הולכים למטווח? מערכת אימון ירי יבש Mantis X2 רק ב₪535!

הולכים למטווח? מערכת אימון ירי יבש Mantis X2 רק ב₪535!
none 0.0 0

אתם מטעים והדגם הזה לא מתאים למטווח בכלל כי הוא לאימון יבש בלבד. ולמה לקנות בחול אם יש בארץ יבואן רשמי שנותן אחריות ושירות מצוינים במחיר שאתם מפרסמים? MANTISX SYSTEMS - TechForce
אני קניתי את הדגם המתקדם ומרוצה עד השמיים וזה אפילו לא עובר במכס מניסיון.

שמח שאתה מרוצה.
רשום במפורש אימון יבש בלבד גם בכותרת וגם בתיאור וגם בסרטונים וגם באמזון, אז מי מטעה מישהו?
גם מחיר היבואן רשום כאן - ₪699 ו45 ש"ח משלוח.
אמזון דואגים למשלוח ולשחרור מהמכס (וגם להחזרה אם משום מה לא עובר, למרות שאין סיבה שלא יעבור, אין כאן לייזר וכו’). אם אתה מעדיף לקנות בארץ, תקנה בארץ. מי שמעדיף לקנות ב₪535 עד הבית במקום ₪744 בארץ, יבחר בזה. ככה זה שוק חופשי, תחרות ויבוא אישי. כל אחד יכול לבחור בעצמו.

תודה רבה על התגובה
התכוונתי שכתבתם “הולכים למטווח” אבל אי אפשר ללכת עם זה למטווח מה יש לעשות עם זה במטווח? זה דגם ליבש רק
וצודק…כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה אבל זה לא עובר מכס נקודה. לי נתקע כי זה מוגדר במכס אביזר נשק לא קשור ללייזר ואמזון לא עזרו לי בזה כי זה נתקע במכס ושילמתי קנס על זה גם וזה לא חזר לאמזון
חוץ מזה אני עם המערכת הזאת כמה חודשים והיא מדהימה אבל צריך הדרכה כמו שצריך ובעברית ואחריות כי כבר קרתה לי תקלה כי עשיתי משהו לא נכון ובאלקטרוניקה אין כמו אבא ואמא ללכת אליהם זה מה שחשוב לא לחסוך שקל וחצי
גם במחיר זה לא נכון מה שכתבתם בגלל שאם תטרח להיכנס לאתר של היבואן תראה שיש קופונים לאנשי ביטחון ולקבוצות אז זה ממש לא 700 שקל קצת פרגון לעסקים מקומיים אחי כנס לקבוצות תראה מה זה קהילה
ממליץ לך גם אם אתה חמוש

הולכים למטווח בכוונה שכדאי להתאמן קודם כי מטווח זה יקר בכסף ובזמן ובדלק. דווקא במטווח ‘רטוב’ כשיש זמינות למדריכים, אימון מסודר וכו’, זה קצת יותר קשה להתרכז, לפתוח טלפון וכו’.
זה לא שקל וחצי ועל כל דבר וכל דיל אפשר לטעון את הטיעון הזה…למרות שבארץ בדר"כ האחריות של ‘אבא ואמא’, היא אבא מכה והאמא מזניחה לעומת קח את הכסף חזרה בלי ויכוחים מאמזון…
עוד לא שמעתי על אף אחד ששילם קנס או שאמזון לא החזירו לו את הכסף (אמזון ארה"ב) וגם ראיתי תגובות בקבוצות הרלוונטיות שהזמינו וקיבלו, אבל בכל מקרה מחמת הספק, מוריד את הדיל.