מנורה סולארית טובה, חזקה וזולה - הכירו את הDigoo DG-STT1

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מנורה-סולארית-טובה-חזקה-וזולה-הכירו-א/

תאורה סולארית הפכה בישראל שטופת השמש לפריט נפוץ בכל חצר, חניה, שביל ומחסן. זה מרתיע זרים וגנבים, זה נוח לכם ולאורחים ולא צריך לדדות בחושך על השביל או להעיר עם הפנס של הטלפון…פשוט שמים במקום או תולים ויש לכם אור, אוטומטי, וגם לא צריך לחשוב על חשמל. השימוש וההתקנה פשוטים וקלים להפליא וזולים לאין שיעור…

תגובה מאת זרובבל
מוצר סוג ב’, סוללה גרועה, חוסר עמידות במים… מתי תפסיק לעשות סקירות חובבניות? אתה עושה פה קמפיינים של DIGGO

“זרובבל” היקר,
סקרתי את תגובתך ומצאתי אותה חובבנית, תגובה סוג ב’, ממש קמפיין של הטרלה.
כידוע אנו אתר וצוות ששמח לקבל ביקורת בונה, גם אם שלילית, אך יש דרך להתנסח. אפשר להעיר, לבקש פרטים נוספים, לטעון שיש מוצר עדיף ומדוע, לשאול שאלות…אתה יודע, להיות בן אדם. לטייל במספר כתבות באתר (של סקירות חובבניות לדבריך) ולפזר תגובות כאלו - פחות לעניין.
שנית, כסוקר מקצוען שכמוך - מדוע אינך תורם כאן בתגובות, בפורום, מעלה כתבות לאתר, להשוואת המחירים, לקבוצת הפייסבוק וכו’ לרווחת הקהילה? קורא אדוק שכמוך בוודאי מכיר שאנחנו מברכים על כל ביקורת, תגובה וסקירה התורמת לקהילה והגדלנו לעשות וחילקנו אינספור פרסים ואף מוכנים לשלם לכל מי שתורם מזמנו וניסיונו לרווחת כולם -

אבל, לא הצעת כאן שום חלופה ולא הגבת שום דבר לעניין. החלטת שמדובר במוצר סוג ב’, שהסוללה גרועה - למרות שהכתבה מראשיתה מדברת על כך שהסוללה כאן - היא לגמרי לבחירתך - תזמין איזו איכות/מותג שבא לך - וזה בדיוק היתרון העיקרי של המוצר הזה על פני רוב המוצרים מסוגו בשוק. שהוא לא עמיד במים - למרות שהוא IP44… כלומר אין לך שום ניסיון מעשי עם המוצר שאתה מעוניין לשתף, אלא פשוט החלטת שהמוצר לא טוב, כי זרובבל החליט שהוא לא טוב. תחושת בטן שכזו. גם מהחלופות (היקרות יותר) מאמזון - התעלמת כמובן.
אגב DIGOO, לי יש את המנורה הזו שלהם כבר כמעט שנתיים - https://tavi.ly/1dsC ולא תאמין, היא יושבת בחוץ, חמסין, גשם, ממטרות, שמש…ופועלת כמו חדשה, עושה אור חזק, חיישן קרבה מדוייק, פשוט עובדת כמו שהיא אמורה לעבוד. ממש נס למוצר סוג ב’ שכזה אה?
אז ברשותך, ברשותך נמשיך ‘לעשות קמפיינים’ למוצרים שסקרנו, בדקנו, השווינו ומצאנו כתמורה מצויינת למחיר.
מחכה בכיליון עיניים לכל סקירות המקצועיות בהרבה שתשתף,
תודה!
אלעד

באופן ממש ממש מילולי. גם בכתבה וגם בעמוד המוצר. מצויין שהמנורה עמידה למים. והסוללה תלויה לגמרי באיכות שאתה מוכן לקנות.
אשמח אם תגיב בצורה עניינית יותר.

תגובה מאת Ori
אפשר לקבל קישור לסוללות 18650 איכותיות?

