פוקו פוקו פוקו! מכשיר הדגל הכי משתלם בעולם – Xiaomi POCOPHONE F1 בגרסא גלובלית 128GB! רק ב325.99$!

פורסם ב: https://zuzu.deals/פוקו-פוקו-פוקו-מכשיר-הדגל-הכי-משתלם-בעו/

מחיר פגז על מכשיר הדגל הזול בעולם!

*שימו לב כי יש אפשרות הרחבת זיכרון, כך שאפשר גם להסתפק בגרסאת ה64GB הזולה יותר.

הPOCO F1 מבית שיאומי מגדיר מחדש את רף המחיר למכשירי דגל! עם מחיר רשמי (בסין) של כ300$ – זהו מכשיר הדגל הזול והחזק ביותר שתמצאו!
איך זה אפשרי? POCO בחרו בחוכמה לוותר על מה שפחות חשוב לרוב המשתמשים ולהתמקד במה שכן. במקום גב זכוכית יפה (ושביר) – יש כאן גב פלסטיק- אבל היי, במילא כולנו שמים מגן ולא רואים את הגב היפה גם ככה… זכוכית המסך היא ‘רק’ גורילה 3, אבל גם זה זניח – זו עדיין הגנה טובה מספיק וממילא – כולנו משתמשים (וצריכים להשתמש!) במגן מסך. במקום מסך AMOLED יקר – יש מסך LCD IPS טוב. במקום חיישן מצלמה משני עם זום שכמעט אף אחד לא משתמש – יש חיישן בסיסי לאפקט העומק/פורטרט שכולם אוהבים וחיישן ראשי מעולה – כמו של הMI8!
יש גם סוללה גדולה – 4000mAh (!) עם טעינה מהירה, יש חיבור אוזניות 3.5mm, יש זיהוי פנים עם אינפרא אדום (עובד גם בחושך!), יש רמקולים סטריאופונים, יש את המעבד הכי חזק – הסנאפדרגון 845 ו6GB/8GB ראם (בדיוק כמו הONEPLUS 6), יש קירור נוזלי כדי שתוכלו לשחק כאן שעות בלי שיתחמם יותר מידי ויש אפילו הרחבת זיכרון.
להבדיל משאר מכשירי שיאומי, יש אפילו הבטחה לעדכונים מהירים יותר ושחרור קבצי מקור כך שניתן לצפות לתמיכת קהילה טובה.

השורה התחתונה היא שמדובר במכשיר דגל עם מפרט מנצח (וסוללה גדולה כבר אמרנו?) במחיר של מכשיר ביניים. החסרונות כאן לרובינו – זניחים מאוד, והיתרונות בשילוב המחיר – הופכים אותו למכשיר הכי חם בשוק.

Reply by Sharob
כמה זמן פחות או יותר לוקח למשלוח להגיע לארץ. אין לי נסיון עם החנות הזאת.

Reply by לאפי
הוואן פלוס 6 שלי הגיע אחרי חודש וקצת

Reply by גיא
במידה ואני קונה את הגרסה של ה64 ג'יגה ב300$ דרך ג'ויביי, אני צריך לשלם בנוסף 17% מע"מ ועוד מכס? או שהמחיר הוא 300$ סופי ?
בנוסף, יש עברית? תודה

במידה ויתפס במכס אתה צריך לשלם מע"מ.
יש עברית