לנקות את השואב! מדריך החלפת מברשות ופילטרים בשואבי Xiaomi - Roborock

פורסם ב: https://zuzu.reviews/לנקות-את-השואב-מדריך-החלפת-מברשות-ופיל/

כל מה שצריך לדעת כדי להחליף בהצלחה ובקלות את המברשות והפילטרים בשואב הרובטי של שיאומי – Roborock! אחד הדברים הכל כך מוצלחים בשואב הפופולארי של שיאומי, היא האפשרות לנקות ולהחליף בקלות את חלקי הרובוט ובתדירות יחסית נמוכה מאוד וחלקי החילוף נמכרים במחירים נמוכים למדי: את הפילטרים ממליץ היצרן להחליף כל 150 שעות שימוש את מברשת…

נקודה חשובה, את הפילטר החלופי אי אפשר לשטוף במים, כמו הדור הראשון.

ערב טוב.
ראשית מומלץ לנקות את מבק
רשת הצד וסיליקון מדי מס’ שימושים.
שנית היכן יש גלגלים לקניה והוראות החלפה?
תודה
יצחק

האמת שאפשר לשטוף… לא יודע למה זה לא רשמי. אני שטפתי ונתתי לזה כמובן להתייבש היטב בשמש וזה עובד טוב. אבל הכי טוב זה לקנות פעם בכמה חודשים פילטר חדש.

איך הגעת למצב שצריך להחליף גלגלים???

עובד קשה, בצדדים קצת התחיל להשתתף הגומי שלהם…

תגובה מאת אורית
הי, רכשתי את הדור 2 , משתמשת בו כשבועיים. היום פתאום התחיל לחרוק ולהשאיר סימנים על הרצפה. יש לך רעיון מה הבעיה? תודה

לעקוב אחרי המדריך ולעשות לו ניקוי. ככל הנראה משהו נתקע איפשהו.
אם השתמשת בו לשטיפה, ודאי קודם שהוא יבש לחלוטין (איזה שעה באוויר הפתוח ביום חם…) לפני שמתחילים להפוך אותו ולהוציא דברים

באמת נשמע שנתקע לך משהו בתוך השואב, תנסה לפרק את המברשות ולבדוק שהשואב לא בלע לך שם שום דבר!

Reply by מור
הי, תודה על המידע. איך מחליפים את הטפטפות?

פשוט שולפים אותן החוצה. בחבילה המקורית (ובמארזי חלפים) מקבלים כמה כאלו להחלפה. הן נשלפות ונכנסות בדומה לכפתור תיק תק.

Reply by בן
קניתי פילטרים לא מקוריים, והם נהיו לא שמישים (מלאים באבק) הרבה, הרבה יותר מהר (כ-10 שימושים) מאשר הפילטר המקורי

יש לי מקוריים ולא מקוריים והביצועים זהים. אם כבר אם הם מלאים באבק, הם עושים את עבודתם נאמנה. זה לא מדד להשוואה כי יכול להיות שפשוט היה לך יותר אבק…

Reply by אלי7
שלום, האם רק מי שיש ברשותו פלאפון חכם שיש בו אפשרות לאפליקציות יכול להשתשמש ברובורוק S50 או S6?

אין צורך בפלאפון בכלל.

Reply by אלי7
אתה יכול מעט להסביר לי? אני רואה שעל מנת להחליף עוצמות או למפות את הדירה אני צריכה פלאפון, כיצד ניתן לתפעל את הרובוט בלי פלאפון חכם?

לתזמונים והגדרות מיוחדות - צריך. לניקוי רגיל/הפסקה - מספיק ללחוץ על הכפתור.

Reply by אלי7
שטיפה-שאיבה- לכל הבית או רק לחדרים מסויימים עוצמות ניתן לעשות בלי פלאפון? האם ניתן להתייעץ איתך טלפונית?

לכל הבית. לוחצים הפעלה על השואב ומתחיל לנקות עד שסיים את כל הבית וחוזר למקום. זה הכל.
מצב שטיפה הוא סה"כ חיבור של המגש שטיפה.
רוצה להגביל אותו לחדר מסויים? תחסום אותו/סגור את הדלת/תגדיר דרך האפליקציה.
ראה סקירות כאן -