בתחתית הכתבה ממש מעל השוואת המחירים של המנורה!
אני השתמשתי בסוללה של GP ובנתיים אין לי תלונות!

תגובה מאת זרובבל
זה שיפה שכתוב שיש עמידות למים בכתבה הזו וגם בעמוד המוצר (הרי עמוד מוצר זה הכי אובייקטיבי כמובן). אם יהיה כתוב שאני מלכת אנגליה בפייסבוק שלי אז אני באמת מלכת אנגליה ושאני לא עובד אלא עובדים עבורי אז זה גם עובדה נכונה? רוצים להיות אתר סקירות רציני? תסקרו ברצינות. תפעילו עליו מתזי מים שמדמים גשם בכל מיני זוויות על מנת לבדוק אם באמת יש עמידות. תבדקו באמת מה עוצמת הארה ולא רק “35 נורות לד קטנות וחזקות – האור בוהק למרחק ומאפשר הארה של צמחים גבוהים ומדרכות ארוכות.”. בחייאת, ככה בודקים עוצמות הארה? מה עם בדיקה לטווח ארוך? רוב הפנסים הסולארים מפסיקים לעבוד אחרי כמה חודשים בדדים וקנייה כל כמה חודשים בסופו של דבר פשוט לא משתלמת . כמה זמן המנורה הזו נסקרה? כמה זמן בפועל המנורה הזו החזיקה מעמד בלילה? היא דלקה כל הלילה והחזיקה עד אור הבוקר? מה עם היעילות של הלוח הסולארי? בקיצור, סקירה חובבנית ביותר… לוקה בחסר ונראה שרוב המידע פשוט הועתק, אפילו בלי עריכה כלשהי… אבל העיקר שהשורה התחתונה שלכם היא ש"הדיגו מתגלה כתאורה הסולארית האידאלית!" במיוחד כשאין השוואה רצינית למנורות אחרות (כי בחייאת, אני יכול למצוא עוד מיליון מנורות סולאריות “עם 35 נורות לד קטנות וחזקות” ואפילו יותר). וכן, גם קראתי את שאר התגובות בסקירה הזו ובסקירה של “קוטל” היתושים (גם כאלה שהספיקו להיערך בעקבות “הטרלה”). אתם יכולים לחשוב שאלו באמת סתם הטרלות של אנשים משועממים, אבל זה גם אמור להדליק נורה אדומה למנהלים פה על רמת הסקירות שירדה פה בסקירות של תמיר… אל תיקח את זה אישית תמיר, אתה כותב נחמד אבל הסקירות שלך לא כתובות בצורה אמינה ואובייקטיבית, לא כמו שהייתי מצפה מאתר שמייתמר להציג את התמונה המלאה והצודקת ביותר. הקבוצה בפייסבוק לפחות יותר מאוזנת בזכות המגיבים שם…
תגובה מאת ישראל
ראשית כל התכתבה כתובה יפה וערוכה יפה ונותנת מבט למוצר הנ"ל. תמיד אפשר לכתוב טוב יותר וזה לא סיבה לרדת עליו. במיוחד שאתה מזלזל ולא גותב בצורה עניינית אלא אישית ומבזה. אם אפשר להוסיף תמונות שאפשר לראות את העוצמת הארה של המנורה כלומר בתור תאורת רחוב או תאורה לייד הדלת. לי יש מנורה שהזמנתי לפני שנה והיא עובדת טוב. וכנראה שכל החברות אותו דבר.

ישראל, לא ניתן לצלם עוצמת תאורה משום שהתמונה תבטא יותר מהכל את משך החשיפה של המצלמה. אתה יכול לצלם בחושך כמעט מוחלט עם זמן חשיפה ארוך וזה יראה כמו אור יום… אין לזה משמעות. כנ"ל גודל הצמצם, גודל העדשה, רגישות הccd… בקיצור הרבה דברים.
העוצמה כפי שמתוארת בכתבה היא חזקה, כלומר האור שהתקבל עלה על הציפיות. האם זה יספיק לך? אולי כן, ואם לא אז תקנה עוד אחת!