סקירת שירות גיבוי פיזי וענן במבחן הזמן (וכונן שנפל!) - Backblaze!

פורסם ב: סקירת שירות גיבוי פיזי וענן במבחן הזמן (וכונן שנפל!) - Backblaze! | ZUZU Reviews

איך מגבים ושומרים על כל המידע החשוב שלנו במחשב ובסמארטפון? איך מגבים את התמונות, הסרטונים והמסמכים שלכם וכל המשפחה?מה הדרך הכי כלכלית ונוחה לשמור ולגבות הכל?על המחשב שלי יש הכל. התמונות והסרטונים של הילדים, הצילומים מהברית והחתונה וכל חופשה, הסמינריון מהתואר, אלפי תמונות וסרטונים מהנייד שלי ושל אישתי שאין לי כוח למיין, קלטות של המשפחה המורחבת…

האם הרשיון לגיבוי backblaze אפשרי למחשב בודד או שניתן לגבות עליו כמה מחשבים בבית

ברשיון הבסיסי מותאם למחשב אחד
כמו כן כדאי לדעת שזה אינו מתאים לגיבוי של כוננים שאינם מחוברים באופן קבוע למחשב מאחר ובמידה שהתוכנה שלהם לא מצליחה להגיע לקבצים במשך יותר מ30 יום הם נמחקים מהענן

קופון 50% הנחה ל blackfriday:
blazeon21

Black Friday is here and this year, I’m trying something a little different. Now through November 29th at 11 p.m. Pacific Time, you can get 50% off at checkout when you buy Backblaze Computer Backup by using the discount code: blazeon21"

או שפשוט מראש לשמור לפחות העתק שני מלא (או יותר) בבית. בעלויות השכרת השטח\שיחזור אפשר לקנות כמה דיסקים נוספים שישארו אופליין רק לגיבוי מדי פעם.
אגב הערה לכונני MY BOOK\MY PASSPORT ואחרים, גם אם לא קובעים ססמא הם עדיין מוצפנים בחומרה, זה אומר שאם מוציאים את הדיסק הפנימי מהמארז שלו התוכן לא יהיה נגיש. למה חשוב לדעת את זה כי זו נקודת כשל שניה אפשרית גם פיזית הדיסק עצמו וגם המארז. כך שנניח במקרה כזה שהדיסק נפל עלול להיות מצב ששניהם נדפקו וזה מסבך עוד יותר את השיחזור והעלויות שלו בהתאמה.
לכן מי שאין לו באמת צורך בהצפנה עדיף לקנות את הסדרות הפשוטות כמו ESSENTIAL או כאלה שרשום בפירוש שאין להם הצפנה.