להיט! זוג מאווררים אלחוטיים רק ב51.77$ ומשלוח חינם! (ועוד מציאות שוות!)

להיט! זוג מאווררים אלחוטיים רק ב51.77$ ומשלוח חינם! (ועוד מציאות שוות!)
none 0.0 0

רכשתי את צמד המאווררים ב26.99$. להלן התרשמותי.
בקצרה - שווה כל שקל בטח במחיר הזה של כ45 ש"ח ליחידה.
בפירוט:
יתרונות:

1. שקט מאוד, במיוחד במהירות נמוכה.
  2. קל משקל ונוח לנייד אותו (ראו תמונות - שוקל 940 גרם, מתקפל לגובה של פנל ברצפה).
  3. יציב במצב פתוח (אבל עדיין לא הייתי ממליץ בקרבת זאטוטים)
  4. מייצר רוח נעימה מאוד.
  5. סוללה שמחזיקה הרבה זמן (קרוב ל3 עבודה רצופות במהירות נמוכה ולא ירד מ75% טעינה)
  6. 3 מהירויות ו4 מצבי עבודה (ראו צילום). מעבר למצבי עבודה פשוטים לפי מהירות (נמוכה, בינונית, חזקה) יש מצב עבודה רביעי (מסומן בגלים) והוא מחזורי - עובד 5 שניות במהירות נמוכה, עוצר ל5 שניות וחוזר חלילה. זה למי שלא רוצה רוח רציפה.
  7. תצוגת לד קבועה למצב סוללה (כשהמאוורר עובד).
  8. מוט טלסקופי מעולה לכיוונון גובה
  9. בטיחותי מאוד מבחינת המרווחים הקטנים ברשת ההגנה של כנפי המאוורר.
  10. איכות בניה - לא נראה כמו צעצוע ומרגיש מאוד איכותי כשנוגעים ומתפעלים אותו ונראה עמיד מאוד ושהולך להחזיק הרבה זמן.
  11. מגיע עם כבל טעינה.
  12. בתוך חוברת ההפעלה ראיתי שיש 12 חודשי אחריות.

חסרונות:

1. (לא מצוין בהוראות הפעלה) אין נעילה אוטומטית כשהמוט הטלסקופי ב90 מעלות. ראו בתמונות - בתחתית המוט הטלסקופי יש גליל מסתובב שנועל ומשחרר את המוט הטלסקופי. חשוב לשים לזה לב כדי שהמאוורר לא יפול לכם פתאום קדימה ולא תדעו למה כי גם כשהוא לא נעול הוא מרגיש יציב.
  2. אין כפתור הפעלה נפרד. זה גורם לכך שבין אם בהפעלה ובין אם בכיבוי - נדרשות לפחות 2 לחיצות:
    *כשרוצים להפעיל - הלחיצה הראשונה מציגה מצב סוללה ורק הלחיצה השניה מפעילה.
    *כשרוצים לכבות - הלחיצה הראשונה מציגה את מצב העבודה שנבחר ואז כדי לכבות צריך עוד 1-4 לחיצות, תלוי באיזה מצב עבודה המאוורר נמצא.
    כפתור הפעלה נפרד היה פותר את שתי הבעיות האלה ובנוסף לא היה מחייב לבחור כל פעם מחדש במצב ההפעלה הרצוי והיה נדלק על מצב העבודה האחרון שנבחר.
  3. פורט טעינה הוא של micro USB. הייתי ממליץ להוסיף את זה בתיאור המוצר.
  4. עוד תיקון לתיאור - הראש לא מסתובב ימינה שמאלה אלא מתכוונן אנכית (קדימה - למעלה - אחורה 180 מעלות), כלומר אפשר לשים אותו במקום נמוך ולכוון את המאוורר באלכסון כלפי מעלה למשל.

עוד שתי הערות:

1. הלוגו על המאוורר עצמו מקדימה ועל המדבקה מאחורה, וכן על האריזה ובחוברת ההפעלה הוא של OPOLAR. מה שכן, יש מדבקה בצד האריזה ושם כתוב באותיות קטנות KOONIE. כי גם בדף המוצר לא כתוב שומדבר על OPOLAR ומצד שני בחוברת ההפעלה כתובת האתר היא OPOLAR.COM, וזה גם הדומיין של התמיכה שלהם.
    קצת מוזר הקטע הזה.
  2. אחד המאווררים שקיבלתי נראה לי די בודאות מאוורר יד 2 כלומר - הוחזר ונארז מחדש. זה בעיקר בגלל 3 סימנים (וכולם בהשוואה למאוורר השני שקיבלתי) - האריזה היתה פגומה, לא היתה שקית פנימית למאוורר עצמו, לא היה כבל טעינה מצורף. יצרתי קשר עם אמזון והם הסכימו לשלוח לי מאוורר אחר. אז אולי היתה טעות, אבל מקוה שהם לא עושים את המבצע הזה כדי לתת 1 חדש ועוד אחד משומש.

לסיכום - חוזר על מה שכתבתי בהתחלה - למרות החסרונות, מאוורר מעולה ותמורה מעולה לכסף המועט שתשלמו עליו. אחלה דיל.