מי בכלל צריך קומקום חשמלי? קבוצת רכישה לדיספנסר מים חמים - Xiaomi Youpin S2101 - ללא מכס!

85 זה ה 100 החדש?..

ממש לא מגיע לרתיחה.
היה ראוי לשלב בדיקה כזאת בסקירה.
גם 250 מ"ל ב 40 שניות, בייחוד אם רוצים להכין שתי כוסות, זה כבר מתחיל להציק.

מעוניין

מציע לא לבלוע כל קונספירציה בגרוש שמצאת ברשת. במקרה גם לי יש את המדחום הספציפי הזה וחשוב לומר שהוא…גרוע! לא מדוייק בעליל וזורק 10 מעלות לפה ולשם. בכל מקרה כל מדחום מסוג זה לא מדוייק מספיק במדידת נוזלים ומאוד רגיש לזרימה, למרחק וכו’ כך שזה ממש לא מדוייק.
לצערי אין לי כרגע מדחום ‘מקצועי’ זמין כדי שתאמין ש100 זה באמת 100…ניסיתי גם עם מדחום דיגטלי ‘רגיל’ אבל מסתבר שאלו מגיעים למקסימום של 43 מעלות. אני נוטה להאמין למספרים ולאדים ולא אדחוף את האצבע לכוס כדי לאמוד על ההבדלים מול הקומקום.
הנה כמה תמונות מהבדיקה שלי במיוחד עבורך:
מדידה ‘על הקומקום’ - מספיק לזוז סנטימטר והמספר שונה לחלוטין…

IMG_20190228_134450

מדידה מיד אחרי מזיגה לכוס (כנ"ל, הטמפרטורה משתנה מאוד בהתאם למרחק, מיקום וכיוון -

ומדידה על הכוס בשיאומי -

(וכנ"ל, משתנה מרגע לרגע…).

המסקנה? המדחום הזה דפוק!
לגבי מהירות המזיגה - מיליוני אנשים בעולם משתמשים וקונים כל יום תמי 4, ברי מים אחרים, מכונות קפה וכו’ - באלו המזיגה יכולה להיות אפילו יותר איטית. איך הם סובלים את זה?
בקומקום אתה מין הסתם לא ממלא כל פעם רק 2 כוסות מאפס נכון? (וגם אם כן הפעולה הזו גם לוקחת זמן). בדר"כ מרתיחים ליטר פלוס וזה לוקח 3+ דקות בקומקום טוב, כך שאיך שלא תסובב את זה, המכשיר הזה מהיר יותר ונוח יותר מקומקום, גם אם מוזגים ל 2 כוסות (מעבר לכך שאם מכינים קפה/תה וכו’ אז אפשר בינתיים להכין את הכוס השנייה).
לא חסר לנו גם מבצעים על קומקומים טובים אם אתה מעדיף.

אוקיי, תודה על ההתייחסות הרצינית (רק לא חושב שמתאים לקרוא לסקירה שהבאתי קונספירציה).
האמת היא שיש לי תרמומטר אנלוגי שעלה אולי שני דולר, ומשמש אותי להקצפת חלב, ממה שבדקתי הוא אמין בהחלט, לא צריך יותר מזה למדידת טמפרטורה של נוזלים.

העניין הוא שאנחנו עם תינוק בן כמה חודשים. אם הייתי בטוח שהמים מגיעים באמת לרתיחה, זה היה די אידיאלי, אבל אם הם לא (ואני עדיין לא יודע אם כן או לא), לא ארצה להשתמש במים האלה כדי להכין לו אוכל.

(אגב, תוכל לבדוק כמה המדחום הדיגיטלי שהשתמשת בו מראה על הכוס בשיאומי לכל היותר? כי אם על כוס המים מהקומקום הוא מראה כמעט 90, אין סיבה שבשיאומי הוא יראה פחות (ולא משנה אם רק מזווית מסוימת וכו’) תודה).

אני אשמח, במידה ויגיע עם תקע ישראלי ולא סיני. לדעתי שווה במקביל לנסות לארגן קבוצת רכישה מול היבואן הרשמי או אחד היבואן המקבילים של מוצרי שיאומי כדי שנהנה גם מאחריות.

לא סביר שזה יקרה וגם אם כן זה בטוח יעלה הרבה יותר… תקע - קנה מתאם או תחליף לראש ישראלי.

כאמור המדחום הזה לא מדוייק בעליל. מילמטר לפה או לשם וזה עוד או פחות כמה מעלות. על הכוס מהקומקום הוא הראה 89 במקסימום (ומשתנה בפראות). בכוס מהשיאומי - 86-87. להסיק מזה מסקנות? לא.
בשיאומי יש תרמוסטט מדוייק, עם חיבור לאפליקציה…לא נשמע לי סביר שימכרו מוצר כזה ויטעו ב15-20 מעלות…זה לא איזה מותג עלום מאליאקספרס אלא אחד המותגים המובילים והנמכרים בעולם לכן גם בלי בדיקה מיוחדת עם מדחום מיוחד, אני נוטה להאמין שה100 כאן הוא 100. הספק אם כבר הוא במדחום העלום הזה כפי שמוכח כאן.
גם אני משתמש במכשיר בעיקר לחלב לתינוק.

תודה

מעוניין

מעוניין

מעוניין

מעוניין

מעוניין

מעוניין

מעוניין אבל במידה וזה מגיע ל 100 מעלות באמת כי אחרי הכל יש תינוק בבית…

מקווה שמגיע ל 100 מעלות.

מעוניין. בינתיים המחיר עלה וכבר מעל רף המכס בכל החנויות

הכי חשוב מישהו ראה איך הקפה יוצא!?