חבילה נמצאת במצב Held By Customs באלי אקספרס

שלום,הזמנתי חבילה מאלי אקספרס מהחנות של Hiby, הוזמן דרכם נגן Hiby R3 Pro.המשלוח נשלח עם מספר מעקב שמתחיל LB ונגמר בSG, לפי הבנתי נשלח דרך דואר סינגפור.ניסיתי להשתמש ב17track אך אין הרבה מידע, רק Item Rejected\Sized אבל דרך אלי אקספרס כתוב Held By Customs.החבילה נמצאת במצב הזה כבר כמה ימים, יצרתי קשר עם החנות והם שלחו Invoice עם המחיר המדויק של המוצר, לקחתי בחשבון שאני אצטרך לשלם מכס על זה.בעבר דואר ישראל היה שולח הודעה במקרה והמוצר מוחזק במכס וצריך לשלם, עכשיו אין כלום.אני לא יודע איזה מכס זה נמצא וניסיתי לאתר את החבילה באתר של דואר ישראל, אבל ללא הצלחה.מה ניתן לעשות? מישהו נתקל בזה?

תחפש פה
https://shaarolami-query.customs.mof.gov.il/CustomspilotWeb/he/UrlHash/CargoSearch?hash=Ftb~qGOAXa34sQvtdJkc0rGWNjh0qU5IGMpWEf2aDod8JInWwH%2BysMLpdIlF20v23mAcpD4HB~xtzy%2ByAjMKiFiUV3i6RbMyav8cBKKQvx0YV54S2Ko9STApNYREDEYH

ניסיתי לאתר את החבילה דרך האתר אבל רשום שהיא לא קיימת.

אני מזמין מלא באליאקספרס הכל בסדר כנראה שלא תשלם מכס פשוט זה לוקח זמן אם כתוב לך באתר של דואר ישראל אין נתונים על דבר דואר מחול מסוג אקספרס… זה אומר שהחבילה עדיין לא נקלטה בישראל פשוט תחכה.
מניסיון משלוח כזה צריך לקחת סביבות חודש וחצי לפחות לפעמים חודשיים וחצי כמעט מהרגע שהזמנת עד שדואר ישראל יראה לך נתונים באתר.
לאחר שהחבילה תגיע לארץ יהיה כתוב לך מועבר להמשך מיון. ואז אם החבילה תישלח לבדיקת מכס דבר שהוא מאוד נדיר כיום בדואר ישראל אז יהיה כתוב לך מועבר לבדיקת מכס. ואם לא אז תוך יומיים בערך תקבל הודעה שהחבילה הגיעה למרכז מסירה.
נ.ב. אם בכל זאת החבילה תיתפס במכס אתה יכול לשלם באתר של דואר ישראל.