לחטוף! מלאי חדש הגיע למוצר משנה חיים! ה-HIZERO - שוטף הרצפה המהפכני + רולר + סבון במתנה רק ב₪1640!

קנייהZUZUKSP
1640שח 1890שח

פורסם ב: 

מחיר נדיר!!!

+ רולר נוסף (בשווי 99 ש"ח)

+
מיכל סבון
+
קופון הנחה 50 ש"ח (לאיסוף דרך האפליקציה)!

שימו לב גבירותיי ורבותיי,

אחרי שפשוט פירקתם את המלאי בכל מבצע מחדש ופרגנתם שוב ושוב בביקורות, יש לכם הזדמנות לתפוס את ההייזרו המבוקש בהנחה נדירה!

אם אתם מעוניינים…תחטפו מהר כי מניסיון עם של כמה חודשים עם המוצר המדהים הזה – בכל מבצע המלאי פשוט נחטף!

כידוע לכם היינו מהראשונים ברשת לבשר על המוצר, לסקור אותו ולהביא אותו לקדמת הבמה.
לאחרונה גם סקרתי לכם אותו בהשוואה לכל המכשירים הנפוצים לניקוי הבית – הביסל, השואב הרובוטי, האלחוטי, ספונג'ה חשמלית וכמובן גם המגב, המטאטא והסמרטוט (ספויילר – ההייזירו ניצח ובפער!)

שורה תחתונה? להוציא אולי הרווקים שבינכם, ובפרט אם יש לכם ילדים קטנים – לטעמי זה המכשיר הראשון שכדאי לקנות לבית!
לפני השואב האלחוטי…לפני הרובוטי או כל פטנט אחר.

מכשיר פשוט מעולה שמשנה חיים, חוסך זמן ותסכול מידי יום ואיתו הבית פשוט נקי יותר.
אין פה על מה להתלבט!

שנתיים אחריות – יבואן רשמי ומשלוח מהיר חינם עם שליח עד הבית בחינם!

איספו קופון 50 ש"ח בהורדת אפליקציית KSP ולחיצה על הבאנר – תקבלו SMS עם הקוד האישי. אותו תוכלו להזין גם באתר.
לקנייה!

לסקירה המלאה!

עוד קצת על המוצר:

ההייזירו!
המכשיר המהפכני לניקוי הבית במחיר מעולה!

בקצרה – מדובר במוצר משנה חיים. כמעט חובה לכל מי שעם ילדים קטנים בבית וכל יום גורף אורז ופסטה מהרצפה… מוצר שעושה את החיים קצת יותר קלים ואת הניקיון – כיפי!
וכן – לכל השואלים…הוא יותר טוב מהביסל וכל השאר!
עם כל הכבוד לביסל…הוא נוטה להשאיר סימנים על רצפות מבריקות, נשמע כמו מטוס, הרבה יותר מסורבל לריקון המיכלים וניקוי המברשות מאחר ואין הפרדה בין הלכלוך למים, ומחירו יורד ויורד…בעוד הביקוש לHIZERO רק עולה!

כל השאלות, הפרטים, הסקירות ועוד – בסקירה המקדימה כאן!

סקירת גולשים מקיפה כאן!

וגם קצת מהתגובות האחרונות שלכם:

" בבית עם ילדים קטנים זה ממש משמעותי. לי זה שדרג איכות חיים ממש. תדמיין ילד שמפיל צלחת על הרצפה והקטנצ'יק השני בדיוק דורך עליו עם הבימבה ומתחיל לטייל בסלון. עד היום זה היה מלווה בעצבים ומבאס ולפעמים מרוב עייפות אתה גם משאיר את זה ככה לכמה שעות. היום אני רץ בכיף למכשיר עושה וויש וויש פחות מדקה בלי ללכלך ידיים והאירוע הסתיים. עוד דוגמא בישולים לפני שבת המטבח מסריח משמן ולכלוך של האוכל תוך דקה לפני שנכנסת שבת לדתיים שביננו הרצפה במטבח נקי. יש המון סיטואציות שונות שהמכשיר הזה פשוט שינה לי בחיים" אבי

"אז ככה, כעבור שבוע של שימוש אני רוצה להעיד שאני מאוד מרוצה מהרכישה ומהביצועים של המכשיר, דבר ראשון אני משתמשת במהירות 1 במקום 2 וזה נראה על הריצפה הרבה יותר טוב בדיוק כפי שציינת וכן הוא להפליא שקט.
בנוסף ממש התלהבתי מהיכולת של המכשיר להפריד מוצקים, אומנם אין ילדים בבית אבל זה בהחלט פותר אותי מלחפש רעיונות איך לאסוף את השאריות הניקיון. והדבר הכי חשוב שבתור אסטמטית השואב לא פולט אוויר סביבו כמו שואב רגיל שזה אומר שלא מפזר את האבק שהצטבר על הריצפה בחזרה לאוויר ולרהיתים סביב

:blush: אז בתכ’לס אני ובעלי מאוד מרוצים מהרכישה. תודה רבה על ההמלצות."

ועוד המון!

★משלוח חינם עד הבית!

★אחריות יבואן רשמי לשנתיים!

• שימו לב – בקניה דרך הלינק שלנו באתר KSP תזכו למאות מוצרים נבחרים בהנחה מיוחדת.
  • קופון בלעדי zuzuksp יקנה לכם הנחה נוספת/משלוח חינם על פריטים נוספים. ניתן להשתמש בקופון גם באפליקציה ובצירוף לקופונים נוספים.
  • ההנחות וההטבות המיוחדות מופיעה רק בקופה.

הקישור לא עובד

המלאי נגמר שוב. נחטף. כשיחודש נפרסם כמובן.

נראה שהמלאי חודש - אבל בלי הרולר והסבון. יש מצב שזה יחזור?

הזמנה מוקדמת למלאי החדש!

סליחה על ההקפצה,
מישהו יכול להגיד לי האם ההיזירו מתאים לרצפה בהירה ומבריקה? או שהוא משאיר סימני ניגוב מבאסים?