Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

היי חברים, קראתי את כל ההודעות ואני מקווה לטוב, הזמנתי מוצר בשווי כ 1500 ש"ח, שילמתי מכס 250 ש"ח ואין לי מושג מה קורה עם החבילה שלי, אני מבקש שמישהו יצור איתי קשר לגבי הטביעה ומי שיכול להדריך אותי כי אני לא מבין בזה 0545677701 אדיר

יש לי משלוח גם תקוע עם הנבלות האלו
מעל חודש מה לעשות אין אפשרות לדבר איתם לא עונים ???

תבעתי את “אקסלוט”. אני צריך אנשים שיבואו לדיון להעיד על יחס רע של “אקסלוט” כלפיהם. נא לכתוב לי ל- michaels2477@yahoo.com

קרה לי גם, בול! שלחו שרירותית לנק הפצה רחוקה מהבית, לא עונים ולא חוזרים להודעה!! מה עשית?

חברת אקסלוט גנבו ממני 1500 שח. אני קם בבוקר להודעה שנאבד לי המשלוח אז שלחתי להם הודעה כדי לברר מה קורה פה עד שהם ענו לי לקח להם שבוע ימים! לאחר שהם ענו לי מה אני צריך לעשות הם השיבו לי לגשת לחברת הבגדים ולדבר איתם על פיצוי כספי, השבתי להם שזה לא הגיוני שאני אבקש מהם הם אלה שצריכים לבקש הם איבדו, לאחר מכן הם לא התייחסו להודעה ושלחתי להם הודעה שיחזרו אליי טלפונית. כמובן הם לא חזרו אליי טלפונית אז ביקשתי שוב בהודעה זועמת יותר, לאחר מכן הם התקשרו אליי באמצע העבודה עזבתי הכל כדי לענות להם כי הם חוזרים אליך אחרי שנה כי חוץ מלגרבץ בבותקה שלהם הם לא עושים כלום. לאחר מכן ענתה לי מישהי אדישה שלא מבינה ולא יודעת כלום על הנושא ואומרת לי אני אדבר איתם ואחזור אליך. כמובן שהם לא חזרו אז הבנתי שעוקצים אותי ושאין דרך אחרת מאשר לבקש מחברת הבגדים פיצוי כספי. חברת הבגדים עונה לי שלא ניתן לבקש החזר כספי לאחר חודש! מה שלקח לחברת אקסלוט להודיע לי בכלל! לסיכום אני מאחל שכולם לא יתקלו בנוכלים הרמאים האלה שיפשטו רגל ושכל אחד שם יקבל דום לב.