שעון no.1 dt28 חכם מול רצועת כושר חכמה honor4

זוכרים את הסקירה שעשיתי לשעון החכם הסיני no.1 dt28?
זה שעולה 80 ש"ח? עשה הרבה גלים פה בקבוצה. אני יודע על הרבה שקנו.
אז פתאום נחת אצלי במקרה אולי מתחרה על התואר ״שעון ההתראות המושלם״.
נחתה אצלי רצועת הכושר של וואוי ה honor 4
לא התכוונתי אבל ככה יצא. מתוך סקרנות משחק הצמיד. יצאה השוואה.
יותר בשבילי ואח"כ בשבילכם.

זה הקישור לפוסט המקורי

אם לא זוכרים אז תתחילו בקישור מעלי. תבינו הרבה יותר.
אה… מזהיר חחח זה ארוך. אבל מבטיח לא משעמם.

אז יצא ככה שאימי הספורטאית (בת 74) שדווקא היא משתמשת בצמידי הספורט למינהם. מנתרת כל מיני מדדים.
איבדה את השיאומי מי בנד 3 וביקשה שאקנה לה את השיאומי מספר 4. (היא בעלת נסיון. היה לה גם את מי בנד2 חחח). ואז שמעתי על הוואווי הונור 4. שהם בערך אותו מחיר. סביב ה 100 ש"ח. אבל… יש לו עברית! מובנית מבית וואוי. ואני, למוד נסיון מצריבת עברית על מסכי השיאומי. שהוא לא רע אבל למובנה לא יהיה הצמדה לשמאל במקום לימין למשל. ועוד… אז הזמנתי לה חחח
ומה אכפת לי בדרך לזכות לגעת ולשחק בצעצוע חדש חחח

אז מיהי הרצועת כושר וואוי הונור4?
בדומה לרצועות הכושר של שיאומי ומתחרה ישירות מול המי בנד 4. הגיע הונור4. כבר לא חדש במושגי הגאדג׳טים. פחות משנה. במקרה היום 24/7/19 הושקה הרצועה המחליפה שלה. הונור5.
אשמח ממי שמזמין את החדשה שיעדכן לגבי עברית וגודל פונט. מקריאה ראשונית עליו אין הבדל בגודל המסך ושיפור כנראה רק במדדי הספורט והבריאות.

הונור וואוי 4 מול דיטי28- קריאת הודעות
אז ענדתי את שניהם שבוע שלם על היד. אותה יד. מסכים, היו אנשים שראו אותי ועברו למדרכה בצד השני. שני שעונים? לפחות דידי הררי שם כל אחד ביד אחרת! חחח
בדקתי כל מיני דברים. ששוב, מטרה אחת לפנינו. שעון שנראה טוב. מראה את השעה. מסך שמקפיץ לנו התראות, שיחה מזוהה, הודעות וכל מה שחשוב לנו לדעת. סליחה. חשוב לי לדעת.
כמו בסקירה הקודמת. רק התראות. למי שהצטרף באיחור, כל מה שקשור למדדי בריאות וספורט - לא אצלי! אולי אצל אימי. אשאל אותה אם תרצה לעשות סקירה על החלק שלה חחח.

אז החלטת לבדוק את נוחות קבלת ההתראות. אחד מול השני.
לשניהם אין מצב always on display
מה שאומר שהשעה תמיד מוצגת. אין כי ראו שזה גומר את הסוללה.
כולנו רוצים שעון קל משקל. מסך גדול אך השעון לא. שיראה יפה (מסך אמולד).שיהיה דלוק כל הזמן אך יחזיק סוללה יותר מיום אחד (רוב השעונים). שיעשה הכל אפילו קפה גרניטה.
אז זהו! זה לא מסתדר. לפחות לא כרגע.
יכול להיות שפתאום הפקודה להשאיר מסך דולק תגיע בעתיד. באחד העדכונים.

זמנים.
קבלת הודעת וואטסאפ . כמובן רטט ביד. ה דיטי28 נדלק והכיתוב מוצג. ההונור לא מוצג ואהבתי זאת. בשביל לקרוא את ההודעה אצלו צריך להרים את היד לכיוון העיניים. מרים יד ונדלק. הגיוני יותר. אולי אני מדבר עם מישהו שאני לא רוצה שהוא יראה מה שלחו לי?
שתי ההודעות מוצגות על היד.
שאתה צופה ב2 השעונים קורא את ההודעה היא נעלמת מהמסך אחרי 3-4 שניות.
קצר מידי. ומעצבן…
אני משחק עם היד. מוריד מעלה. המסך בדיטי28 החזיק -3 שניות לא השפיע עליו. על ההונור בלי סוף. או לפחות עד שהתעייפתי. אבל באמת. זה סביר. לפחות יש לי את האופציה להאריך את הזמן.
גם שמסך נסגר.עדיין אפשר להרים יד ולראות אותה כחצי דקה.
יוצא שאני מפספס הודעות ב דיטי28 או לא מספיק להרים את היד או כבר מספיק להרים אז לא מספיק לקרוא הכל אם היא ארוכה…

גודל האותיות.
אין מה לעשות. להונור4 מסך יותר קטן,שזה אומר שהפונט עוד יותר קטן לעומת ה דיטי28.
מזכיר קצת ת גודל הכתב כמו באמאזפית ביפ. אבל בהונור4 התצוגה היא אמולד שזה הרבה יותר אור וחזק. אפילו האור יותר חזק מה דיטי28.

