אוזניות BOSE Soundsport Free - האם יקר הוא בהכרח טוב?

פורסם ב: https://zuzu.reviews/bose-soundsport-free-review/

אמ;לק מדובר באוזניות טובות מאוד עם סאונד עשיר המיועדות בעיקר לעוסקים בפעילות גופנית. האוזניות מחזיקות מצויין באוזניים, אך המיקרופון שלהן בעייתי לשיחות. נתחיל מסיפור קצר, תקופה ארוכה שרציתי לקנות אוזניות נטולות חוטים, התלבטתי רבות בין הדגמים שנסקרו באתר בעבר ולא הייתי שלם לגביהם עד שנתקלתי במבצע באתר של שופרסל. מיד קראתי ביקורות ברשת ונזכרתי שחבר…

יש לי את האוזניות הללו מאוגוסט שנה שעברה. סאונד מעולה באודיו וכאן היתרון לצערי נגמר. דילי בכל מקום שרואים וידאו מחשב, אנדרואיד. חיבור כמעט בלתי אפשרי לווינדוס 10 שאולי נפתר בגרסה 1903 אבל לא פתר בעיית דיליי. קייס אוכל סוללה לבד - זליגה ולכן לא משהו בכלל. לא ממליץ כזוג יחידי. אני בנוסף בעל אייקון x 2018 samsung בעל שיאוימי איירדוט פרו בעל גברה אליט הדור ה1. מכל הרשימה הראויות ביותר גברה אליט דור 1 וסמסונג כל השאר לא עומדות היטב בנושא הדילי של הסאונד. באייר דוט פרו יש דיליי קטן לעיתים

בעיניין הדיליי - אם יש לך אפשרות במכשיר (במכשירי ONEPLUS זה אפשרי למשל), להחליף את הקודק של הבלוטות’ בהגדרות. לעיתים זה יכול לעזור, בפרט אם אין תמיכה בAPT-X.

אני בעל נוט 8 ואס 9 פלוס

אז אפשרי.
הפעל Developer options ואז תוכל לבחור בין AAC, aptX, Samsung HD, or LDAC, SBC. ייתכן ואחד מהם יתפקד טוב יותר עם האוזניות האלו.

BOSE
חברת מותג זבלה
מוצרים במחיר מנופח

לי יש אותם
הסאונד אכן מעולה אבל לא שווה כלום בגלל שאין לו כמעט אטימות לרעש, אם אתם לא מקשיבים בסביבה נטולת רעשים אז ההאזנה ממש מייסרת.
חוץ מזה יש להם עוד הרבה בעיות, ניתוקים, גודל אוזניות וקייס מוגזם.

בקיצור לא שווה את המחיר המופרז.