סקירת (כמעט) כל אוזניות BLUEDIO הנמכרות ביותר ברשת!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/all-bluedio-reviewed/

אמ;לק אוזניות טובות עם עודף מ110 ש”ח? ביחרו בTMS. אוזניות טובות עם עודף מ200 ש”ח? ביחרו בT7. השוואת מחירים: המומלצים! האוזניות הזולות – הכי מומלצות! דגם TMS כולל גם סינון רעשים אקטיבי נוחות, נשמעות טוב ועם סינון רעשים אקטיבי! רמה מעל לTMS בכל היבט בלודיו. חברת האוזניות שכמעט כולם כבר מכירים! כבר שנים שהם…

תגובה מאת אני
בנוגע לדגם TN. אצלי אוזניה אחת הפסיקה לעבוד אחרי 3 חודשים של שימוש סביר בהחלט. לא ממליצה.

זה האמת קורה עם כמעט כל מותג. גם היקרים בהרבה. כיפופים בכבל, משיכות, נפילות, זיעה…לא חסר סיבות.

תודה על הסקירה אין עליך שנותן סקירה כנה לחלוטין במיוחד לשלל האוזניות שאתה סיקרת אין עליך!
לגבי הBLUEDIO ElF בדרך כלל ימין ראשית ושמאל מתחברת אליה כנראה התפשל להם ושמו בשתיהם את הצ׳יפ של ימין

בכל מקרה הqcy qy12 שהמלצת הגיע זמנם ונהרסו לא נתקלתי עדיין באוזניות כאלו ביחס למחיר ממש נהנתי מהם והיו בול לטעם שלי
קיצר הבעיה היא שעדיין לא מצאתי משהו בסגנון…
(ניסיתי את anker soundbuds slim וסתם לא שוות תוך רבע שעה הלכו לישון במגירה…)
בכל מקרה אני עדיין עוקב ומחכה למבחן האוזניות הבא -לדעתי לא קריטי הtws לכל אלו שמתחת ל500₪ יש מלא חסרונות החל מסוללה, ניתוקים, או שהם פשוט גדולות או מעוצבות כמו מכשיר ללקויי שמיעה להערכתי יקח עוד איזה שנה עד שיהיו מתחרים על רמה
-בנתיים בלוטוס עם חוט זה סבבה לגמרי אמממ וגם אחלה שרשר;-)

תודה רבה!
לגבי תחליף לqcy - ראה כאן -

לגבי tws, סקירה חדשה בקרוב, אך לא מסכים עם הקביעה של ה500₪…יש מעולות ובזול, עם סאונד טוב יותר גם ממלכות הקטגוריה - האיירפודס.

ראיתי תסקירה בעבר
הqy31 לא אהבתי את העיצוב שלהם
לגבי השיאומי הדגם עם התופסן נראה מסובך/מעצבן מידי, כל הקטע באוזניות אלחוטיות זה לשים את האוזניה להפעיל ושלום על ישראל בלי התעסקויות מיותרות. לגבי דגם הyouth - התחלתי לעשות כושר ולא חושב שהם יהיו כלכך יציבות בגלל “הקפסולה” של החיווי שתיסטור לי בריצה בכל מקרה אחכה לסקירה של ה tws …

זה הדגם המומלץ (בלי הקפסולה) -

עדיין אפשר לקנות אגב את הדגם המשודרג של הQY12 -
תגובה מאת א
בלודיו חברה פח. לא יודע למה כולם (כולל אתכם) המלצתם עליהם

עם הכללות כאלו תקנה רק בוס, סוני ואפל ב400$. כאמור יש להם דגמים שביחס למחיר ולתחרות הם תמורה מעולה מעולה למחיר ולזמנם גם היו מהאופציות היחידות הטובות בשוק - ובזול. כמו כן שלל דגמים נבחרים שלהם זכו לאינספור ביקורות ברשת, גם של סוקרים ואתרים המתמחים באודיו כך שלומר שהם חברה פח או שהמלצנו סתם (אחרי סקירות והשוואות) זו הכללה זולה.

איך האוזניות שלהם (ואיזה דגם) ביחס לCOWIN E7 Pro?

בזוזו ובאתר יש הרבה המלצות על אוזניות בכתבות שונות. מה האוזניות Over ear המומלצות עד 50$?
תודה!

סקירה מעולה שעושה סדר :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

רכשתי את ה- TM והוא ממש מוצלח

תודה אלעד! :pray:

Reply by יוסי כהן
קניתי לפני איזה שנה את הT2 כי היה כתוב שהן OVER EAR (מה שכמובן היה שקר הם ON EAR) הסאונד היה סבבה (אבל לא מתקרב ל- ROCK ZIRCON או ל- TIN AUDIO T2 שלי) אבל וואו, אלו האוזניות הכי נוראיות מבחינת נוחות! הן כואבות באפרכסת אחרי 2 דקות של שימוש והזווית שלהן הפוכה, משמע הן יותר נוחות כשאוזן ימין בשמאל וההיפך. מכירים שהאודן האנושית בזווית טיפה כלפי חוץ מכיוון הפנים לכיוון אחורי הראש? אז האוזניות בדיוק בזווית ההפוכה… כן הן אוטמות יותר טוב כשהן הפוכות.