CHUWI Herobox Intel Gemini Lake N4100 8G DDR4 RAM 180G SSD Mini PC Intel UHD Graphics 600 9Gen 1.1GHz to 2.4GHz 4K TF Card Slot SATA Upgrade 2.4G/5G WiFi BT4.0 HD2.0 Type C Mini PC & Accessories from Computers & Office on

CHUWI Herobox Intel Gemini Lake N4100 8G DDR4 RAM 180G SSD Mini PC Intel UHD Graphics 600 9Gen 1.1GHz to 2.4GHz 4K TF Card Slot SATA Upgrade 2.4G/5G WiFi BT4.0 HD2.0 Type C Mini PC & Accessories from Computers & Office on https://cdn.zuzu.chat/uploads/default/original/3X/3/4/3450a16256dc0c00401846254886c3b7318a15fe.jpeg
none 0.0 0

הזמנתי לפני מספר ימים וקיבלתי אתמול. כמו שנכתב, עובד ישר מהקופסא. עדכונים אחרונים למערכת ההפעלה ולאינטל הותקנו. היתרון הגדול שניתן לחבר אותו תלוי מאחורי המסך , ואז זה קלאסי לשולחנות קטנים מבחינת המקום. אצלי הייתי צריך להוסיף מקלדת ועכבר אלחוטי וכן מצלמת רשת . בשביל לא לראות את הכבלים עדיף גם להשתמש בכבל HDMI קצר ככל האפשר (הזמנתי מעליאקספרס 20 ס"מ נראה שלא צריך יותר. החסרון היחיד בתצורה שלי שבגלל שהוא תלוי מאחורי המסך צריך קצת לוליינות ע"מ להגיע לכפתור ההדלקה, אבל זה לא משהו שהילדה תתקשה בו… אצלי יהיה בשימוש הילדה ללימודים.

כמה אחריות יש למחשב הזה?
כי זה שאין מאווררים דוקא עלול לגרום שהמכשיר ידפק מהר

זה שטויות…למאות דגמי מחשבים ניידים ומיני מחשבים כיום אין מאווררים. גם לסמארטפון וטאבלטים אין מאוורר וגם הם מחשב לכל דבר… יש לי כמה וכמה מיני מחשבים ללא מאוורר שעובדים כבר שנים. אחריות לשנה.

אפשר להגדיר בווינדוס הדלקה עם המקלדת/עכבר. גם לא צריך לכבות באמת, מספיק שיכנס לHIBERNATE.

קניתי 2 מחשבים. אחרי חודש וחצי, אחד לא נדלק. ניסיתי כפתור ריסט - עם ובלי לחיצה על כפתור ההדלקה - לא נדלק. יש למישהוא רעיונות ?

תבדוק את ספק הכוח, תחליף עם השני. אולי חטף איזה קצר.

הזמנתי מקווה שיהיה טוב למה אם לא נלך על איזה מחשב גיימינג בשלוש אלף לפחות

רק תיקון קטן - באתר כתוב 256 g

אשמח לעזרה.
קניתי בעבר את המחשב הזה. היה מצויין עד ליום שמערכת ההפעלה הפסיקה לעלות. רצו במעבדה 400 ש"ח בלי התחייבות לתוצאות.
קניתי מחשב חדש, אותו אחד.
האם אני יכול לפרק את כונן הssd ולהכניס אותו במחשב החדש, וכך מערכת ההפעלה, אופיס וכל שאר החומר פשוט יהיה במחשב החדש?

בעדכון מרץ של וינדוס היו כמה בעיות מסביב לעולם. ייתכן וזה הסיפור.
האם המחשב הקודם עדיין עולה ומציג תמונה ומערכת כלשהי? אם כן אז אפשר לתקן דרך הממשק של וינדוס או לפרמט ולהתקין מחדש.
לשאלתך, כן בעיקרון אפשר, אבל זה נכון לעשות רק בהנחה ויש אכן תקלת חומרה אחרת מהSSD שגרמה לבעיה. אם הבעיה בSSD/וינדוס - אז זה רק יעביר את הבעיה מאחד לשני.

תודה על ההתייחסות…
המחשב נתקע על 3 הנקודות ולא מתקדם. ניסיתי להתקין ווינדויס חדש בעזרת דיסק און קי, ללא הצלחה.
להבנתי האופציה שנשארה היא תקלת חומרה בssd, נכון?

יותר סביר שמדובר בבעיית תוכנה. אם הבעיה בSSD, אז לרוב לא יעלה בכלל או יציג שגיאה כלשהי.
אם עולה אבל לא מתקדם, סביר שזו בעיה בוינדוס. נסה ללחוץ על SHIFT+F8 תוך כדי הדלקה כדי להגיע למצב התיקון.