חדש! ראוטר חזק של שיאומי - Xiaomi Redmi Router AC2100 רק ב43.99$!

קנייהBGNhm1238S
43.99$

פורסם ב: 

נעים להכיר!

עוד ראוטר חדש של שיאומי – עם מפרט מדהים במחיר מדהים עוד יותר 🙂

אחרי שהראוטרים שלהם כבר כבשו את השוק בשנים האחרונות כראוטרים החזקים ביותר לשקל וגם החכמים ביותר – עם כמעט כל פיצ'ר שאפשר לבקש כולל ניהול חכם מהאפליקציה (הגבלות הורים, שעות, חיבורים, קליטה ועוד ועוד), מגיע דגם הרדמי במחיר השקה מעולה!

• 6 אנטנות לכיסוי מיטבי
  • 2.4Ghz ו5Ghz גיגבייט עם תמיכה במהירות (אלחוטית) של עד 2033Mbps!
  • מעבד חזק!
  • 128MB
  • מאיץ משחקים
  • מיטוב חיבורים ושידור עם האפליקציה של שיאומי – בגרסא החדשה – MiWiFi APP5.0
  • beam forming
  • Netease UU game accelerator
  • IPv6
  • פיזור חום משופר
  • מערכת הפעלה מבוססת OpenWRT (כרגע סגורה של שיאומי)

לקנייה!

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

האם הוא יהיה מסוגל להחזיר כ-20 מכשירים, רובם אלחוטיים? הראוטר של סלקום לא עומד בעומס אם הוא הראשי.
2 מצלמות בתקשורת פנימית NVR בתקשורת פנימית בעיקר
2 סטרימרים מיבוקס
אקסבוקס
מנורות, שקעים ומפסקים חכמים
כמובן סמארטפונים ומחשבים

תומך בעד 128 מכשירים

היום יש לי ראוטר דור ראשון של שיאומי שלא מסוגל להחזיק את כל החיבורים האלה וסובל מניתוקים ברשת האלחוטית, ומתחתיו רשת MESH של TENDA שלא ממש מחזיקה אף היא את כל החיבורים האלה ואמנם לא סובלת מניתוקים, אבל כן סובלת מקיפאון של התקשורת לעתים תכופות.
כנראה שהתעבורה שם גבוהה מדי והעומס רב (למרות ששוב רוב החיבורים הם די פאסיביים - רכיבי בית חכם כגון מפסקים, מנורות).
אז השאלה אם זה שווה את ההשקעה,

נשמע לי שיש לך בעיה אחרת. אומנם יש הדבל דרמטי בין הדור הראשון לחדשים - בפרט בכמות הראם וכפועל יוצא מכך - בכמות המכשירים הנתמכים מהראוטר, אך יש לך MESH שבו היחידה ראשית (MW6?) מחוברת ישירות למודם, אין סיבה שזה יקרה.

אלעד,
כמה תיקונים:
לגבי ה MESH שיש לי (MW3) : יחידה אחת מחוברת קווית לראוטר של שיאומי, השנייה מחוברת לראשונה דרך כבל, והשלישית נמצאת במקום כלשהו בבית ללא חיבור קווי.
הראשונה מחוברת מתחת לראוטר של שיאומי בגלל ה DHCP (אני צריך כתובות סטטיות למצלמות).
ושכחתי לציין שהראוטר של שיאומי מחובר מתחת לראוטר של סלקום
חד גדיא חד גדיא.