מדריך: להוציא יותר מסטרימר Xiaomi שלכם (וגם עידן+)

תגובה מאת אלזה
אני לא מצליחה למצוא גוגל רגיל לחיפוש איך איפה הוא?או מה ניתן לעשות כדי למצוא אותו?

אין ממש דפדפן (נראה לי שזה מה שאת מחפשת). סטרימר של טלוויזיה לא נועד לגלישה רגילה. אפשר ללחוץ על כפתור המיקרופון בשלט ולדבר בעברית צחה ולשאול שאלות כגון “מה גובה מגדל אייפל?” ולקבל תשובות…

תגובה מאת רן
האם מישהו יודע אם המי בוקס הישן או חדש, יודע לחלץ פס קול אטמוס מקבצים שהורדו או (סטרמינג) עם פס קול אטמוס בתוכו?

שניהם תומכים אטמוס. כמובן שאתה צריך מערכת סאונד שיודעת לקבל אטמוס…

תגובה מאת רן
תודה. כמובן שצריכים רסיבר/סאונדבר תואם. עוד שאלה קצת מתקדמת בנושא: ניתן להוריד קבצי בלו ריי ב4K עם פסקול אטמוס כImage (לא קובץ וודאו רגיל). יש סטרימרים שיודעים לנגן את הסרט מתוך הכImage. האם אחד מהבוקסים יודע לעשות זאת? אם לא אז אולי אתה מכיר סטרימר שכן. תודה, רן

זה לא עניין של חומרת הסטרימר. זה עניין של התוכנה של הvideo player שבחרת. על השיאומי הזה אפשר להתקין קודי, mx player ועוד כל מיני נגנים. זה עניין של ניסוי וטעייה מה מציג את הקבצים שלך בצורה הטובה ביותר ועם איזה הגדרות.
לאנשים רגילים כמובן שכל נגן יעבוד אבל אם יש לך קבצים מיוחדים, פורמטים מיוחדים וכו’ אז אולי תצטרך למצוא את ההגדרה הנכונה למערכת שלך.

המוכר באליאקספרס (בקישור שפרסמתם sun stars) טוען שהdvb-t2 dongle מתאים רק עד אנדרואיד 5.0 ולא יתאים לסטרימר שהוא אנדרואיד 8.1

תגובה מאת Tal Harel
שלום, האפליקציה הזאת es file explorer לא קיימת יותר וגם לא מצליחה למצוא את Pad TV בחנות האפליקציות

רכשנו בטעות גרסה סינית 4c
להחזיר כשיגיע או לזרוק לפח?

להחזיר. אפשר לדבר עם המוכר שלא תאספו והדואר יחזיר או לחילופין לשלוח חזרה עם החזר דמי משלוח עם פייפאל (אם קניתם עם פייפאל).

תגובה מאת יעקב
היי תודה על ההסבר המפורט על הסטרימר … רק שאלה בקשר לאנטנת יאגי נגמר במלאי מה שיש בקישור … האם זה יעשה את העבודה או שחייב יאגי דווקא יש הנחה גם https://ksp.co.il/m/uin/57750&ref=select# תודה

כן. יתאים. קח בחשבון שיש היום שפע אפליקציות טובות שמשדרות את ערוצי עידן פלוס באינטרנט.
לדוגמא -

תגובה מאת חיים
היי, גם לאחר שהתקנתי leankey עם מקלדת עברית, עדיין אין מקלדת עברית בyoutube. יש עוד שיטה או דרך?
Reply by דוד
אין את אפליקציית es file explorer יש תחליף טוב לזה? או הסבר איך להתנהל עם תחליף כלשהו?

זאת כתבה די ישנה… כמעט 3 שנים. אין לי את החומרה לבדוק איזה אפליקציות כיום רצות על הסטרימר אבל כל אפליקציה לניהול קבצים אמורה לעבוד.

Reply by ‫מוטי בן אהרן‬‎
היי, לא הצלחתי לאתר את es file explorer וגם לא את הכרום בגוגל פליי של המי בוקס 4.

קניתי mi box, ואני לא מצליח לחבר את הרשמי נוט 7 שלי, הוא פשוט לא מצליח למצוא את המי בוקס בשידור

א. לא מומלץ לשדר סרטים מהטלפון לסטרימר. בשביל זה הסטרימר יכול לנגן סרטים בעצמו.
ב. כנס להגדרות הסטרימר ותחפש בתפריט Cast ותפעילו אותו. אחר כך בטלפון שלך תחפש תפריט דומה לצורך שידור.
זה נראה קצת שונה בכל מכשיר ובכל סטרימר… מציע שתעלה צילום מסך לפורום מדריך: להוציא יותר מסטרימר Xiaomi שלכם (וגם עידן+)

אני לא מצליח למצוא בתפריט של הMI BOX קאסט או משהו דומה,
הדבר היחיד שהצלחתי למצוא זה את הCAST באפליקציות שם אפשר להשבית או להפעיל.

הוא תומך גם ב Miracast וגם בכרום קאסט. אתה צריך לראות את זה בתפריט