סקירת גולשים: שעון חכם HUAWEI Watch GT 2 pro

פורסם ב: 

שם המוצר: שעון חכם HUAWEI Watch GT 2 pro קישור למוצר: https://hamonim.com/3wvc 1 הערות \ מסקנות \ דעות \ המלצות: טוב אז החלטתי שהשנה ליום ההולדת אני קונה לעצמי שעון חכם. עיקר הפרמטרים שהיו חשובים לי בשעון החכם: עיצוב אלגנטי ויפה (וככה נפסלו כל השעונים המרובעים). סוללה חזקה לפחות 5 ימים (וככה לצערי נפסלו השעונים המבוססים Android). איכות בניה…

מדהים! תודה רבה! כמה שאני מחכה לסקירות כאלה. יש לי מלא שאלות, מקווה שתוכל לענות על משהו.

1. יודע אם זה אותו דבר כשמחברים לטלפון שלא של הוואווי?
  2. יודע אם זאת אותה אפליקציה ל gt2e?
  3. איך ההודעות מהטלפון? מיושר לימין כמו שצריך? יש תמיכה באימוג’ים? אפשר להגדיר התרעות מכל אפליקציה או רק סמס ווואצאפ?

שוב, תודה רבה!

@Dvir_Dahan

היי ,
בשמחה.
תרגיש חופשי לשאול.

1.לא ניסתי אבל מאמין שכן.
2.כן , אפליקציית “בריאות” של הוואווי.
3. ההודעות עבודות מעולה (מבאס שהבלוטוס צריך להיות פתוח כל היום) .
כן התצוגה בעברית תקינה. אין תמיכה באימוגים או תמונות או שמיעת הודעות קוליות (שזה מבחינתי חיסרון משמעותי)
אפשר להגדיר התראות מכל אפליקציה שבטלפון.

לא הכרתי את השעון הזה. נראה מעולה, זכוכית ספיר זה מעולה למרות שהספקתי לקרוא שלאנשים המסך עדיין נשרט.
אחכה להורדת מחיר מסויימת וארכוש אותו. תודה.

מוסיף,
ביטלתי את מצב ה-Always On . הסוללה מחזיקה לשבועיים!!
טעינה מ-0 ל-100 כשעה וחצי-שעתיים.
פונקציה מגניבה שגילתי, במידה והפלאפון מפעיל מוזיקה בבלוטוס לרמקול ניתן לשלוט על זה להעביר שיר\לעצור דרך השעון.

אהלן, קניתי גם את השעון הזה וקיבלתי לאחרונה
כמה שאלות קטנות

1. אני מתאמן על הליכון בבית, כשאני מתחיל אימון דרך האפליקציה בטלפון אני לא מקבל חיווי על מרחק ועל מהירות אלא אם כן אני מחזיק את הטלפון ביד :slight_smile: וכשאני מתחיל דרך השעון אני לא מקבל חיווי בטלפון תוך כדי אלא רק כשאני מסייםף
    האם יש דרך לראות חיווי באונליין דרך הטלפון?
  2. חיברתי אוזניות לשעון אבל אני לא מצליח לענות דרכן אל שיחות ואם אני עונה דרך השעון, אני לא שומע דרך האזניות :frowning:

היי אני קצת מתלבט האם לקנות את השעון הזה יש לי כמה שאלות שאשמח אם תוכלו לענות לי עליהן
האם מקבלים הודעה ואפשר לראות את התוכן שלה מהווצאפ הודעות רגילות מיילים ?
האם הוא עמיד למים של מקלחת שחיה בבריכה צלילה ?
כמה יהיה לי בעיה להתחבר עם פלאפון לא של וואוי?

השעון תומך בעברית מלאה ויקבל מיילים והודעות ווטסאפ קריאים בעברית.
עמיד למקלחת ושחיה במים מתוקים, לא ממליץ לצלול איתו.
ניתן להתחבר איתו לכל סמרטפון, אנדרואיד או אייפון בעזרת אפליקציה רשמית של שעון חכם וואוי.