Xiaomi Note 10 - הסמארטפון עם המצלמה הטובה בעולם?

תגובה מאת עוז
נקווה מאוד, כי אשתי מאוד תצטרך בעוד כמה חודשים פלאפון ונשקול אותו או מבמקרה ולא יתאים את ה mi9t. כמובן שאשאר tuned למבצעים אצלכם באתר. בלי קשר, אני קורא המון סקירות באינטרנט ואני חייב לציין שהקירות שלך פשוט נהדרות, מפרטות ומאירות את החשוב והשולי. פשוט תענוג לקרוא

תודה רבה, כיף לשמוע :slight_smile:
במונחים של שיאומי כמה חודשים זה לפחות עוד 10 דגמים חדשים ככה :stuck_out_tongue_winking_eye:
אל תשכח גם את הזמן משלוח. אם זה לחודשיים הקרובים - שווה להקדים קצת ולתפוס את הדילים השווים היום/מחר כמו על הONEPLUS 7T ואחרים.

תגובה מאת יפתח
לא מצליח להפעיל את הקופון
תגובה מאת רועי
אלעד, מה לגבי כיסוי ומגן מסך לNote10, יש לך המלצות?

ממליץ על מגני ה’AIR BAG’ – עם הפינות הבנויות לספוג ולשכך את המכה ברוב הנפילות. מניסיון של שנים ואינספור נפילות – זה עובד!"
מותגים מומלצים:
Xundd – מגני גוף (קייס)
Mocolo – מגני מסך

תגובה מאת עוז
יותר בכיוון של חצי שנה. LG G6 שכבר די מקרטע ומצלמה רעה מאוד (עם gcam יותר טוב אהל לא מדהים) פשוט הטלפון הזה, עם החיישן הגדול הזה, מלהיבים מאוד. מחכה לסקירה מקיפה:)
Reply by יפתח
שלום, הזמנתי את הטלפון דרך הלינק שלכם ונרשמתי למסלול הvig שלכם. נתקלתי בבעיה עם המכס וכתבתי לכם מייל חוזר למייל האישור שלכם ומאז ה25.11 לא קיבתי תשובה. האם זה המסלול שבו אתם אמורים לעזור במקרה הצורך? מאוכזב מההתנהלות.

היי יפתח,
סליחה, ההודעה שלך הגיעה לספאם. שינינו את הודעות הVIG לפורום, אני מניח שהגעת למייל מפוסט ישן.
אפשר גם לפנות אלינו ישירות בפייסבוק, הפורום וכו’. לא חסר ערוצים במידה והמייל התפספס.
בכל מקרה לגופו של עניין - נדרשת לשלם מכס - וזה תקין לגמרי. אדרבא, בהנחה והזמנת ב500$~, אזי מחיר המכשיר בשקלים הוא כ1735 והמכס הוא 17% (ולעיתים עוד 18 ש"ח אגרת ‘מחשב’). כלומר כ295 ש"ח בעוד ממך דרשו 241 ש"ח.
יש לשלם ולקבל את המכשיר. תתחדש!

Reply by יפתח
אוקיי, תודה

היי אלעד, אני מתלבט בין המכשיר הזה לבין ה oneplus 7T.
יכולות המצלמה חשובות לי. האם ה - 7T קרוב ביכולתיו ל note 10?
היכן היתרונות של ה - 7T בשימוש יום יומי?

ה7T הוא המכשיר ה’שלם’ יותר.
מעבד מהיר יותר משמעותית, תוכנה טובה יותר עם עדכונים טובים ומהירים יותר, ספיקרים כפולים, מסך 90 הרץ…ה7T הוא ההמלצה שלי.
הMI NOTE 10 - אצלי כבר לסקירה שאעלה בהקדם. כבר עכשיו ניתן לומר במכשיר מעולה שהוא סוג של אולר שוויצרי של מצלמות עם סוללה חזקה וכאן יתרונו העיקרי. אם אכפת לך יותר ממגוון המצלמות והאפשרויות במצלמה, גם במחיר של מעבד חלש יותר, הוא המכשיר עבורך.
https://tavi.ly/1ZqQ
לקניה מבנגוד (ביטוח מכס):
https://tavi.ly/1ZqO

Reply by אבי
ההחזר מס בבנגוד, זה החזר מלא על כל מה שאשלם? כלומר במידה ואקנה את המכשיר ואשלם ביטוח מכס, האם זה בוודאות כל מה שאשלם עליו?

נכון

Reply by yair
היי. כמה עלות ביטוח מהמכס ? ואיזה אתרים מחזירים כסף ?

שלום רב.
ראיתי שהמחיר ירד האם הצבע הירוק מרשים ?
וכן אבקש קישור למגן גוף ומגן מסך לנוט 10 אני לא מצליח לראות

Reply by DaniK
אלעד, שלום. תודה על הסקירה היפה והמקצועית גם יחד. רציתי לשאול: בתור אחד, שיכולת צילום איכותית ביותר מהווה את השיקול העיקרי, האם ה-Note 10 עולה כאן על ה-Pixel 3A!? מבחינת איכות ובהירות מסך, חיי סוללה ושימוש יחסית שגרתי - לאיזה מכשיר מהשניים הנ"ל ישנה עדיפות (על אף הפער במחיר)? יש מכשיר נוסף, עליו תוכל להמליץ מבחינת איכות מצלמה, מסך וסוללה ועדכונים, במחיר עד 1500₪ לכל היותר? רוב תודות!

תודה רבה :slight_smile:
לא הייתי קונה את ה3A היום. מדובר במכשיר חלש ומיושן במפרט ובעיצוב עוד כשיצא והיום כבר המחליף שלו מעבר לפינה.
עם כל הכבוד לאפליקציה של גוגל, הנוט 10 לטעמי עדיף, כמו גם ה7T של ONEPLUS, בהיבטים רבים כמכשירים בכלל וגם במצלמה - עם יותר מצלמות, עדשות וכו’ (ואפשר גם להשתמש באפליקציה של גוגל לביצועים דומים לפיקסל).
אם התקציב מאפשר להתגמש מעט - אז ה7T לסוגיו עם ביטוח מכס, או הNOTE 10.

פירטתי עוד על החלופות, היתרונות והחסרונות של המכשירים בטווח מחיר זה בסקירה המלאה של הנוט 10 -

קופון אחרון לנוט 10 -

הי, עדיין הדיל על המכשיר הזה קיים?
כמה אמור להיות התשלום בשורה התחתונה?