מבצע סופ"ש על הטלויזיות החכמות של שיאומי! 65" רק ב2649 ש"ח, 55" רק ב1649 ש"ח!, 43" רק ב1299 ש"ח! 32" רק ב749 ש"ח!

פורסם ב: 

כל דגמי הטלויזיות החכמות של שיאומי – הדגם הגלובלי החדש עם תמיכה מלאה בעברית, נטפליקס, סלקום TV ועוד ועוד – עם שנתיים אחריות ומשלוח חינם!

הטלויזיות של שיאומי מככבות בסין כבר שנים!
בהודו – הן המותג המוביל בקרב טלויזיות חכמות!

כמו כל מוצר שיאומי, הטלויזיות של שיאומי מעוצבות להפליא, משתלמות וחכמות!

להבדיל מכל ה'חכמות' הרגילות שמתבססות על אנדרואיד רגיל או איזו מערכת הפעלה בלעדית של היצרנית, כמו בהייסנס, סמסונג, טושיבה וכד' – כך שגם סובלים ממשק איטי ומוגבל עם מעט עדכונים וגם אין תמיכה בשלל אפליקציות ושירותי סטרימינג מובילים, עם הטלויזיות של שיאומי תהנו מהטוב ביותר – ANDROID TV מלא!
למעשה, ממש כמו לקנות MI BOX S חדש בנפרד, הממיר היחיד בשוק שמריץ הכל – סלקום TV, נקסט, נטפליקס 4K+HDR, אורנג' TV ועוד ועולה לבדו כ250-200 ש"ח בקניה בארץ, תהנו ממפרט וממשק מקביל בטלוויזיה עצמה מה שמבטיח חויית שימוש קלה, מהירה ומהנה, מבלי להידרש להוצאות נוספות ובלי עוד קופסא וחוטים על המזנון/קיר.
בנוסף הפאנלים איכותיים מאוד, תוצרת סמסונג, עם תמיכה בכל מה שחשוב היום – HDR, 4K, דולבי וכו'.

העיצוב כמובן – מינמלסטי ויפה, כך שיתאים לכל סלון וחדר שינה ובכל הגדלים הנפוצים.

בשקלול כל היתרונות מקבלים דגם תחרותי מאוד גם למותגים המובילים כמו סמסונג וLG במאות שקלים פחות, עם ממשק -טוב יותר, חכם יותר וקל יותר!

המבצע מוגבל עד שבת בחצות (25/07/20 00:00) ❤️ או עד גמר המלאי

דגם 65" החדש!

טלוויזיה חכמה 65" UHD-4K דגם L65M5-5ASP Xiaomi רק ב2649 ש"ח! ❤️

• רזולוציה – HDR10+ 4K – 3840×2160✅
  • קצב רענון – 60Hz✅
  • רמקולים – 2x10watt ✅
  • מעבד CPU – MTK6886 64bit Cortex A53 Quad core 1.5GHz✅
  • מעבד GPU – Mali-470 MP3 up to 650MHz✅
  • שטח אחסון – 16GB✅
  • זכרון מערכת – 2GB RAM ✅
  • חיבור אלחוטי – 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi✅
  • בלוטות – Bluetooth 5.0✅

רק ב2649 ש"ח במקום 2999 ש"ח עם הקופון ZUZU
אחריות לשנתיים!
לקנייה!

לחילופין זמין גם בKSP עם שנתיים אחריות יבואן רשמי המילטון ומשלוח חינם
ב2990 ש"ח

קופון ZUZUKSP
לקנייה!

דגם 55" 4K L55M5-5ASP המבוקש רק ב1649 ש"ח!
בXISTORE

הכי זול ברשת!
משלוח חינם

קופון בלעדי ZUZU

לקנייה!

רק ב1890 ש"ח

קופון ZUZUKSP
לקנייה!

דגם 43" L43M5-5ASP

בXISTORE – רק ב1,299 ₪!

הכי זול ברשת!

קופון בלעדי ZUZU

לקנייה!

