כמובן. תודה לכל מי שיוכל לנסות לעזור.
בקי

בקי, לא הבנתי באיזה שלב זה לא עבד. האם הורדת את הקובץ למכשיר שלך? הורדת הקובץ אינה קשורה לשפה… פשוט לגלוש לכתובת של הדיון הזה ולהקליק על הקובץ.
אולי תצרפי תמונת מסך שמדגימה היכן נתקעת וכמו כן תמונת מסך של about כדי שנראה על איזה גירסה את כרגע

הי אריק, תודה
אז ככה, עשיתי אפגרייד לגירסה שקיבלתי אוטומטית עם המכשיר וזאת היתה טעות.
בכל מקרה כרגע מותקן לי H2Os-5.1.10 זאת לפי העמוד של About
ואז לא ידעתי מה לעשות ופניתי לתמיכה של OP שהפנו אותי לקובץ אותו הורדתי לנייד והעליתי לרוט וניסיתי להתקין אבל אז קיבלתי הודעה שמדובר בשנמוך ולכן לא ניתן לבצע את ההתקנה. זה המצב נכון לעכשיו. אם אני מבינה נכון יש בעיה להתקין Oxygen על Hydrogen.

אין בעיה להתקין גירסה אחת על השנייה. יתכן שיש בעיה להתקין גירסה שמספרה ישן יותר על גירסה שמספרה חדש יותר.
אם כך מה שאת צריכה זה לשנמך בחזרה את הגירסה לגירסה ישנה כדי שתוכלי להתקין את הבינלאומית החדשה.
אני לא ניסיתי כזה דבר, אך יש מדריכי וידאו ברשת כגון https://www.youtube.com/watch?v=9JiepF6xW9o האם זה עוזר?

ביצעתי את העדכון אבל אין שירותי גוגל
מישהו יודע מה עושים?

תודה

לאפס את המכשיר לאחר העדכון והגוגל יעבוד פיקס.

היי
בהמלצתכם רכשתי וקיבלתי את oneplus 6 מ-joybuy .
הורדתי למחשב את הקובץ היציב העדכני ביותר.
אני לא מצליח להעביר את הקובץ לטלפון בדרך שהסברתם .
בחיבור הכבל בין הטלפון למחשב אני מקבל את

לחיצה על סימן 1 בציור לא מגיב,לחיצה על סימן 2 נותן את זה .
ניסיון להעביר אותו לתיקיה זו מקבל .
מקווה שלא חפרתי , אשמח לעזרה .
תודה

שים לב בטלפון שלך, ברגע חיבור הכבל usb למחשב קופץ בטלפון באזור נוטיפיקציות פנל של הגדרות חיבור usb. תפתח אותו וזה יאפשר לך לתת גישה לאחסון המכשיר

תותח !!!
לאיזו תיקיה להעביר ?

ככה בחוץ, בלי תיקייה.

הי לכולם. קניתי מכשיר oneplus 6 גרסה סינית. אני רוצה להעביר לגירסה גלובלית

א. בטעות ישר עדכנתי upgrade של os.
ב. האם אפשר להעתיק עדכון לגירסה ישר למכשיר ולא דרך מחשב
ג. אם כן אני לא יודע להעביר בין התיקיות של מכשיר

1. כנראה תצטרך לחכות ליציאת הגירסה הגלובלית הבאה (אפשר לשדרג רק לגירסה חדשה יותר)
  2. אפשר להעתיק ישירות למכשיר, לגלוש לאתר הרשמי ולהוריד משם https://www.oneplus.com/support/softwareupgrade/details?code=8
  3. אם יש צורך להעביר בין תיקיות במכשיר, אפשר להוריד אפליקצייה של סייר קבצים כגון https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer2

אהלן, אצלי יש בעיה אחרת. כאשר אני מחבר את המכשיר למחשב בעזרת הכבל הוא לא מזהה אף תיקיה ואז אני לא יכול להעתיק את קובץ הזיפ כך שאני תקוע עם הגירסה הסינית. עזרה? מישהו?

שים לב ברגע שאתה מחבר את הכבל usb בין הטלפון למחשב קופץ תפריט באשור הנוטיםיקציות של הטלפון שמאפשר לבחור את סוג החיבור. תבחר שם אחסון ותוכל לראות את התיקיות

היי אריק,
כמו שקרה לבקי קרה גם לי המכשיר הגיע בגרסה יותר גבוהה ולכן לא קיבל גרסה יותר נמוכה , נכנסתי לקישור שלך ליוטיוב עקבתי אחריו כמה פעמים לפני שפעלתי לפי מה שהוא אמר…
כרגע הסתבכתי ממש… המכשיר כבר שלוש שעות מנסה להתקין\להעלות את המערכת הפעלה אחרי פתיחת הבוט…
אשמח לעזרה…

היי בקי היה לי מקרה כמו שלך בדיוק ואחרי יומים וחצי שכמעט הרסתי את המכשיר הצלחתי בזכות ה TOOL הזה
מוצרף המדריך.

בהצלחה.

לטובת חברים אחרים בקהילה שעשויים להעזר בכלי הזה, יהיה נחמד אם תתאר את שלבי השימוש בו בעברית פשוטה.

אני אשמח לדעת אם יש דרך איך להתעדכן על גרסה גלובלית חדשה שיוצאת…אם אפשר לקבל קישור לאתר שמעדכן.