לחטוף! Oclean F1 – מברשת השיניים החדשה והמשתלמת של שיאומי Oclean! רק ב$21.99 עם 5 ראשים! מברשת + ראש ספייר רק ב15.99$!

פורסם ב: https://zuzu.deals/לחטוף-oclean-f1-מברשת-השיניים-החדשה-והמשתל-2/

מחיר משוגע לדגם חדש במשפחת הדגמים הענפה והמוצלחת במיוחד של OCLEAN! (מבית שיאומי!) מותג המברשות הסוניות האיכותי והמשתלם בעולם כיום! (וכן יש לי גם פיליפס, לנובו, שיאומי ואחרות). אלו של OCLEAN פשוט טובות יותר – מברשות בליגה אחרת!

המון ביקורות טובות לשלל דגמי המותג גם אצלנו בקבוצה.

לטעמי גם טובות יותר מORAL B ושאר מתחרות שכן הן מנקות מצויין – אך עדינות יותר עם החניכיים – וזה חשוב למניעת נסיגת חניכיים. הן גם שקטות יותר וזמן הסוללה טוב משמעותית (וכמובן גם זולות יותר ופחות שוחקות את הראשים).

דגם הF1 הוא דגם הבסיס החדש והמשתלם במיוחד אך עם נתונים מעולים – עוצמה של 36000RPM וסוללה ל30 יום!

• 36000RPM
  • ראשים מאושרי FDA מהטובים בשוק!
  • קומפקטית וקלת משקל
  • טעינה מהירה – רק שעתיים לסוללה מלאה.
  • מעמד מגנטי עם חיבור USB
  • 30 ימי סוללה לטעינה אחת!
  • 3 מצבים/עוצמות – הלבנה, רגישות, רגיל
  • טיימר 30 שניות לשינוי אזור, טיימר 2 דקות להפסקה אוטומטית
  • עמידות מלאה למים! IPX7
  • תצוגת LED!
  • תזכורת סוללה נמוכה
שימו לב – הקופון תקף בקנייה מעל 23$ אז ביחרו בבאנדלים עם עוד 4 ראשים / קייס למחיר מדהים של כ$21.64 / 73 ש"ח בלבד! הכי זול אי פעם!

אני משתמש באפליקציה של אליאקספרס ולא מצליח להכנס לקישורים כשאני לוחץ על הקישור הוא שולח אותי לדפדפן ויש שם שגיאה של 404,וכשאני נכנס לחנות שלהם דרך האפליקציה הקופון לא מתקבל שם.

תודה אלעד, הצלחתי להכנס דרך דפדפן כרום וקניתי בסוף את הדגם המתקדם שפירסמת ועם הקופון שלו
אבל בקופונים של ה3 דולר לא הצלחתי להכנס דרכם אפילו בכרום וכשהכנסתי את הקופונים קיבלתי הודעה שהם כבר לא זמינים