כמות תווים. בעברית כמובן.
בשניהם המסך נפתח בכפוף היד לכיוון הפנים ורואים 30 תוים. בהונור אפשר לגלול ביד השניה מסכים נוספים לפחות עד 130 תוים.
לא נראה לי שהתכוונתם ממילא לקרוא הודעה בשעון חכם של יותר מ 100 תווים חחח

הודעה מקבוצה בדיטי28 לא רואים שום מילה מתוכן ההודעה. אולי מילה אחת. תלוי באורך שם קבוצה ואורך שם איש הקשר ששולח אותה. בהונור4 אין את שם כותב ההודעה בקבוצה. למה? לא יודע. אולי זה טוב.
.לדוגמה:
הונור 4 ״רמת אליהו החדשה שלנו, מי שאיבד מפתח גינה הגדולה.״ בהמשך מסך שני אם גוללים : ״המפתח אצלי. ימסר לפי תיאור״
דיטי28: ״pustahw.משה אבא של אלכס.רמת אליהו החדשה שלנו, מי שאיבד״
וזו בעיה. רק את המסך הראשון.

שניהם שומרים כמה מההודעות האחרונות. אבל לא נוח להתחיל לחפש הודעה שפספסת.

גם ההודעה המעצבנת הזאת 5 פעמים ביום בערך ב דיטי28 שהוא ״מעדכן נתונים״. למה אני צריך לקבל על רטט ומסך נפתח ומודיעים לי חגיגית ש״מעדכן נתונים״ ?

אהבתי עוד תכונה בהונור4. שהשעון לא על היד (לא שאני מוריד אותו בכלל) אין קבלת הודעות. מעולה. אני זוכר את אמזאפית ביפ שהיה רוטט וזז על השולחן. מעצבן. כאן אם הוא לא מזהה שהוא על היד אין התראות.

זמן סוללה. בינתיים הם דומים מאד בצריכה. 5-6 ימים.
אולי ההונור יעבור אותו ביום. המסך הרבה יותר קטן ולכן צורך פחות.

צפייה במסך
הופתעתי לטובה מהבהירות של ההונור4. באחת התמונות אני מראה שאני בגינה ושמש מקפחת עלי.
אין ספק במקומות מוארים שהיא יותר טובה.

חסרונות הונור :
מסך יותר קטן,שזה אומר שהפונט עוד יותר קטן מאשר ב דיטי28! מבאס מאד.
הרי טענתי שאחד החסרונות ב דיטי28 זה שהפונט קטן מידי לקריאה מהירה!
כמו שנאמר, תמיד יש לאן לרדת…

ועכשיו, שאלת השאלות. מה עדיף?

אני מתלבט כבר 5 ימים. מזמן סיימתי את הבדיקות.
מצד אחד ההונור4 גברה על ה דיטי28 בכל פרמטר של קראת הודעות.כמעט…
נשאר ל דיטי28 יתרון אחד. אבל איזה אחד! אולי החשוב מכל. גודל הפונט.
כמה קל יהיה לקרוא את ההודעה.
וואו. זה קשה. למה לא לקחו את התוכנה של ההונור4 והלבישו אותה על הגוף הגדול של ה דיטי28?

כרגע אני אבחר בהונור4. מסיבה אחת פשוטה. הודעות קבוצתיות פשוט כמעט ולא קיימות על ה דיטי28. אולי מילה או שתיים. וזמן המסך. בהונור4 יכול להאריך את הזמן ע"י עוד 2 סיבובי היד. והבהירות בשמש.

אבל… לא מעביר את ה דיטי28 לאף אחד! שם בצד. ועוקב.
הרי עוד אנשים בטח גם התלוננו אותו דבר. יגיע בסוף לחברת השעונים. יוציאו עדכון תוכנה ויהיה לי מסך גדול ותוכנה טובה יותר (גם ממנה אפשר לשפר. נתקלתי בשעונים שאתה יכול לקבוע, את זמן המסך. ובטח כאלה שיתנו לקבוע את גודל הפונט על חשבון מספר התווים בכל מסך).

אז זו בחירתי. זה לא אומר שבהכרח צריכה להיות זהה לשלכם.
שכל אחד יקח את מה שחשוב לו מהסקירה הקטנה שלי. ויבחר.

אני, לפחות לשבועיים הקרובים אמשיך עם ה דיטי28 כי הצמיד עבור אימי.
עד שיגיע שלי…

קישורים לשלוש. יעלה ויבוא מנהל הקבוצה ויתן את שלו.
בבקשה לא לעלות פה קישורים…

פלאש סייל בגירבסט $24.99

ה הקישור לפוסט המקורי

.