חדש ובמבצע השקה ל3 ימים בלבד! שואב אבק ושוטף רובוטי Xiaomi Robot Vacuum X10 Plus עם תחנת עגינה וניווט 3D רק ב₪3,749!

חדש ובמבצע השקה ל3 ימים בלבד! שואב אבק ושוטף רובוטי Xiaomi Robot Vacuum X10 Plus עם תחנת עגינה וניווט 3D רק ב₪3,749!
none 0.0 0

קיוותי שאכן הדגם עודכן אבל לצערי קניתי השבוע ואני נחלתי אכזבה קשה. אוסף לכלוך/שוטף מתחת לכל ביקורת, לא ממלא מים תוך כדי שטיפה שנגמר לו כבר עובד על יבש, לא מנקה מטליות באמצע, ממש לא מובן לי, היה לי רובוט פשוט של ilife שניקה יותר טוב ממנו בשיא הרצינות ואני לא אחד קוטר… התקשרתי לשירות ועכשיו אני צריך כבר לכתת רגליי למסור מוצר חדש בשווי אלפי שקלים לתיקון…באסה

תודה על השיתוף, העברתי גם לחנות וליבואן לבדיקה. יש לדגם הזה המון ביקורות חיוביות בחו"ל. כולל השוואות לרובורוק, ECOVACS, DREAME וכו’ המתחרים (הוא אף כולל את רוב החלקים של דרימי). למעט כמה התלונות בארץ, על אי שאיבת מים מהמיכל, שבעקבותיהן השיווק הופסק עד לעדכון השואב, לא מצאתי תלונות בחו"ל כלל. האם בדקת עדכוני קושחה באפליקציה?

תודה אלעד, אשמח לתשמוע אם יש תגובה מהיבואן, אבדוק את נושא העדכון.
בהזדמנות זו אני רוצה לפרגן לך על האתר אני עוקב כבר שנים וביצעתי לא מעט רכישות משתלמות ומוצלחות בזכותך!

כיף לשמוע תודה רבה :slight_smile:
אשמח לדעת מה קורה עם השואב אחרי התיקון.
כאמור בחו"ל הוא נמכר תחת מספר שמות אך הביקורות לכולן מאוד חיוביות. לדוגמא מוכר אחד מיני רבים בעליאקספרס עם מאות ביקורות - XIAOMI MIJIA Omni Roboter Staubsauger Mopp Smart Basis Schmutz Entsorgung Staub Sammlung Auto Leere Dock Selbst Reinigung Waschen Mopp| | - AliExpress

היי, תוכל לשלוח לי מספר הזמנה / חשבונית / שם וטלפון? (אפשר גם בפרטי כמובן)
תודה