מחיר משוגע! OnePlus 10 Pro החל מ$474 / ₪1,646! (עליאקספרס/בנגוד עם ביטוח מס / יבואן רשמי)

מחיר משוגע! OnePlus 10 Pro החל מ$474 / ₪1,646! (עליאקספרס/בנגוד עם ביטוח מס / יבואן רשמי)
none 0.0 0

המחיר מדהים, דגם 256/12 מoneplus authorized store יוצא 534$. אבל מי שקונה שייקח בחשבון (וזה משהו לקחת בחשבון) - יש בעיית מלאי קשה של המכשירים אצל כל המוכרים. הם לא עומדים בביקוש. בד"כ לוקח להם שבוע לשלוח מכשיר, כרגע המצב הוא שאני קניתי ב10/11 והמכשיר עוד לא נשלח. כל שבוע מבטיחים שהשבוע. + זה יוצא בדואר סינגפור - שכרגע לוקח מעל חודשיים מהרגע שהמשלוח יצא עד שמגיע, ולפעמים אפילו לא מגיע. קניתי את הטלפון פעם ראשונה עוד לפני 3-4 חודשים והוא מעולם לא הגיע וגם לא יגיע, קיבלתי החזר. אבד איפשהו בין סין לישראל.
אישית הוספתי 20$ והם ישלחו לי בDHL עם הצהרת מכס שלא אציין פה במדוייק אך היא כזאת שתגרום לו לעבור חלק בתוספת של מאה ומשהו ש"ח מע"מ, ככה שלפחות יגיע מהר מהרגע שישלחו, יוצא שאשלם תוספת ~200 ש"ח סה"כ על המחיר המקורי. ממליץ למי שבוחר לקנות ללכת במסלול הזה, או שהמכשיר אם בגלל יגיע, יגיע כשכבר יהיה 11 פרו.

עוד משהו חשוב והוא פונה גם לאלעד כדי שיוסיף פעם הבאה שמפרסם דיל על oneplus:
הם מתקינים עליהם תוכנה אמריקאית, ולא אירופאית. המכשירים בארץ נמכרים עם תוכנה אירופאית.
הדבר הזה גורם לבעיות קליטה, בעיות עם הwifi calling ובעיות עם volte!!!

כל שנדרש לעשות הוא כשמקבלים את המכשיר -
1.לא לבצע עדכון לתוכנה!!!
2. להוריד oxygen updater מהפלייסטור
3. להגדיר שם “advanced mode” ולבחור במכשיר שלכם רק עם סיומת “EU” ולא “GLOBAL” או מה שלא מופיע שם
4. לבחור גרסה מלאה של התוכנה שתרד ולא גרסאת עדכון
5. להוריד את התוכנה האירופאית האחרונה שהוא מציע לכם להוריד
6. להתקין ע"פ ההוראות שרשומות לכם שם. דרך הגדרות המכשיר בקלות.

המכשיר ידלק מחדש, מאופס, ויהפוך למכשיר אירופאי לכל דבר כולל מספר הדגם. הבעיות שציינתי קודם יעלמו והכל יעבוד מדהים, כאילו המכשיר נקנה בארץ. תתחדשו.

תודה על השיתוף!
לגבי סינגפור - זה מזל. לפעמים נתקע, לפעמים מגיע מהר. כמובן שבתקופה כזו עם עומסים הסיכוי לעיכובים גבוה יותר.
לי יש דגם ONEPLUS 9 PRO מעליאקספרס בגרסה גלובלית הודית בכלל. גם נשלח בסינגפור בזמנו והגיע תוך כ3 שבועות. הכל עובד פיקס ולא שיניתי דבר (אם כי אפשר בדיוק כפי שציינת).

אני עם הoneplus 8 pro שלי מאליאקספרס מאז אוגוסט 2020.
תמיד כשהייתי מגיע להורים בצפון שם הקליטה חלשה - ניתוקים תכופים מהרשת הסלולרית, וויפי קולינג מתחבר מתנתק, וכשמחובר או שלא מוציא שיחה או שמוציא ולא שומעים אותי. Volte היה רשום כאילו עובד אבל היה גורם לניתוקים מהרשת.
כנל בכל המקומות בהן הקליטה הייתה חלשה.
זה היה בפרטנר ובהוט מובייל.
בשלב מסויים בזמן האחרון עברתי לתקופה לפלאפון ואז המצב בכלל החמיר, רק אז התקנתי את האירופאית.
מאז הכל עובד נפלא, יש קליטה גם במקומות עם קליטה נמוכה, וויפיקולינג מתחבר תמיד מעולה, volte עובד ולא עושה בעיות. מאז חזרתי להוט מובייל ואותו כנ"ל. ולכן על כל מקרה ממליץ לכולם לבצע את המהלך הזה, בסופו של דבר זה הייעוד של טלפון, לעבוד טוב כטלפון. דורש עוד 15 שעה חד פעמית בהפעלה הראשונית של המכשיר.