Xiaomi ROIDMI F8 – האם זהו השואב האלחוטי הטוב בעולם?

לא יפה לתקוף ככה .
הבחור מדבר על הבעיה שלו , ואתה מדבר בשם 10,000 שלא פצו את פיהם וסיפרו על הנסיון שלהם

להיפך, אם תיקח 100 אנשים מרוצים ו100 אנשים לא מרוצים אתה תראה בפורום בדרך כלל 70 פוסטים נגד ואולי אולי פוסט אחד בעד. זו הנטייה הטבעית של האנשים, לרשום כשיש בעיה ולא טורחים ממש להגיע על מנת לשבח.

כזה שסוקר את המוצר, ממליץ עליו וגם מפרסם מאיפה לקנות - אנשים שנתקלים בבעיה, קטנה כגדולה, דואגים קודם כל להגיב לי בשלל הערוצים, ולא חסר לנו איפה, לרוב עוד לפני פנייה לחנות בכלל… כפי שניתן לראות אנחנו לא חוסמים ולא מסתירים שום ביקורת.
כאמור המוצר הזה נמכר באינדיגוגו, בגירבסט, בשלל חנויות בארץ, נסקר בשלל אתרים, סרטונים וכד’ ברחבי העולם, גם מול הדייסון ונמצא כמצויין, עם מעט מאוד תקלות אם בכלל…להמציא שיש 10,000 לא פחות שלא מרוצים ולא פוצים את פיהם… שאני תוקף אותו כי אמר שיש לו תקלה…נו בחייך!
על כל מוצר יש תלונות ואחוז מסויים של תקלות. גם על דייסון ממש לא חסר.
דווקא ברשת אדם אחד נשמע כמו 1000 ויכול להגיב עשרות פעמים במקומות שונים ובשמות שונים.
הטענה לכך שצריך לנקות אותו עם מגבונים? (האם מצפים שמיכל האבק ישאר נקי מבפנים? לנקות עם קיסמים??? שהמיכל לא נוח לריקון וכד’ - הכל מעיד על חוסר ניסיון וידע ותפעול בסיסי לא נכון. הטענה שאם משלמים על דייסון אז לא טועים - עוד יותר.

אתה מוזמן לביקור אצלי, אם תרצה אפילו אגיע אליך להראות לך בדיוק את הבעיות שרשמתי פה. צר לי שאני זה שכותב ביקורת לא טובה על מוצר שכזה אבל זו האמת ורוכשים צריכים לדעת את האמת. גם אני קיוותי שעשיתי עסקה טובה ושילמתי עליו כראוי אך לצערי הוא לא עושה את העבודה

אין טעם לשבח כשהמוצר לא עושה את העבודה. השוהב מונח פינת הבית ללא שימוש. לכאורה לפי הנתונים הוא ממש סבבה אבל בפועל יש לו חיסרונות משמעותיים

אתה יכול לקרוא לזה שטויות אתה יכול להגיד שרף הציפיות שלי גבוה וכו׳. אבל הניסיון שלי אם המוצר הוא לא טוב וזה ממש מבאס. בשורה התחתונה, מבחינתי למכור אותו בחצי מחיר שקניתי אותו(נקנה לפני 3 שבועות) אבל כמובן למישהו שמודע לבעיות שלו(ונראה לי שאתה יודע על מה אני מדבר)

מה שאלעד אומר לך, זה שאתה כנראה לא משתמש במכשיר נכון. אז לפני שאתה מניח אותו הפינת הבית ללא שימוש, תחשוב על זה שאם הסקירה טובה ומאות אנשים מרוצים, כנראה שהמוצר באמת טוב ואתה לא משתמש בו נכון. אתה מוזמן להתייעץ, לשאול… חופשי.
אפילו יש סיכוי שיש תקלה במכשיר שלך, קורה גם בדייסון ולא לעיתים רחוקות בכלל. במקרה כזה זה חוסר אחריות לפרסם ברשת ביקורת בסגנון של המוצר לא טוב. אני מבין את הכעס והאכזבה, אבל ביקורת כזאת פשוט לא נכונה. אתה יכול לומר שהמכשיר שלך, היחידה הספציפית שלך התקלקלה. זה לא אומר כלום על המוצר באופן כללי כפי שתיארת.
אני עדיין מאמין שזה שימוש לא נכון, ולא תקלה. ממליץ לך לשבת ולהבין איך לתפעל נכון. רמז, הכנסת לחות כלשהי למכשיר (מגבונים לחים למשל) תהרוס אותו!

