מצלמת הרכב המומלצת ביותר YI Smart Dash Camera בחינם!

חינם!

פורסם ב: 

אופס, נפלתם בקליקבייט!
אבל רגע, אל תברחו…לא רשמתי חינם סתם!

0 שקלים בדיוק זהו הסכום שחלק גדול מהרוכשים שלה היו מוכנים לשלם עליה היום.

על פניו, מדובר במצלמה נהדרת! סקרנו אותה מזמן והיא ללא ספק מצלמה עם איכות תמונה טובה. היא אפילו כיכבה לרגע כבסט סלר מספר 1 באמזון ארה"ב! …אבל כאן זה לא אמריקה והמצלמה הזו עם סוללת ליתיום ולא קבל (Super Capacitor)!

למה זה חשוב לכם?

מכיוון שכמו רוב מצלמות הרכב מבוססות הסוללה, היא פשוט לא שורדת את הקיץ הישראלי. אל תפלו בפח של 'פתחי אוורור נוספים, עמידות גבוהה לחום וכו'. את הפיזיקה אי אפשר לנצח…אולי זה יקח חודש, אולי שנה, אולי שנתיים אם תחנו יפה בצל, אבל במוקדם או במאוחר הסוללה כאן תתנפח (וזה מסוכן!) ואף הפלסטיק יתעוות.

עכשיו אני יודע מה חלקכם ירוץ לכתוב כאן בתגובות…"אצלי היא דווקא עובדת בסדר כבר שנה!" או "אז מה, בשביל 100 וקצת שקל…שתחזיק שנה-שנתיים זה מספיק לי…"

![|458x85](upload://bjcoNLCP04pL1kBqYlqLKlb3xlz.jpeg) ![|222x111](upload://yCsnYHxqGqChc2Bsi1qcmG7FyuM.jpeg)

כן אבל…גם לחצות צומת באדום אפשר בלי שיקרה לכם כלום. זה לא אומר שזה מומלץ נכון?

אם תחפשו קצת יותר טוב…תמצאו שהרשת מלאה באינספור תגובות ועדויות מכאלו שחשבו כמוכם והתעוררו יום אחד לגלות שהמצלמה כבר לא מצלמת בכלל והסוללה התפגרה לה:

![|863x377](upload://wDyfNzyiCNDFeuagAymPec8VIe1.jpeg)

היא כבר כמה שנים בשוק והתלונות על סוללות מנופחות/מתפוצצות ומצלמות שהפסיקו לעבוד מתחילות להערם. כמו כל מצלמה מבוססת סוללת ליתיום, גם זו, על אף שיש לה עיצוב מיוחד שנועד לפזר את החום מהר יותר, בפועל לא שורדת את מבחן הזמן בקיץ הישראלי!

![|361x100](upload://yY8Gr3oWNZ64Iv3XzdUuubhBNqt.png)

זה לא רק מסוכן לכם ולרכב, זה פשוט לא אמין וזה הדבר האחרון שאתם רוצים ממצלמת רכב. הרי כל הרעיון כאן הוא גיבוי לשעת חירום, למקרה האחד לאלף הזה שחלילה הייתם מעורבים בתאונה, מישהו דפק לכם את הרכב, ביצע עבירה כלשהי וכו'. מצלמת רכב עם תאריך תפוגה רנדומלי שאי אפשר באמת לסמוך עליה…היא לא מצלמה שתרצו לקנות.

גם אם אתם איכשהו בטוחים שהחום לא יזיק לסוללה, עדיין סוללה כה קטנה במצלמה זולה לא מאריכה חיים ובדר"כ מחזיקה כשנתיים לפני שהיא מאבדת יכולת טעינה לגמרי.

מצלמת רכב היא משהו לסמוך עליו. לא משהו שאתם רוצים שיתקלקל לכם באמצע הקיץ או יתנפח ויתפוצץ מהחום ברכב.

