Haylou GT1 TWS - אוזניות אלחוטיות לכוווולם! רק ב$18.22 עם משלוח מהיר!

פורסם ב: 

המומלצות הרשמיות והמשתלמות ביותר!

גורפות מחמאות ברשת ואצלנו בקבוצה ללא הרף. נשמעות מעולה, קטנות ונוחות, גם בכיס וגם באוזניים, שליטה קלה עם משטחי מגע, ומחיר זול להפליא.

יוצאות למשלוח תוך 24 שעות, ועם דואר E-PACKET המצויין!

נשמעים טוב, אולם לדעתי שני חסרונות.
הראשון זה כל עניין עקומת הלמידה של האזניות האלה, כל נגיעה בטעות באוזניה עושה משהו, זה טיפה מעצבן, מה גם שלא הבנתי עדיין איך שולטים בה.

הבעיה השניה החמורה יותר ולדעתי כדאי להדגיש את זה באתר, שיש דיליי במשחקים.
בערך כחצי שניה עד שניה (!) של דיליי בין הווידאו לאודיו. זה קריטי במשחקים שונים. (אם הייתי יודע, לא הייתי קונה)

לא נתקלתי בשום דיליי איתן או עם הREDMI AIRDOTS שהן מקבילות להן רק עם כפתורים במקום מגע.
לגבי המגע - זה עניין של העדפה. בכל האוזניות הכי יקרות (ונמכרות בשוק) כמו הAPPLE AIRPODS שעולות פי 7 מאלו - בחרו להשתמש במשטחי מגע ואף אחד עוד לא זרק את האוזניות שלו או ויתר על האיירפודס שלו בגלל זה…יש גם יתרונות למגע על פני כפתורים - אין דחיפה מעיקה של האוזנייה לאוזן ורעש קליק בכל לחיצה, השליטה מהירה יותר ומדוייקת יותר לרוב ועוד. בכל מקרה השליטה קלה - פשוט לעבור על ההוראות או לנסות -
נגיעה אחת = פליי/סטופ (או לענות/לנתק שיחה).
2 נגיעות - לקפוץ שיר. (תלוי בצד - קדימה/אחורה).
3 נגיעות - להפעיל אסיסטנט (סירי/גוגל). אפשר גם להנמיך/להגביר ווליום בעזרת האסיסטנט.
לגבי דיליי - אצלי אין שום דיליי. גם לא אצל שלל חברים באתר ובקבוצה שלנו שכבר קנו ומשתמשים בהן. גם באינספור סקירות שלהן ברשת לא ראיתי תלונות על דיליי. בכלל דיליי הוא עניין מצטבר שקורה בצפייה בסרטונים ארוכים יחסית, קרי לפחות כמה דקות בדר"כ. לא סביר שזה קורה רק במשחקים. סביר יותר שמדובר בעניין אחר כמו מכשיר איטי, או בעיה במשחק עצמו. בחלק מהמכשירים אפשר לבחור את סוג חיבור הבלוטות’ (קודק) בהגדרות. BLUETOOTH SBC, HD, APTX וכו’. אם יש לך אפשרות כזו - נסה לשחק באפשרויות השונות ולבדוק אם זה פותר את העניין.

תודה על התשובה המפורטת.
לגבי המגע, מעבר למספר הלחיצות, יש את אורך הלחיצה, דבר שטרם הצלחתי לשלוט בו כראוי.
לגבי הדיליי, אני עם oneplus 6t, כך שהבעיה לא במכשיר, וזה קורה רק במשחקים ולא בסרטונים כלל ולכן נשאר לי לנסות ולראות את הסוג החיבור כמו שאמרת, רק שכרגע אני לא יודע איפה זה בדיוק. אעדכן.

מוזר, גם אני עם הONEPLUS 6. ההגדרה הזו באפשרויות מפתח - Codec אודיו לבלוטות’. בכלל יש שם הרבה אפשרויות למשחק עם חיבור הבלוטות’ (ערוצים, קצב דגימה ועוד).

אחלה דבר אני ממש נהנה ממנו. יש לאג במשחקים ולפעמם בוידאו אבל זה רק לפעמים שזה מוזר