ביקשתם? קיבלתם! אינטרנט מהיר באמת לכל הבית! מערכת MESH Deco M4 + מצלמה אלחוטית מבית TP-LINK במחיר שובר שוק! רק ₪799 במקום ₪1299

קנייהGL799
₪799 ₪1299

פורסם ב: 

קורונה קורונה…כמה אתגרים הבאת עלינו!
כולנו תקועים בבית והאינטרנט חנוק! כבר אי אפשר להסתפק ברבע קו קליטה המגמגם בממ"ד, בקומה למעלה או חדר השינה כשכולם בבית – גם עובדים, גם בטלויזיה, גם במחשב וגם בסמארטפון ובטאבלט כל הזמן!
בנוסף, לא יזיק גם לראות מה הילדים עושים כרגע, או לשים מצלמה אצל ההורים/סבתא כדי שתוכלו גם לראות ולדבר איתם או לעשות את החג ביחד.
כבר כתבנו לכם לא מעט פעמים על הפתרון הכי נכון והכי משתלם היום – Mesh כמובן!

עם כל הכבוד למאריכי טווח, מגבירים וראוטרים…לרוב מי שקונה כאלו היום – זורק כסף לפח. הפתרון הכי 'נכון' ואלגנטי לרוב הבתים והמצבים – זה שבאמת מאשפר לנו להשיג קליטת WIFI טובה בכל הבית, עם ניהול טוב וחלק של המון מכשירים מחוברים בו זמנית – הוא מערכת Mesh טובה.
לאחרונה גם סקרנו לכם את המערכת הפופלארית במיוחד של TP-LINK – הDeco M4 – המומלצת והמשתלמת ביותר לטעמנו!

בשלל השוואות וסקירות ברשת גם מול מערכות MESH ומגבירי טווח יקרים בהרבה, כולל הMesh של גוגל עצמה -Google WiFi, הDeco M4 נמצא כבעל טווח עדיף בהרבה ומהירות טובה בהרבה!

גם ההתקנה וההגדרה קלים במיוחד – ראו הסקירה המלאה ומדריך קצר!

עכשיו כשגם אמזון לא שולחים…השגנו לכם מחיר שובר שוק לבאנדל מושלם עם משלוח מהיר עד הבית, אחריות יבואן רשמי כאן בארץ!
גם 3 יחידות דקו M4 לכיסוי מיטבי של כל הבית וגם מצלמת IP שתשלים לכם את הסט ותוסיף לכם קצת אבטחה לבית – וקשר עם המשפחה והילדים בימים מאתגרים שכאלה.

המחיר בזאפ? 969 – 1095 ש"ח לשלישייה לMESH בלבד.

המצלמה? עוד כמה מאות לפחות.

המחיר לכם?

רק 799 ש"ח!!!
עם הקופון הבלעדי > GL799

>>>לקנייה!<<<

משלוח?
15 ש"ח לנק' חלוקה. 29 ש"ח לשליח עד הבית.

צריכים זוג? רק 649 ש"ח עם הקופון ZUZUKSP

לקנייה!

הזמנתי לפני שבוע, לא קיבלתי את המוצר ואפילו מייל לא שלחו. ניסיתי להתקשר בטלפון ומייל ואין תשובה.

1. האם משיבו הצליח ליצור קשר עם האתר?
  2. האם משיהו קיבל את המכשיר?

מייל אחרי ההזמנה הוא אוטומטי, אתה בטוח שההזמנה בוצעה?
מה מספר ההזמנה?

קיבלתי מייל אוטומטי שההזמנה התקבלה. התשלום מפייפאל התבצע.
לא קיבלתי מייל עם פרטי איסוף.
שלחתי מייל אליהם ואין תשובה.
אני מתקשר שעות בטלפון ואין תשובה (מכירות תמיכה).
האם כדאי לי לבטל את ההזמנה באמצעות פייפאל?
תודה.

שלח לי את הפרטים שיש לך ואעביר להם ליצור עמך קשר (יכול ללחוץ על השם שלי כאן ולשלוח הודעה פרטית דרך הפורום).

פניתי לפייפאל ולאחר 20 דקות האתר (בנדא) יצרו עימי קשר. אלך לאסוף את החבילה עוד שעתיים.
תודה על העזרה.

אספתי את החבילה.

היי, המבצע עוד זמין?
תודה

היי, נגמר המלאי. חלופות משתלמות כאן - https://zuzu.reviews/internet-guide/