רחפן mjx bugs 3

רכשתי את המוצר הנ"ל מgearbest לאחר שראיתי שהוא במחיר נמוך מרף המכס ויש עליו שלל ביקורות חיוביות.

זהו הרחפן הראשון שלי ואין לי ניסיון לכן תפעול שלו כרגע לא מוצלח במיוחד מכיווני ואני צריך להתנסות עוד זמן מה עד שאהיה “טייס” מוצלח.

בגדול הרחפן עונה על מעט הציפיות שיש לי, תפעול יחסית פשוט ללמידה ואין יותר מדי אפשרויות על מנת ללכת לאיבוד בשימוש בשלט.
בגדול כרגע אני מרוצה מהמוצר אך עדיין לא הוספתי לו מצלמה מחשש להרוס אותה ביחד עם נחיתות אונס של הרחפן.

אגב אם מישהו מעוניין להמליץ לי על מצלמה זולה וסבירה לרחפן אני אשמח לשמוע.

חג שמח,
מאור

בגדול יש הרבה מצלמות פשוטות שיעשו את העבודה, הבעיה היא שיש גם הרבה חיקוים

נסה למצוא sj4000 מקורית, ואתה מסודר

לגבי ההשקעה , לא הייתי רץ למצלמה מתקדמת יותר כי אתה מטיס גם ככה ולא יצוב של גימבל, אז הוידאו יצא תזזיתי ולא חלק גם ככה… אבל זומדרך קלה ופשוטה לקבל צילום טוב

מממ…ממש לא. הSJ4000 היא ענתיקה מימי אלכסנדר מוקדון עם תמונה קרה וכחולה, סוללה חלשה שיוצרה כנראה לפני הרבה שנים, שלל גרסאות עם קושחות בעייתיות וקושי לעדכן, עמידות גרועה בחום ולחצנים קורסים. יש היום אלף מצלמות עם ייצוב EIS לא רע בכלל שיעזור המון בגרושים, וגם אפשר להשתמש לשימוש כללי. עם מגן סביר שהמצלמה תשרוד גם התרסקויות קשות יחסית.
אגב סקרנו את הרחפן הזה -

אלעד , עם כל הכבוד ליצוב וכו’
גם אם בסוף רחפן כזה מצליח להיות “מאוזן” והמצלמה יכולה לשרוד את הוויברציות
הקשות מהמנועים (רמז היא לא תצליח… מנועי בראשד שלדת פלסטיק וכו)
עדין ללא יצוב אקטיבי בצורת גימבל תנועה קדימה ואתה רואה רק אדמה וההיפך…
זה כלי בסיסי רק לקבל התרשמות מאיך נראה צילום אווירי, לא משהו מעבר
בטוח שיש מצלמות היום יותר “מעודכנות” מה SJ4000 הדינוזאור, אבל לסדר גודל מחיר הזה הוא
צריך להתכוונן לדעתי… גג 40-50$

מכאן דגמים וכו - זה אתה אלעד

אז תודה רבה על התגובות וההצעות , לצערי הרב זה כבר פחות רלוונטי כי “מישהו” מאוד מוכשר הטיס את הרחפן אל עבר האופק ושם הוא כנראה יישאר(אם מישהו מטייל באזור פארק ירון בזיכרון יעקב ומצא רחפן אז שייהנה לו :grinning: )

לרחפן הבא שארכוש מתישהו אני כבר אהיה יותר זהיר והרבה פחות יהיר.

שבוע טוב