אוזניות Jabra Elite 65t רק ב399 ש"ח!

קנייהZUZUKSP
399שח

פורסם ב: 

אוזניות הספורט האלחוטיות הפופולריות מבית Jabra, עם הגנה מפני זעזועים, אבק, גשם, ומיקרופון נגד רעשי רוח .

מבחר צבעים החל מ399 ₪

לקנייה>>>

מחיר בזאפ

680 – 463 ₪

• שימו לב – בקניה דרך הלינק שלנו באתר KSP תזכו למאות מוצרים נבחרים בהנחה מיוחדת.
  • קופון בלעדי zuzuksp יקנה לכם הנחה נוספת/משלוח חינם על פריטים נוספים. ניתן להשתמש בקופון גם באפליקציה ובצירוף לקופונים נוספים.
  • ההנחות וההטבות המיוחדות מופיעה רק בקופה.

יש כרגע בשופרסל עם המבצע של 300 שח חזרה אוזניות אירפודס ב370. טרוף.
והשרות של שופרסל לא רואה את KSP ממטר (לא מבין למה אתם ממשיכים לפרסם את KSP , כשאומרים שרות עברי גרוע מתכוונים אליהם)

מה הקשר איירופודס לאוזניות הנ"ל? טרוף.
למה לקנות AIRPODS היום כשיש כל כך הרבה חלופות כל כך יותר טובות וזולות יותר? טרוף.
ועם כל הכבוד לתלושים לקניה הבאה - זה לא רלוונטי לכולם. לא צריך לפסול כל דבר ולפזר תגובות שליליות מהבוקר עד הערב. לא בא לך את המוצר/החנות? סבבה, לא חייב.

יצא לך פעם לפנות לשרות של KSP עם בעיה כלשהי? אשמח אם תשתף את החוויה.

יצא לי - כרטיס מסך שהחליפו לי לחדש - בשבוע האחרון לאחריות 3 שנים. חוויה סבבה. יצא לי גם חוויה לא משהו בכלל עם השירות של שופרסל, אז מה? אני קונה את שופרסל או KSP או את המוצר? חוץ מלספק לי את המוצר כל ההתנהלות אחר כך היא מול נותן האחריות. יש לך בעיה/דעה על חנות מסויימת, זכותך.
מעבר לכך נשמע שאין לך שום עניין באוזניות האלו וההשוואה לאוזניות אחרות לגמרי, בסגנון אחרי לגמרי (כפתור פתוח), מחנות ומחיר אחר לגמרי, לא רלוונטים לכאן אז בוא נתקדם, תודה.