מיני סקירה על Braun 310s

הקדמה:
האמת היא שתכננתי להעלות את הפוסט הזה כבר לפני שנה, אבל כל עכבה לטובה, כי בפרספקטיבה של שנה וחצי אפשר להתייחס לסקירה עוד יותר ברצינות.

ולענייננו:
בהמשך לסקירה שהעליתי לפני כ-3 שנים וחצי על מכונת גילוח בסדרה 3, החלטתי לפרסם “מיני-סקירה” על דגם פשוט יותר של מכונת הגילוח של בראון.

לאחר כשנה וחצי של שימוש במכונה הזו, הופיעה נורת אזהרה/תקלה של ראש הגילוח. כפי הנראה הגיע הזמן להחליף אותו.
עלות ראש כזה נעה בין 22 דולר ל-30 יורו, וחלק מהמוכרים לא שולחים לארץ.
החלטתי ללכת על דגם אחר של אותה החברה, שקניתי במבצע במחיר של כ-32 דולר כולל משלוח (המחיר משתנה מדי יום ונע בין 30 ל-45 דולר לפני משלוח).

בארץ נמכרת בכ-280 ₪ בזאפ (נכון ללפני שנה - לא בדקתי עכשיו).

• המכונה החדשה קלה יותר, מרגישה בתחושה כמו גרסת low cost של הקודמת. לא לאוהבי ה"שופוני".
  • אין לה אינדיקציה לסוללה (יש מנורה שמהבהבת כשהסוללה עומדת להיגמר, אבל לא בצבע אדום. לא כל כך בולט).
    קרה לי די הרבה שהיא פשוט הפסיקה לעבוד באמצע גילוח.הסוללה מספיקה לכחצי שעה, לעומת כ-45 דקות בדגם היקר יותר.
  • ראש הגילוח זהה לחלוטין, למעט הצבע (ברגילה הצבע כסוף, ובזאת הצבע שחור).
  • הדגם הזה מיוצר בסין, לעומת הדגם היקר יותר שמיוצר בגרמניה.
  • למכונה הזו אין “טרימר” ואין אפשרות להוריד שליש מהראש-גילוח פנימה לאזורים צרים יותר.
  • היא מגיעה “ערומה” ללא אביזרים (ללא נרתיק, מברשת או מתאמים למיניהם), ורק עם מכסה לראש המכונה.
  • מבחינת תחושת הגילוח היא זהה למכונה הקודמת.

שורה תחתונה: תחליף ראוי לדגם היקר יותר, למי שלא צריך טרימר ומעוניין לחסוך בעלויות.
אני אישית קניתי 3 כאלה בסה"כ – אחת עבורי, אחת עבור אבא שלי, ואחת עבור חבר מהעבודה. שלושתנו מאוד מרוצים מהקניה.
גם אחרי שנה וחצי של שימוש, היא עדיין עובדת מצוין.