בKSP – עם שנתיים אחריות יבואן רשמי המילטון ומשלוח חינם,
רק ב1499 ש"ח!
לקנייה!

דגם 32" L32M5-5ASP

המבוקש רק ב749 ש"ח!
הכי זול ברשת!

קופון בלעדי ZUZU

לקנייה!

עם הקופון מהאפליקציה
רק ב899
ש"ח

לקנייה!

בוואלה!שופס רק 837 ₪
לקנייה!

***שימו לב!***

בחנויות שונות ובשופרסל עדיין נמכרות גם הגרסאות הישנות, קרי הדגם ההודי/רוסי ללא תמיכה בנטפליקס (!), במחיר דומה. אנו ממליצים לא לקנות את הגרסאות האלו ורק את הגרסאות המומלצות הנ"ל.

לא מדובר במבצע מיוחד. זה קיים כול הזמן. יש לך גם טעות במחיר המלא, זה 2699. מעבר לזה שחיפוש קל בזאפ מוצא חנויות אחרות שמוכרות יותר זול וגם עם שנתיים אחריות. ההבדל זניח במחיר אבל הם עושים זאת ללא קופון.

קודם כל זה שהקופונים שלנו קיימים כל הזמן כל השנה - זה ברור וידוע. כך גם במומלצי הטלויזיות שלנו -

אבל…המחיר לא קיים כל הזמן וכן משתנה מעת לעת ועולה לעיתים ב30-100 ש"ח ויותר מכך לאלו מהמילטון, אז תזכורת מידי פעם כשיש מבצע (ואכן יש מבצע סופ"ש - של XISTORE/קריסטלנו שעדכנו שהמחיר יעלה בסופ"ש), לא מזיק לאף אחד לחסוך כמה שקלים טובים.
אם נשווה לזאפ , לדוגמא דגם 55":

החנות הראשונה והכי זולה - אחריות לשנה בלבד -

החנות השנייה גם -

שדרוג לשנתיים אחריות המילטון זה כבר 199+ ש"ח
ספציפית לגבי דגם 65" -
תכניס קופון ותראה שהמחיר הסופי (עם משלוח חינם) הוא 2649 ש"ח בלבד:

ולא 2699 ש"ח.
אכן בזאפ מופיע כרגע כמה חנויות שהורידו מחיר, אך יש בהן ערבוביה של פרטים כך שלא ממש ברור מי באמת הספק/נותן האחריות ולכמה זמן -

אז חשוב להשוות תפוחים לתפוחים. יש כאלו שמוכרים עם שנה אחריות ויש כאלו עם שנתיים וסוגי משלוחים שונים ולכן ייתכנו הבדלי מחירים. אני אישית אעדיף לקנות ישר מהיבואן (המקביל/רשמי) כשאפשר גם אם המחיר זהה או מעט יקר יותר מאשר להוסיף עוד מתווך אקראי מזאפ, שכן מניסיוני האישי ושל רבים אחרים - המחירים שחנויות רבות נותנות שם הן סוג של קליקבייט והמחיר האמיתי משתנה מהרה בשיחת טלפון אחרי ההזמנה…
על כל פנים פניתי לחנות לבירור ונראה אם נוכל להשוות או להוריד את המחיר לדגם זה בהתאמה.

התמקדת בהשוואה מול אתרים אחרים. אין לי ויכוח איתך לגבי זה מעבר לזה שההפרשים לא משמעותיים.
טענתי היא שההנחה/מחיר קיים כול הזמן ואם אתה מחליט לצאת בפוסט על מבצע חדש אני ציפיתי לראות באמת מחיר חדש ונמוך יותר.
לאור מה שכתבת שאתה פונה ליבואן אני אחכה לעדכון שלך.

