הקניה הכי טובה שתעשו השנה! לקט מבצעים לשואב האבק האלחוטי של שיאומי שכבש את השוק בסערה! ה- Jimmy JV51 – לקנייה בארץ!

700שח

פורסם ב: 

הנה תגובה מליאור, גולש באתר שהזמין במבצע הקודם:
"קניתי את המוצר מוואלה בעקבות הכתבה קיבלתי היום מדהים!!!יש לי דירה 24 מטר ולא ציפיתי לרמה כזאת פשוט שווה כל שקל שואב פגז ואביזרים פצצה."

והנה עוד כמה תגובות שלכם מקבוצת הפייסבוק שלנו:

• "אחרי חודשיים של שימוש בשואב אלחוטי JIMMY אני רוצה להמליץ עליו שהוא שואב מעולה (במיוחד שיערות של בעלי חיים) הוא עמד השבוע במשימה שאני אפילו לא בטוח שהוא מיועד אליה… המרפסת הוצפה במיים בגלל סתימה בביוב והבת זוג שאבה איתו את כל המיים וזה היה כמות די רצינית… שרד את זה כמו גדול 👏👏👏"
  • "רציתי להתלונן על השואב. יש לנו אותו כחודש. התחיל לזייף….לדחוף במקום לשאוב ומה לא ניסיתי. חשבתי להתלונן….ניקיתי את המסנן ולא עזר….עד ש.. עד ש פירקתי את הצינור וגיליתי את השקית ניילון שניסיתי לשאוב…ושוב הוא חזר לעבוד כמו גדול…..מעולה"
  • "גם אני מרוצה מאד ממנו אחרי יותר מחודש"
  • "הוא שינה לנו את החיים. עכשיו עשיתי את טקס ההיפטרות מהשואב הישן. לדעתי היה עליו יותר אבק מבחוץ מאשר מבפנים."
  • "Jimmy מדהים! חבר אמת"

וגם אצלנו בפורום הוא מככב:

• "כמו כל המוצרים שרכשתי של שיאומי- פשוט שואב אבק מצויין. התמורה הכי טובה לשקל, ומעבר לכך לדעתי אולי(…) חוץ מהשואב החדש יותר של שיאומי (הרדימי) כנראה שזה השואב הכי טוב בשוק. עשוי מחומרים מצויינים, בנוי בצורה יעילה וחכמה, עוצמת שאיבה מצויינת, סוללה טובה ונשלפת וגם יפה מאוד. קניה מצויינת! נקנה אגב באחד המבצעים ששלחתם פה בשבועות האחרונים…"
השואב הזה כל כך מוצלח שאף חנות לא מצליחה להחזיק אותו במלאי מיידי יותר מכמה ימים כבר חודשים! הביקוש פשוט מטורף ורוב החנויות מתחייבות לזמני אספקה הזויים למדי של 21-30 ימי עסקים. אבל אין סיבה להתפשר כי בשעה טובה ומוצלחת המחירים גם בארץ צונחים והוא כבר זמין לכל דורש במחיר שווה לכל נפש. חצי מחיר מדייסון – עם אותם הביצועים ורק מעט יותר משואבים זולים ופשוטים – אך טוב בכל היבט אפשרי. פשוט להיט! לטעמי וניסיוני – זהו השואב הכי משתלם בשוק!
חזק כמו דייסון, שלל אביזרים, סוללה חזקה מאוד – שגם נשלפת וניתנת להחלפה כך שפרקטית – עדיף גם על הרוידמי היקר יותר! תוכלו לקנות סוללה נוספת או להחליף בעתיד את הסוללה אם ידרש ללא עלויות מעבדה יקרה, מה שיבטיח לכם חיים ארוכים ותמורה אדירה למחיר קטן. אז ללא דיחוי, הנה לקט עדכני של המבצעים הכי שווים כרגע על חברנו ג'ימי!
אני ממליץ לבחור בחנויות עם מלאי מיידי ואחריות עדיפה (רונלייט לדוגמא) על פני להזמין מחנויות קטנות עם אחריות חנות בלבד וזמן אספקה של חודש בשביל לחסוך 20-30 ש"ח…

שימו לב כי בKSP אפשר להירשם לניוזלטר ולהוריד עוד 15 ש"ח. בעלי אמריקן אקספרס – יכולים להוזיל עוד 100 ש"ח תמורת נקודות (נודה אם תרכשו דרך הלינק שלנו לחנות ולא זה שבאתר/אפליקציית אמריקן אקספרס – תודה!)

הג'ימי שלי לצד הDIBEA C17 וה XIAOMI ROIDMI F8:

תגובה מאת: יותם
מנסה להזמין אבל מראה מחיר של 779 ולא 700

להסתכל בפירוט הלינקים…

729 ₪ בוואלה שופס כולל משלוח