Xiaomi Redmi AX6 Router

Xiaomi Redmi AX6 Router https://cdn.zuzu.chat/uploads/default/original/3X/a/4/a4c0be9ccd91620c4e27c2b8e3883e75bb235934.jpeg
none 4.0 1

יש את הדגם AX6000 החזק מאד ועובד פגז ועכשיו כבר יש דגם יותר מתקדם שכרגע נמכר בסין AX9000

אז?
אם תקרא שוב תראה שאין כמעט הבדל בין הAX6 לAX3600 בביצועים ובמפרט כך שאין באמת הצדקה לעלות הנוספת ולעבור את רף המע"מ. הAX6000 הוא שדרוג יקר ומיותר לרוב על הAX3600 והAX9000 - הוא כבר בזבוז מופרע ל99.99% מהמשתמשים הביתיים. אם גם מטפסים לסכומים אבסורדים כאלו אז כבר עדיף לקנות ראוטר התומך בWIFI 6E, שבטח יגיע משיאומי בעוד כמה חודשים ספורים.
ראוטרים חזקים יש בשפע בשוק. גם הראוטר הכי חזק ומשוכלל - בסוף ישדר פחות טוב לממ"ד בקצה הבית, מעבר לקורה או כוננית הברזל והקומה השנייה או המרתף. MESH פותר בדיוק את העניין הזה ומפזר נקודות שידור בבית לכיסוי אופטימלי וגם חלוקת עומס חכמה כך שלרוב המוחלט של המשתמשים, בטח בישראל שבמקסימום מקבלים 1GB אופטי וסביר להניח גם עוד רחוקים מלשדרג את כל המכשירים בבית לWIFI 6 (שלא לדבר על 6E) ובפרט את המחשבים למהירויות הגדולות מ1G כך שהתועלת שתקבל מהAX6000 ובוודאי מהAX9000…היא אפסית. זה נטו בגדר לומר - יש לי הכי טוב, הכי גדול והכי מהר…בלי שום צורך אמיתי בכלל ובלי יכולת אמיתית לנצל את המפרט הזה.
אם אתה מנהל איזה קניון עם WIFI פתוח…או גר באחוזה, לך על זה. אם אתה הישראלי המצוי עם דירה/בית עד 3 קומות - עדיף לך לקנות עוד יחידה של AX5/AX6 על פני הAX3600/AX6000/AX9000.

אשמח לחידוש קופון. תודה

הוזמנו 2 ראוטרים לצורך MESH, רק שבטעות - AX3600 (Global Version) צוות ל - AX6 (China) - ולכן ה-mesh לא קורה; ה3600 לא מזהה את הAX6…:frowning:
ברחבי האינטרנט מצאתי כמה שקרה להם אותו דבר ונדמה לי שמישהו כתב שורת קוד שאמורה ל"תקן" ולאפשר לשניים לתקשר.
היות ואיני בקיאה ככ בתחום ולמרות שהשלמתי עם העובדה ש"רק" לחבר לחשמל והכל יעבוד", כבר לא רלוונטי מבחינתי - פחות רוצה לנסות קוד שאיני יודעת אם מקורו מהימן…

אולי מישהו מכיר ויודע מה בכל זאת ניתן לעשות?
האם אפשר “לפתוח” עוד תדרים בגרסה הסינית שייתאמו לגלובאלית?
עדיף להזמין כבר ראוטר חדש וזהו?
והיה ו"אין ברירה" אלא להזמין חדש, האם מקצועית/ביצועית ישנה עדיפות לגירסא הגלובאלית או הסינית?
(מבלי להתחשב בעלויות של הדגמים)
תודה רבה מאד!

היי,
לא אבוד. ראי כאן -
Facebook Gruppen?cft[0]=AZXvqnCga5l86ilVeSna2cmIbPPr1bQo8KXGqgKXb_BW_1s42um2zo_zRjovN3o2pIN8ro4Gn8h-AVbv1Pd03lHek67cfKgAWu_K1rSsG1QN5WJpoysB00kp63laVRhHU74&tn=%2CO%2CP-R

ניתן לשנות קושחה לקושחה הסינית ואז להתחבר כרגיל כMESH.

הקושחה הגלובלית תיתן כנראה תמיכה בOpenWRT (קושחת קוד פתוח) אבל זה למשוגעים לדבר ולטעמי וניסיוני - לא רלוונטי ל99.99% מהמשתמשים גם כך.
לשים לב שבמומלצים שלנו מודגש עניין הגלובלית/סינית והתמיכה בMESH ובכללי - אנו ממעטים להמליץ ולפרסם את דגם הAX3600 שכן הוא לא מציע הרבה יותר מהAX6 הן בחומרה והן בביצועים בפועל (אך עולה כפול).

ראשית תודה על התשובה ורק למען הסר ספק, לא היה שמץ ביקורת בשאלתי רק ניסיון להבין אם יש מה לעשות פרט להזמנה חדשה…
בבצוע ההזמנה לא ידעתי שיש “מקומית” ואחרת “גלובאלית” ולצערי רק לאחר השילוח קראתי מישהו שכתב על עדכון לטובת “שאר” העולם (שאינו דובר סינית) ושה - 3600 Global Version “ייתקשר” באנגלית ונוצרה בעיית תדרים כשמנסים ליצור מש…
בכל אופן, תודה רבה! וכבר אנסה את הקשור שלך בתקווה גדולה:-)

אוקיי… אז איך משנים את הקושחה של ה"גלובאלי" לזאת של הסיני?
ולהבדיל, אשמח לדעתך - https://youtu.be/8rv0dYdWnAk ?

אפשר ממש בבקשה עזרה רק לסיום הגדרת המש🙏?

ממליץ להגיב בפוסט שקישרתי קודם.

איך משנים את הקושחה של ה"גלובאלי" לזאת של הסיני?
ולדעתך זאת גם דרך? רלוונטית? - https://tavi.ly/3MQW ?

בפוסט שקישרתי קודם יש אחד שכבר עשה זאת והצליח…עדיף לשאול אותו ישירות.
לא ניסיתי להחליף גרסא לדגם הזה כי אין לי אותו. סביר להניח שמדובר באותו התהליך בדיוק כמו עדכון /החלפת קושחה רגילה, פשוט עם הקובץ של הקושחה הסינית. לא יודע לומר אם המדריך שצרפת נכון ורלוונטי לAX3600.

הי @ElaadHayun
אתה יודע אם בזק מאפשרת קבלת מודם חינם, בחבילה זולה יותר ללא נתב?
וגם, אם עוד מעט יתאפשר חיבור סיבים בבניין שלי וארצה להתחבר, הראוטר הזה עדיין יהיה רלוונטי?
תודה!

שלום, האם הראוטר REDMI AX6 מתאים לחיבור סיבים אופטיים? האם ישירות או שצריך מתאם? כיום אני מחובר לאינטרנט רגיל של בזק דרך מודם-ראוטר TP-LUNK ואמור להתחבר בקרוב לסיבים של פרטנר. תודה מראש, יאיר