מ ט ו ר ף! דיל משוגע על אוזניות מדהימות! Massdrop X HIFIMAN HE4XX Planar Magnetic רק ב$59.44 במקום 190$+!

$59.44 190$

פורסם ב: 

ירידת מחיר משוגעת לאחת מהאוזניות הנחשבות בעולם!

ייתכן וזו טעות מחיר אבל היי – זו אמזון ואין ממה לחשוש! מקסימום נקבל החזר ואפילו פיצוי 🙂

אוזניות "Planar Magnetic" עולות מאות דולרים…וגם הדגם הזה הושק בעבר ב299$ והיום עדיין נמכר בממוצע ב190$~ (לא כולל משלוח ומיסים) ונחשב לאחד הטובים מסוגו. מאות סקירות ברשת, דירוגים גבוהים בכל אתרי האודיופילים, בקיצור – אוזניות של הביוקר!

כרגע רק ב208 ש"ח עם משלוח חינם! טירוף!

תפסו מהר כי אין מצב שזה ישאר!

• Planar Magnetics like you’ve never seen before: many headphone companies have tried their hand at Planar magnetic drivers, but none have done it quite like hifiman. Its driver technology has landed them in time, Forbes, cnet, and ces editors’ Choice Award
  • Extremely versatile: a pair of high-efficiency, open-back Planar Magnetics that don’t need a fancy amp to sound amazing. Listen to them directly from your phone, laptop, or desktop computer, or add a headphone amp to take them to the next level
  • Audio profile: the sound is smooth, engaging, and even across the frequency range, with airy, sparkly highs and the Planar bass slam that hifiman is known for
  • Premium aesthetic, Comfortable feel: Comfort is king for the HE4XX, which features HIFIMAN’s Focus-A hybrid ear pads: the best-feeling, best-sounding pads the company has to offer made of soft, luxurious velour
  • A Revival of the original: old school hifiman style with some structural improvements, the headband is made of spring steel — so it can bend without losing its shape — and hand-stitched with breathable protein leather
  • HIFIMAN: For audiophiles, by audiophiles: born in new York city in 2007, HIFIMAN has had a big influence on the audiophile world. HIFIMAN is a natural partner for Massdrop because at its core, both companies exist to serve the audiophile community
  • Specifications: Driver: Planar magnetic, impedance: 35 ohms, cable: detachable 4. 9 ft. , Plug: 3. 5 mm with included 1/4 in (6. 35 mm) adapter, sensitivity: 93 dB, Frequency response: 20 Hz – 35 kHz, weight: 13. 1 oz

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ לבחור לשלם בקופה במטבע המקומי (דולר $) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

אמזון לא שולח אוזניות אלו לארץ

שלחו. כנראה אכן הייתה טעות מחיר כי גם המחיר עלה חזרה ל189$. מי שתפס - הרוויח :slight_smile:

אלעד ,
אני במקרה ראיתי את הדיל ,
ושנכנסתי היו עוד יחידות של Amazon sell & Fullfilled אבל שהכנסתי במהלך הקנייה כתובת לישראל הוא אמר לי שלא יכול לשלוח לישראל . אצלך הוא נתן לשלוח לכתובת בישראל את האוזניות ?

כן, כולל FREE SHIPPING. בדר"כ מה שקורה במקרים נדירים כאלו הוא שמישהו מזמין ואז קופץ לספק/אמזון שיש כאן טעות…

אלעד ,
שקופץ לספק אז פתאום זה נחסם למשלוח לישראל או בכללי המוצר הזה של האוזניות לא נשלח לישראל בכלל ?
דר"כ , מאיפה ראית את הדיל על האוזניה הזאת ?

תודה רבה.

מישהו המליץ בקבוצה. בkeepa וכו’ אפשר לראות נפילות כאלו למי שעוקב. גם אמזון לעיתים שולחים התראה אם קנית בעבר/התעניית במוצר. בכל מקרה נסתרות דרכי האמזון…כשפורסם אז נשלח והיה עם משלוח חינם. כנראה מישהו הזמין והעיר את הספק/אמזון ששמו לב לטעות במחיר ואז עדכנו וחסמו. קורה.

אלעד,
בדקתי עכשיו וחזר המלאי של אמזון במחיר גבוה , משום מה זה עדיין רושם לי בדף נשלח לישראל אבל שאני מנסה לעבור את התהליך ולהגיע לעמוד של התשלום המערכת רושמת לי שאי אפשר לשלוח לכתובת בישראל . תוכל לבדוק לי אם גם אצלך יש את הבעיה או שאתה מצליח להגיע לדף האחרון של התשלום ?

תודה רבה.