להיט! CHUWI Herobox – מיני מחשב משתלם במיוחד רק ב179.99$/ 615שח עם משלוח וביטוח מכס חינם!

קנייהBGGUCW
615שח

פורסם ב: 

למידה מרחוק? ZOOM? גלישה? אופיס? עבודה קלה? מחשב לסבא/סבתא/הילדים/המשרד?
הCHUWI Herobox הוא כיום מהמיני מחשבים הכי משתלמים בעולם, עם מפרט מומלץ – שגם זמין עם משלוח מהיר וביטוח מכס!

• Windows 10 – מותקן ומופעל! רק לחבר לחשמל ולהתחיל להנות!
  • 8GB RAM DDR4
  • זיכרון פנימי 180GB SSD מהיר עם מקום להרחבה עם כרטיס זיכרון עד 128GB וכונן SATA עד 2TB!
  • מעבד 4 ליבות Intel Gemini-Lake N4100
  • כל החיבורים שצריך – VGA, USB 3.0, USB-C, HDMI, LAN ועוד.
  • 2.4G + 5G WiFi
  • שקט! בלי מאווררים מרעישים.
  • קומפקטי! קטן כל כך שאפשר לשים מאחורי המסך, מתחת לשולחן או על השולחן בלי לתפוס מקום.
  • תומך בניגון ב4K 60FPS בשלל קודקים כך שיכול לשמש גם כסטרימר/מחשב מדיה מצויין (להבדיל אגב ממיני מחשבים עם מעבדי אינטל CORE I3/5 וכו' מדור ישן יותר שלכאורה חזקים יותר…)
  • חסכוני בחשמל!

• למשלוח מהיר – בחרו בשיטת המשלוח Israel Direct Mail (צ'יטה, מגיע לנק' חלוקה קרובה ולרוב מהיר מאוד!)
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance".
    במידה ותחוייבו במיסים – שלחו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר ותקבלו החזר מלא על המיסים ששילמתם ישר לפייפאל/כרטיס האשראי איתו שילמתם!
  • עקב הקורונה – מחיר משלוח לרוב המוצרים עלה לכ2.5$-5$ (אך לרוב גם נשלח במשלוח מהיר יותר).
  • מומלץ לשלם בדולר

הזמנתי לפני מספר ימים וקיבלתי אתמול. כמו שנכתב, עובד ישר מהקופסא. עדכונים אחרונים למערכת ההפעלה ולאינטל הותקנו. היתרון הגדול שניתן לחבר אותו תלוי מאחורי המסך , ואז זה קלאסי לשולחנות קטנים מבחינת המקום. אצלי הייתי צריך להוסיף מקלדת ועכבר אלחוטי וכן מצלמת רשת . בשביל לא לראות את הכבלים עדיף גם להשתמש בכבל HDMI קצר ככל האפשר (הזמנתי מעליאקספרס 20 ס"מ נראה שלא צריך יותר. החסרון היחיד בתצורה שלי שבגלל שהוא תלוי מאחורי המסך צריך קצת לוליינות ע"מ להגיע לכפתור ההדלקה, אבל זה לא משהו שהילדה תתקשה בו… אצלי יהיה בשימוש הילדה ללימודים.

תתחדשו :slight_smile:
אפשר להגדיר בווינדוס שהדלקה תעשה גם בהזזת העכבר/לחיצה במקלדת. הכי נוח שפשוט יכנס לHIBERNATE דרך תפריט ההתחל/כעבור X דקות ללא פעילות לבחירתכם ויתעורר עם המקלדת. נוח ופשוט ולא צריך לחשוב על הכפתור מאחור.

@ElaadHayun: אני מניח שאפשר להתקין עליו Linux ללא בעיות?

הייתי דואג לדרייברים. מחשבים מהסוג הזה בדרך כלל באים עם דרייברים רק למערכת ההפעלה המובנית שלהם.

לפי האתר אי אפשר הדגם הזה (רשום) משום מה בדגם הזהה שנמכר באמזון אומרים שאפשר… זה סיכון אני מניח.