מתלבשים על זה! מדריך ASOS המלא!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/asos-site-guide/

מדריך קניות: Asos.com כל מה שרציתם לדעת על אסוס ולא ידעתם את מי לשאול! ישראלים מאוד, מאוד אוהבים את אסוס. ישראליות אפילו יותר :slightly_smiling_face: ב-2017 אנחנו בישראל הקטנה, זכינו למקום ה-9 בעולם (!) בהזמנות מאסוס. ב2018 הוערך שכל חבילה חמישית לישראל היא של אסוס והאתר נמצא ברשימת חמשת האתרים המובילים בקניות בישראל, מיד אחרי אליאקספרס, אמזון,…

תגובה מאת דן
למה בפיצול הזמנות צריך לחכות יום יומיים? הם משלבים הזמנות? יש מקור לזה?

יש סיכוי (קטן) שהחבילות יגיעו ביחד למכס צמודות והמכס עצמו יאחד אותן. better safe than sorry

:clap::clap::clap:
הכתבה הכי טובה על אסוס ever !!

הפסקה תוקנה ונוספה הבהרה. אסוס לא משלבים הזמנות, גם אם בוצעו ברצף, אבל המכס עקרונית יכול לאחד הזמנות שהגיעו בסמיכות ולחשב את הסכום הכולל לחישוב מס. בפועל זה לא קורה בהזמנות מאסוס (אבל כן קורה לעיתים נדירות מאוד מחנויות אחרות).

תגובה מאת Justice
נעלי אדידס באסוס ב 450שח מס משלוח זה בהחלט לא יותר זול מהארץ, גם בארץ ניתן להשיג בזול יותר

שלום צדק. לא צריך לחפש דוגמאות בציציות. בכל חנות ואתר בעולם יש מחירים זולים ומחירים יקרים ומבצעים משתנים. ברור שלא כל פריט מתוך ה800 אלף פריטים באתר בהכרח תמיד יהיה זול יותר מכל חנות בארץ. כמו בכל דבר צריך לבדוק ולהשוות, בין אם זה אסוס, אליאקספרס או רמי לוי. אפשר לראות מאות (!) דילים לדוגמא אצלנו עם מחירים זולים משמעותית מהמחירים בארץ, גם מול המחירים הכי זולים בזאפ ובוודאי בהשוואה לחנויות בקניונים.

סחתיין לאללה.
כתבה מעולה.
תודה רבה! :slight_smile:

Reply by שגיא שרון
אל תאמינו לכתבה הזאת ואל תזמינו מאסוס- החנות נוראית ושירות הלקוחות נוראי. הזמנתי בבלאק פריידי שתי הזמנות- שלוש חולצות ומעיל. לאחר יותר מחודש שמתי לב שההזמנה מתעכבת- אז פניתי אל שירות הלקוחות. בשירות הלקוחות אמרו לי שקרה משהו עם המשלוח והמוצרים חזרו, ופשוט נתנו לי החזר כספי. הם לא עשו שום דבר כדי שאקבל את המוצרים שהזמנתי. ציינתי להם שאני מצפה שהמוצרים יגיעו ולא ציפיתי להחזר כספי- לא היה אכפת להם. לא מדובר בהזמנה אחת- מדובר בארבעה מוצרים שפשוט לא הגיעו! ביזבזו לי זמן וגרמו לי להרגשה רעה. כשחנות גדולה פשוט נכשלת במשלוח המוצרים שהזמנת, ואפילו לא שואפת לעזור לך בזה- אתה מבין שהחנות היא פשוט גרועה. ארבעה מוצרים לא הגיעו. אל תזמינו מאסוס ותמצאו חנויות אחרות.

בחייאת זום זום יא חביבי…
קודם כל מדובר באחת החנויות המובילות בעולם ובישראל בפרט. מאות אלפי ישראלים מזמינים מאסוס כל חודש ומאות אלפים מרוצים.
זה שהיו 4 מוצרים או 40 מוצרים בהזמנה זה לא מוסיף או גורע או משנה בכלל. החבילות נשלחו אליך והוחזרו לחנות. ייתכן וטעית בכתובת, ייתכן והדואר לא שלח לך הודעה לאיסוף והחבילה הוחזרה, הרבה אפשרויות.
שורה תחתונה - החנות שלחה, מסיבה כלשהי שכנראה גם לא תלויה בהם, החבילות הוחזרו והם נתנו לך מיד החזר כספי מלא. מה בדיוק הבעיה כאן? איפה החנות פעלה באופן גרוע? היא פעלה באופן מצויין ובדיוק כפי שמצופה מכל חנות טובה! אולי היית מעדיף שהיו שולחים שוב וגוררים אותך עוד כמה שבועות ואולי גם תאבד הגנת פייפאל וכו’? ממש לא מבין את הטענה הזו וגם לא המשפטים המיותרים של ‘אל תאמינו לכתבה הזו’ חנות נוראית ושירות לקוחות נוראי’…
חביבי הגישה שלך והניסוחים שלך זה מה שנוראי כאן.
רוצה לקבל את המוצרים?
תוודא שוב שהכתובת שלך תקינה וברורה באתר, שעדכן מספר פלאפון לקבל הודעות מחברת המשלוחים/הדואר וכו’ ותזמין שוב.
בהצלחה