בבדיקה עם היבואן, ה3-4 חנויות האלו בזאפ מפרסמות משלוח חינם עם דואר ישראל שלא באמת קיים. כשמזמינים באמת הם מעדכנים אותך שהמשלוח הוא 119 ש"ח…
לגבי הפרשים לא משמעותיים - מזה לא משמעותי? אני רואה גם אצלנו בקבוצה, מקום שבו כולם אמורים לכאורה להכיר טוב את הקופונים והמבצעים שלנו אנשים שחושבים ש2800-3000 זה הכי זול שיש ולא מכירים את הקופונים שלנו. מעבר לכך כאמור המחירים משתנים מעת לעת. אנחנו מפרסמים רק כשהמחיר זול במיוחד ולא כל שני וחמישי. אם תבדוק לאורך תקופה תראה ש2649, 1299 וכו’ הם לא מחירים קבועים אלא כאמור משתנים ולעיתים עולים ב50-100 ש"ח לפחות. אם זה לא הפרש משמעותי עבורך, אז על מה התגובה? :slight_smile:

התשובה שנתן לך היבואן נראית לי לא רצינית ולו רק שאם כתוב משלוח חינם והם מבקשים אחר כך כסף זאת עבירה של הטעיית ציבור.
כשהתכוונתי להפרשחם לא משמעותיים התכוונתי שאם מתייחס למשל ל-55 אינץ’ אז המחיר עם הנחת הקופון הוא 1,650 ובאתרים המתחרים זה 1,620.
טענתי העיקרית היא שאני מחפש טלוויזיה וכבר קראתי לפני מספר שבועות את הכתבה המצוינת עם ההמלצות טלוויזיות וכבר אז המחיר ל-55 אינץ’ של שיאומי היה 1,650 אחרי הנחה, ולכן בפוסט שהעלית אין כול חדש, המחיר עדין אותו הדבר וההנחה היא רק של 50 ש"ח ולא יותר כמו שכתבת שציינת את המחיר המלא.

מה בדיוק לא רציני?
אין דברים לא תקינים בעולם? אם זו הטעייה אז לא אפשרי שיתקיים? אגב רוב ההזמנות ברשת בישראל הן רק ‘טופס הזמנה’ ולא הזמנה של ממש עם חשבונית כך שהחנות עוד יכולה לעדכן, לשנות מחיר וכו’ בלי מחוייבות.
החנויות האלו יקבלו כנראה תלונה ויוסרו מזאפ בקרוב. כפי שאמרתי זה מאווווווד נפוץ בזאפ בפרט וברשת הישראלית בכלל לנקוב במחירים ובפועל אחרי הקניה מקבלים טלפון ש’בדיוק נגמר אבל יש לנו מיבואן רשמי, משלוח מהיר יותר וכו’ וכו’. זו תופעה ידועה, נפוצה ומוכרת לכל. נכתב עליה כבר באתרי החדשות לא פעם ואינספור פעמים אצלנו בקבוצה.
אין לי זמן או רצון להתנגח ולבדוק אף חנות אקראית בזאפ, אין לי את התקציבים לבדוק אותם לאורך כמה הזמנות או להחזיק עו"ד בריטיינר… לי נראה שאם היבואן בכבודו ובעצמו, זה שמספק לאותן חנויות, אומר אחרת, אז התשובה אמינה ו’רצינית’ מאוד. חושב אחרת? תזמין מהחנויות האלו ותספר לנו איך היה.
לגבי הפרשי המחירים,
מצד אחד מפריע לך להשתמש בקופון משום מה, מצד שני הפרש המחיר לא משמעותי לך מספיק, מצד שלישי יש יותר זול בזאפ…אז תחליט, כן אכפת לך מהנחה של כמה עשרות שקלים או לא אכפת? ואם לא אכפת אז על מה הויכוח וההערות כאן?
לגבי טענתך ה’עיקרית’ - כבר אמרתי והסברתי בדיוק מדוע פרסמתי שוב. המחירים משתנים מידי פעם. עולים יורדים בהתאם למלאי, מבצעים וכו’. זה שהמחיר נראה לך קבוע כי בדקת לפני כמה שבועות, סבבה, אבל הוא לא ולכן פרסמתי. המחיר המלא הוא המחיר שרשום בחנות בלי הקופון. זה הכל.