Acer Spin 5 - מחשב נייד חלומי! רק ב₪4245! 16GB/512GB, CORE I7, מסך מגע 2K, סטיילוס, 1.2 קילו, WIFI 6 ועוד!

₪4245 ₪5280

פורסם ב: 

מחשב נייד משובח במחיר לוהט!

צלילת מחיר של 100$!!!

מפרט חזק עם CORE I7, IRIS PLUS, מסך 2K מגע עם עט של WACOM, זיכרונות גדולים, משקל קליל..בקיצור מחשב חלום לכמעט כל שימוש!
  • תצוגה: מסך מגע 13.5" CineCrystal In-plane Switching (IPS) Technology LED 2256 x 1504
  • מערכת הפעלה: Windows 10 Home 64-bit
  • מעבד: Intel® Core™ i7 1065G7 1.30 GHz Quad-core
  • מעבד גרפי: Intel® Iris Plus Graphics LPDDR4X
  • זיכרון: 16GB LPDDR4X
  • אחסון: 512GB SSD
  • כולל קורא כרטיסים microSD
  • כולל Bluetooth 5.0
  • Intel Wireless Wi-Fi 6 AX201!
  • כולל קורא טביעת אצבע
  • כולל עט של Wacom טאץ
  • ביקורות מעולות לכל הסדרה!
  • רק 1.2 קילו!!!

בארץ כ5280 ש"ח (5123 ש"ח לחברי פלוס בלאסטפרייס)

מאמזון – היום ב$989.99 במקום 1099$!

מחיר סופי עד הבית כולל מיסים ומשלוח מהיר – רק 1247.65$ / 4245 ש"ח!

תיאור נוסף מאמזון:

• 2 – USB 3. 1 Type C port supporting USB 3. 1 Gen 2 (up to 10 Gbps), DisplayPort over USB-C, Thunderbolt 3, USB Charging, DC-in, 2 – USB 3. 2 Gen 1 port (one featuring power-off charging) & 1 – HDMI 2. 0 port
  • 10th Generation Intel Core i7-1065G7 Processor (Up to 3. 9GHz) 16GB LPDDR4X Memory 512GB PCIe NVMe SSD
  • 13. 5" Acer VertiView 2K 2256 x 1504 Widescreen IPS LED-backlit Touch Display (3: 2 aspect ratio) Intel Iris Plus Graphics
  • 802. 11ax Backlit Keyboard Fingerprint Reader Up to 15 Hours Battery Life
  • Co-Engineered for Mobile Performance by Intel and Acer Rechargeable Acer Active Stylus with Wacom AES 1. 0

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף!
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון (Sold by/Shipped by Amazon)
  • ניתן לשנות את שפת האתר לעברית בתפריט הראשי.
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

אשמח להגיב על המחשב הזה- קניתי אותו לפני שנה לענייני לימודים וכדו’- אני לומד מחשבים אז רציתי מחשב חזק וכו’…
צר לי, אך המחשב הזה ממש לא מספק את המחיר שלו. הוא חלש!! לא באמת מבצע עבודות חזקות וגם לא ממש משחקים (ממש לא בשביל משחקים… מי שמחפש מחשב למשחקים שלא יתקרב)
לפני המחשב הזה היה לי ASUS במשך 7 שנים שעשה עבודה נפלאה!! לצערי כנראה שACER לא מתקרבים לקרסוליים שלהם…
אני ממליץ להתרחק מהמחשב הזה ולחפש משהו של LENOVO או ASUS.
בהצלחה!

תודה על התגובה והשיתוף, אבל…איך קנית מפרט של 2020 כבר לפני שנה? הסדרה אומנם קיימת כמה שנים אבל המפרט כאן עדכני יותר וחזק יותר.
מזה עבודות ‘חזקות’ בדיוק?
ולמה הבנת שהמפרט כאן מאפשר משחקים (ועוד הדגם של לפני שנה, מניח שקנית עם האינטל 600 הבסיסי. זה לא מחשב למשחקים בשום צורה.
להשוות core i7 עם ssd nvme וcore i7 דור עשירי עם מחשב בן 7 (ולא משנה מאיזה מותג) ולומר שהוא לכאורה מהיר יותר…נשמע לי מוזר ופשוט לא הגיוני.

שלום אלעד!
לא השוותי, רק כתבתי את עניין שאני יודע מה זה מחשב טוב ביחסית לתקופה…
דבר שני מצרף קישור למחשב שאני קניתי- (נכון הוא “דגם קודם” אך עדיין) ההתרשמות שלי מACER היא לא טובה. זה סה’'כ מה שאני כותב ואומר לאנשים לשקול טוב כשהם קונים.- כשאני קניתי את זה לפני שנה הביקורות על המחשב הזה היו טובות… אם שואלים אותי הוא לא משו בכלל!
הסוללה חלשה והמחשב גם חלש למרות 16RAM שיש בו.
https://www.amazon.com/-/he/dp/B086V5J77D/ref=dp_cerb_1

דרך אגב- לגבי מה שכתבת- אז אני קניתי לפני 7 שנים את הדור הראשון של הcore i7 שהיה של asus ממש נהנתי מהמחשב והוא היה מצוין ועובדה שהוא החזיק 7 שנים.
ברור שמפרט בסוף הוא הדבר הכי טוב. אבל צריך לשים לב ממש טוב למפרט לפני שקונים מחשב.
לפעמים כתוב שהוא 16GB ומסתבר שהוא מחולק לשתיים ולא באמת עושה את העבודה. או שאין לו בכלל כרטיס מסך וכדו’…
אני רק כותב מהניסיון שלי, מהקנייה שעשיתי של מחשב של ACER. אני מצטער שקניתי אותו והוא לא היה שווה את הכסף

אני מבין, אבל נשמע שחלק מהעניין נובע פשוט מחוסר ניסיון/ידע.
כפי שחשבתי המחשב שקנית עם Intel UHD Graphics 620 - שלא מיועדים לשום משחק וגם לא גרפיקה…
“לפעמים כתוב שהוא 16GB ומסתבר שהוא מחולק לשתיים ולא באמת עושה את העבודה” - אתה דווקא רוצה שהזיכרון יהיה מחולק ל2…זה היתרון של זיכרון DUAL CHANNEL שהוא יעיל ומהיר יותר מסטיק אחד.
הדגם שקנית הוא גם הAcer Spin 3 הישן (ולמעשה זה גם דגם ישן עוד יותר שרק רשמו עליו בכותרת 2020/2019).
אין פה שום קשר ליצרן או למפרט לדעתי, אלא משהו אחר שבגללו אתה אומר שהמחשב ‘איטי’ - אם כי אתה פשוט מעמיס עליו יותר ממה שמפרט כזה אמור לעשות (כמו משחקים) או משתמש לא נכון ויש לך בעיה כלשהי בחומרה/תוכנה. המפרט שקנית מתאים לגלישה / עבודה משרדית/לימודים.
בקיצור, אין מה להסיק פה שום דבר על הדגם הנ"ל או על אייסר בכלל. ביקורות רעות על אסוס אני יכול להביא לך בשפע, גם מניסיון אישי…הכל תלוי בדגם הספציפי והרבה מזל.