כתבתי את התגובה גם מתוך אכזבה שהשירות לא עונים ולא חוזרים אלי (עבר כמעט שבועיים).

מעבר לזה ציון של מוצר מורכב מביקורת טובה וביקורת לא טובה, חבל לי שאני זה שנותן לו ציון כזה נמוך אבל זה הניסיון שלי האישי עם המוצר. אם יש רוכשים שנהנים ממנו אני בהחלט מאמין ומפרגן להם!
אבל בדיוק כמו שאשתי מגדירה את המוצר -מייזו- נראה טוב אבל לא עושה את העבודה.

אף אחד לא טען נגד ביקורת שלילית. הדברים שלי הם על הטענות שהעלית שכאמור שוב - מעידים שאתה לא משתמש בו נכון פשוט. אם יש תקלה- אז יש תקלה שצריך לתקן. זה לא משנה אם זה שיאומי, דייסון או מרצדס.
מה קשואים מייזו לעניין? זו עוד הכללה גורפת כי זה לא ‘מותג’ שאתה מכיר מספיק.

לא ראיתי התייחסות לשאלה למוצר שמתקבל בקישור:
Xiaomi ROIDMI XCQ01RM Portable Strong Suction Vacuum Cleaner
האם זה ה- F8 Storm?
וגם לא ברור מה הרכיבים שמגיעים עם המוצר משום שחלק מהתגובות פה באתר וגם בעמוד המוצר מציינות שהגיע הסט המלא כולל הצינור הגמיש והמברשת הקטנה אך חלק מהקונים מציינים שהגיע סט חלקי.
אשמח אם תוכלו להתייחס לכך
תודה

כל הרודימי/F8 הם אותו השואב.
מאז הסקירה כל המזמינים קיבלו עם הצינור והמברשת הקטנה. בכל מקרה תמיד מפורט בחנות בדיוק מה תכולת החבילה.

תודה אלעד
גם בעמוד המוצר יש סתירות לגבי תכולת החבילה
בכל מקרה ראיתי לא מזמן את הפרסום בגרופון אז זו האופציה הטובה ביותר שגם כן מגיעה עם כל האקססוריז הנלווים

שאלה אחרת שאולי תדע עליה את התשובה - מכיוון שהבטריה אינה נשלפת האם ניתן להחליפה במעבדה?
הייתי קונה את דגם הג’ימי אבל הוא מגיע עם פחות אקססוריז
אם היה ניתן לקנות אקססוריז בנפרד לא הייתי מהסס

תגובה מאת Avital
תודה על הסרטון המפורט אך עדיין לא קיבלתי תשובה לתעלומה של תחנת עגינה. הרי השואב נמצד לחלק ע"י מגנט אך הוא כבד מאוד ונופל אז מה פספסנו?

לא תולים אותו באוויר אלא עם המברשת והצינור שנוגעים ברצפה. תחנת העגינה זה הדבר הכי שולי בשואב…מקסימום קח וו פשוט, קרס, כל פטנט אחר שתמצא ותלה אותו בארון/על הקיר. זה לא קריטי.

תודה רבה על הסקירה, אני מאד רוצה לקנות.
מהחיפושים שלי ראיתי שיש עוד דגם JIMMY JV51 שהוא יותר זול ומאוד דומה.
העם שווה לקנות את הF8 ב300 שח יותר?
(לפי המחירים עכשיו בגיירבסט עדיף לקנות בארץ)

תודה רבה!

לאחר השוואה, בלתי מקצועית בעליל, בין הג’ימי שלי לרוידמי של שכנים, כדאי לך לרכוש את הג’ימי, בארץ.
רכשתי דרך הקופון של גלאודס ב-KSP עם 12 חודשי אחריות, 12 תשלומים ועוד הנחה של 100 ₪ דרך אמריקן, סה"כ 590 ₪.
לרוידמי יש יותר אביזרים אבל הג’ימי שואב טוב יותר.
שוב, זו השוואה לא מקצועית אבל בכל זאת.

תודה!!
אני יחכה למבצע הבא.
כל אילו כבר עברו.

תגובה מאת אפי פרטוק
קניתי את השואב והייתי מאוד מרוצה עד שהמברשת הפסיקה להסתובב ואיני יודע למה? פירקתי את המסנן וניקיתי את המסנן אך המברשת כאילו תקועה .

אם המברשת תקועה…אז המברשת תקועה. מה קשור המסנן לעניין?
פתח את המברשת ונקה אותה. ראה דוגמאות והסבר כאן - https://www.glouds.com/שואבי-אבק-אלחוטיים-מומלצים-המדריך/