דיל היום באמזון ספרד | 420 ש"ח כולל משלוח עד הבית! סט מקדחה-מברגה-אימפקט של Einhell 1010W - אחריות אמזון לשנתיים!

420שח

פורסם ב: 

מקדחה חזקה – 1010W, 240V (בארץ דגמים דומים של המותג מגיעים רק עם 650W!)

כולל תיק כלים וסט מקדחים!

מומלץ לשלם ביורו – EUR 105.06

מפרט:

• Mains voltage: 230-240 V | 50 Hz
  • Power: 1010 W
  • Driving speed to the right (gear 1): 0-3000 min-1
  • Number of percussions (march 1): 0-48000 min-1
  • Drill chuck: 1 – 13 mm
  • Maximum drilling capacity in wood 32 mm
  • Maximum drilling capacity in metal: 13 mm
  • Maximum drilling capacity in concrete: 16 mm

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תידרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ מאוד לשלם במטבע מקומי (יורו €) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • מוצרים הנמכרים על ידי אמזון עצמה (Sold by Amazon) – זכאים גם לאחריות אמזון בנוסף לאחריות היצרן/ספק. אתרי אמזון אירופה מספקים אחריות לשנתיים (הכוללת גם משלוח הלוך וחזור).
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

למיטב הבנתי לפי יכולות הקדיחה המצויינות במפרט ולפי גודל המקדחה והמבנה שלה, היא לא נראית חזקה יותר ממקדחה בסביבות 500 וואט אמיתיים, ולא הייתי בונה על ה 1010W.
ייתכן שהיא צורכת 1000 וואט, אבל זה לא אומר שההספק הביצועי שלה אפילו קרוב לזה.
יכולות הקידוח (16 ממ בבטון למשל ) לא מלהיבות בכלל.

אם צריך יותר תעבור לפטישון
חברה מעולה במחיר טוב
למה סתם
יש לי את הפטישון שלהם עם בולמי זעזועים תענוג

באמת לא מבין מה הקטע בתגובה…מזה ‘אמיתיים’? נראה לך שהמציאו סתם כי זה נשמע יותר? אפשר לקדוח עמוק גם עם 250 וואט…השאלה כמה אתה והמקדחה תתאמצו וכמה זמן זה יקח. מדובר במותג מעולה ונחשב. בארץ באתו המחיר תשיג רק 500 וואט למותג הזה ובלי תוספות בכלל או אחריות אמזון נוספת. צר לי שלא ‘הלהבנו’ אותך מספיק אך הדיל מצוין.

במחיר הזה יש מקדחה של חברת סקרפיון חברה שקיימת שנים עם מפרט מעולה מנסיןן שלי איתה כמה שנים שווה לקנות.
אני קניתי עכשיו פטישון שלהם 800 וואט עם עוצמת הלימה של 3j

לא יודע לגבי ‘קיימת שנים’ אבל עם כל הכבוד לסקורפיון, טובים ככל שיהיו לדעתך ולרכישה המוצלחת, מחיפוש מדובר במותג מדבקה ישראלי של יבואן קטן, כלומר ‘מותג’ שנמכר רק בישראל וסביר להניח מתוצרת סינית במיתוג מחודש, בעוד איינהל היא חברה גרמנית בת 55 שנה ומהמותגים במובילים והנחשבים בעולם לכלי עבודה, עם מכירות של מאות מיליונים בשנה. אפשר גם לקנות כלים של איקאה, וולף או הום בהום סנטר בזול מאוד. לומר שהם עדיפים על בוש, מקיטה, איינהל וכד’? קצת היסחפות.