אם זה לא מספיק שממליצים לכם על מצלמות מבוססות סוללה ללא אזהרה ותוך התעלמות מהמון תגובות על המצלמה הנ"ל (שכבר בת שנתיים+), יש גם מי שממליץ לכם לקחת גם את כרטיסי הזיכרון שהמוכרים באליאקספרס מוסיפים בבאנדל, או להשתמש ב'כרטיס חזק/מהיר/עמיד לחום…מבלי להבין שכרטיס עמיד, הוא לא כרטיס עמיד לחום (כולם היום עמידים לחום…) אלא לכתיבה תכופה וממושכת. אם אתם לא רוצים לגלות ביום המבחן שהכרטיס שלכם מקולקל והמצלמה לא צילמה כלום, השתמשו רק בכרטיסים עמידים אמיתיים.

את אותם המסקנות תשליכו גם על שאר מצלמות שיאומי שאוהבים לדחוף לכם ברשת בדילים שונים השכם וערב:

![|322x322](upload://x5vpLFlImzKWvKBmwLzoedqNfKp.jpeg)
Xiaomi 70mai
(סקירה)

(השוואה לVIOFO ועוד)

![|396x396](upload://lsHIVPzVK8VmgvOxpFBP1mMA5TI.jpeg)

Xiaomi 70mai pro

אז מה כן קונים?

מצלמות עמידות לחום יש בשפע ובזול!
ההבדל במחיר הוא בדר"כ כמה דולרים סה"כ, שיבטיחו בסבירות גבוהה – מצלמה שתחזיק לכם לאורך יותר זמן וראש שקט.

כמה דגמים לדוגמא:

לעוד המלצות, סקירות והסברים על מצלמות הרכב המומלצות ראו כאן!

תודה רבה
האם יש מצלמה שמצלמת פנים וחוץ ומאחורי הרכב באיכות טובה?

היי,
קודם כל אתה יכול להשתמש בכל מצלמה עם 2 מצלמות גם לשימוש פנימי, פשוט להתקין את השנייה כלפי פנים ולא כלפי חוץ, לדוגמא ה-ALFAWISE המומלצת -

או הJADO -

אם רוצים עם מצלמה מובנית באותה היחידה, אז האופציות עם קבל מצומצמות יותר. או שתתפשר על סוללה על כל המשמעויות שציינתי, או ‘תהמר’ על דגמים פחות מוכרים עם קבל, לדוגמא:

או

קליקבייט מיותר לחלוטין.
אפשר היה לשים כותרת של “דיס המלצה” או “לא מומלץ” כמו שעשיתם בעבר.
אלו בדיוק הדברים שמורידים לי מאתר, ואם זה יהפך להרגל אני פשוט אפסיק לבקר כאן ולקנות דרך הקישורים שלכם.

מוזמן לקרוא את הדיון בעניין כאן -

לטעמי לא מיותר לגמרי ואף נדרש. דיס-המלצה, פירוט נרחב בכתבות מומלצים, עשרות סקירות ופירוט בדילים כאן וכו’- בכולם פרסמנו על העניין עשרות פעמים. עדיין רבים מפרסמים אותן וקונים אותן ולא טורחים בכלל לקרוא ‘דיסהמלצה’ כי יש הרבה אתרים מתחרים שטוענים שהן המצלמות הכי טובות שיש במחיר ‘נדיר’ והרבה תגובות של קונים שקנו לפי חודש ואומרים ‘פצצה של מצלמה’.
אז מה לעשות, לפעמים צריך לתפוס את צומת הלב ובצדק ועובדה שלראשונה יש תגובות והתייחסות בכלל לכתבה בנושא, אז אם מישהו למד כאן משהו או חסך לעצמו - אני את שלי עשיתי. ‘הורדנו’ לך? לא נורא, לא חייב לבקר כאן ולא חייב לקנות דרכנו שום דבר. גם לא חייב לאיים ולהודיע על זה.