חידושים וחדשות! - על הרוידמי NEX, פוקופון 2, Redmi K20, דגמי Oneplus 7, חרם על Huawei ועוד

פורסם ב: https://zuzu.reviews/חידושים-וחדשות-על-מוצרים-חדשים-של-שיאו/

קצת חדשות, שמועות, ופרשנות למוצרים חדשים שהושקו לאחרונה/יושקו בקרוב וכדאי להכיר! ONEPLUS 7 – עושים קצת סדר! אז ONEPLUS השיקו סוף סוף את הדגם החדש והמיוחל והתגובות – מעורבות. מצד אחד בסקירות – הוא זוכה למחמאות אין קץ. מצד שני, המעריצים והלקוחות הקבועים מאוכזבים מקפיצת המחיר. גם גודלו והסוללה הפחות מרשימה – גורמים לרבים להסס…

תגובה מאת ישראל
כל הכבוד על החדשות. כתוב בצורה יפה וכמו שאנחנו רגילים. אם אפשר פינה מיוחדת לכך זה נראה לי יוסיף

אחלה כתיבה, תודה.
אם אפשר לסדר שההסבר על חברת וואווי יהיה בנפרד - כי אז יהיה קל יותר לשתף עם אנשים בפייסבוק וכו’ יש הרבה שמתעניינים מה קורה שם והסבר שלך מצויין

תגובה מאת בן ווקסלר
אני חושב שאתה עושה אבל לקוראים כשאתה מזלזל בעידכונים השוטפים למכשירי וואווי. העידכונים הללו הם לא רק לצרכי ביצועים ושינויי ממשק. מדובר גם בעידכוני אבטחה. ואומנם אם נאמין לאמריקאים המכשירים מלאים בפרצות אבטחה, יש הבדל בין פרצות כאלו שידועות לסינים לבין פרצות במערכת ההפעלה שמפורסמות בריש גלי.

עוול*.
עדכוני אבטחה הם דווקא צפויים להמשיך ולקבל. בכל מקרה כל עניין העדכוני גרסא/אבטחה הוא הייפ מוגזם לרוב. אני לא ממעיט בחשיבות האבטחה ועדכונים בכלל. מי כמוני אוהב חידושים ועדכונים, אבל בוא…לכמה אנשים פרצו הטלפון כי לא עדכנו את עדכון האבטחה החודשי של גוגל/אנדרואיד? כמה אנשים עוד עובדים על וינדוס 7 ושאר תוכנות ואפליקציות לא מעודכנות עם כל ההרשאות האפשריות? רוב האנשים משתפים הכל מיוזמתם גם ככה, שומרים את המכשיר בלי סיסמא (או 1234/0000/ ציור ר’) ובסיסמא של ה-WIFI שמים את המספר טלפון…אני חושב שאתה קצת מגזים. אם אני אציע לך עכשיו וואוי P30 פרו בחצי מחיר - אני מהמר שרבים - וגם אתה, תשמחו לקחת ולהשתמש בו, גם אם גוועלד הוא רק אנדרואיד 9 ועדכון אבטחה מינואר. מי שעובד ברפאל/התעשייה האווירית/מוסד - שיקנה פיקסל/בלקברי/אייפון.
מין הסתם יש מחיר לאיבוד העדכונים הללו - והוא מתומחר בהנחות החזקות על וואוי כרגע.

תודה רבה על כל הידע ממש נהנה להכנס לאפליקציה שלכם, רק צריך אפליקציה יותר מעודכנת ומעוצבת.

אהבתי את הקונספט של “כתבת עדכון”, תודה

תגובה מאת עודד
אפשר סקירה על op7 במיוחד על המצלמה? ומבצעים כמובן
תגובה מאת חן
תודה אלעד, כתוב היטב!

קונספט מעולה, אשמח אם הזמן יאפשר להפוך את זה למשהו קבוע, אולי אפילו עם מיילינג ליסט ייעודי של עדכונים.

לגמרי מוגזם הייפ של העדכוני אבטחה.
רוב מוחלט של המשתמשים עובדים עם המכשיר שלהם באופן מודע או לא מודע במצב של שיתוף מידע תמידי (ואני לא מתכוון לשיתוף של מדיה באופן ציבורי)
חלק גדול מאד מהפריצות (גם הידועות בהיסטוריה) הגיעו בעקבות פעולה שביצע בן אנוש.
לצורך העניין אני יכול להכין לך פישינג לא מתוחכם במיוחד שתפול בו ולא יעזור לך שם “עדכון אבטחה” או אנטי וירוס יקר.
לא נתקלתי במישהו שיחשוש להחזיק אנדרואיד ישן נניח בגירסה 5 ויטען לחששות אבטחה, מי יחשוב על הדבר השולי הזה בכלל, לא מזלזל בעדכונים אבל קצת פורפורציות

אגב וואוי הודיעה שדווקא כן תוציא עדכוני אבטחה. גם שיאומי לא מעדכנת מכשירים ישנים אחרי שנתיים~ אבל ממשיכה להוציא עדכוני אבטחה לMIUI מידי פעם (לפחות בגרסא הסינית).