קופון בלעדי - הדגם שאתם הכי אוהבים! נעלי ספורט Xiaomi Mijia Fishbone 3 -מבחר צבעים, מידות 40-44 רק ב$43.99

קנייהBGZUZUM3
43.99$

פורסם ב: 

משלוח 1.3$

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

ראיתי שכתבתם/הבאתם מי שכתב שהנעל הנ"ל מתאימה לאנשים עם פלטפוס. האם גם לאנשים עם פלטפוס חמור ורגל רחבה?
כל הנעליים של שיומי דומים בעניין זה?

הנעליים של Xiaomi ודומיהם הם פח…!!!

במחיר הזה כבר עדיף לקנות נייקי.

ZAHI מסכימה איתך ב100 אחוז, בעלי רכש 2 זוגות והן פשוט גרועות, הסוליה בחלק הקדמי של הנעל נקרעה שבועיים אחרי הרכישה, לא צמיגי Goodyear (כפי שפורסם ) ולא נעליים, חבל על הכסף!!!

לא. כל נעל היא דגם אחר כמובן.

עוד תגובה שלילית ולא עניינית מספר #45654645645.
אתה פוסל כאן טווח עצום של דגמים, ולא כולם אפילו מאותו היצרן. עזוב שיש אלפי תגובות חיוביות וסקירות לנעלי שיאומי ולדגם הזה בפרט ועזוב ש’נייקי’ הם לא בדיוק מילה נרדפת לאיכות גבוהה בנעליים ונעזוב גם שאתה לא מגיב שום דבר ענייני על הדגם הספציפי הזה אלא רק מציין את ההעדפה שלך לנייק. אחלה. תקנה נייקי.

תודה על הפידבק, אך ראוי שהביקורת תהייה עניינית ולא להטעות אם רוצים שיקשיבו.
הדגם הזה הוא לא עם סוליית goodyear אלא דגם אחר לחלוטין (גם היצרן כאן שונה למעשה).
הדגם עם הGoodyear אגב - אצלי כבר נצח וחצי והסוליה שלהן זכתה לדרוך בסין, בטרקים בישראל ובאירופה, לעבור אינספור קילומטרים וכביסות - ושום דבר לא נקרע. הנעל עדיין טובה ואיכותית כמו ביומה הראשון.
גם הדגם הראשון שסקרתי - הFISHBONE דור 1, עדיין תקינות כחדשות וגם הן ראו עולם וקילומטרים לרוב, מטיולים למילואים ולא מעט כביסות.
לגבי הדגם הנ"ל, בהנחה ולא קניתם זיוף או מהדגמים האולטרה זולים של 20 דולר ומטה, אז הוא דגם איכותי עם עשרות אלפי ביקורות חיוביות ברשת - לאורך זמן (!). כאמור זה הדגם השלישי בסדרה שנמכרת כבר כמה שנים ברצף.
בכל מותג ייתכנו בעיות איכות, גם בנעלי ברוקס וסלמון ב1000 שקל. זה לא בהכרח מעיד על הכלל.

כבר הספקתי להתבלבל…
האם הנעל הנ"ל איכותית? האם היא מתאימה לפלטפוס ? בדרך כלל אני נועל נעלי new balance רחבות ,אך אני צריך נעל להליכות וקצת ריצות ,האם הנעל הנ"ל מתאימה ?
תודה

הנעל איכותית ומומלצת על ידי עשרות אלפים. מוזמן לבדוק גם ברשת בעצמך.
ביקורות רעות/מאוכזבים יש על כל מוצר. גם על ניו באלנס, נייק ואייפון. קורה.
לגבי פלטפוס, רחבות וכו’ - לא יודע לומר לך. זה כבר עניין של התאמה אישית לרגל של כל אחד. תצטרך להסתכל על המידות של הנעל באתר ולמדוד את הרגל שלך.

יש גם ב38 דולר
₪ 125.27 26%OFF | 2019 החדש Xiaomi Mijia נעל ספורט נעלי 3 גברים ריצת נעלי פופקורן ענן פצצה 3D אדרה נעילת מערכת 6 ב 1 Uni-דפוס

בmijia 2 (הקודם) נקרע חי אחרי חצי שנה אחד הפלסטיקים שבתוכו השרוך, הדבקתי ואחרי כמה זמן זה נקרע שוב…
לידיעת הקונים.

יש לי את הדגם הקודם (ה2) ויש לי פלטפוס עדין וזה בסדר גמור, בהליכות אבל הרגל לא “תפוסה” בזה וכן יכולה לנוע קצת בפנים, הנעל ברוחב סטנדרטי אבל היא מבד, זה קצת מתיח.
היה לי עוד נעל של שיאומי פעם וזה היה דומה בסגנון, לא זהה

לגבי הדגם הקודם הוא נהרס לי, יכול להיות שבמחיר הזה הוא משתלם אבל איכותי זה לא

רבים עוד מחכים שישלח להם במחירים האלו עוד מה11.11. ככל הנראה אין למוכרים האלו מלאי אמיתי (ואין פייפאל כך שאי אפשר להחזיר חזרה חינם אם רוצים)

עזבו אתכם בחיאת רבק, זבל סיני נשאר זבל סיני.
ניסיתי את דגם ה-YUNCOO וזה פח…!

לפחות אתה מתייחס עכשיו לדגם ספציפי (שעולה 90 ש"ח…). לא יודע מה הציפיות שלך היו מדגם ב20$ כולל משלוח מסין…כדאי לתאם ציפיות קצת. יופין אגב מתייחס לכל המוצרים באקוסיסטם/מימון המונים של שיאומי. זה המון מוצרים מהמון יצרנים שונים ודגם אחד לא מעיד על הכלל.
פעם אחרונה שבדקתי נייק מיוצרות בסין או וייטנאם אגב.

“רבים עוד מחכים שישלח להם במחירים האלו עוד מה11.11.”
וואו אז אתם ממש מבינים מה שאתם אומרים!
זה אומר שפשוט לא כדאי לקנות לא דרך פה.
כל הכבוד!

כל הכבוד גם לך, הכנסת לנו!
צר לי לבשר שאין לי שליטה על מוכר אחד או שניים באליאקספרס שפרסמו בעמוד הראשי של אליאקספרס את הנעליים האלו, במחיר הזה - ולא שלחו לאף אחד מאז ויותר מכך - שאליאקספרס לא עשו דבר בנידון ומאפשרים למוכרים האלו להמשיך לפעול. קורה, זה מה יש. זה אתר דילים לא חנות נעליים. אנחנו מפרסמים כאן דילים טובים ומחירים נמוכים מכל האתרים ולא יכולים להבטיח שכל חנות, בטח באליאקספרס, בהכרח תקיים.
לכן מפיקים לקחים וממליצים על חנויות אמינות יותר, עם פייפאל - שבהן כן יש לנו השפעה אגב.
אני שם את העובדות מולך באופן הכי ברור וגלוי שיש, אם אתה בוחר לראות אחרת ולקנות במקום אחר ועוד לעקוץ אותנו על הדרך, אחלה, תהנה לך.

ממש לא מצחיק.
הפעם העלבת, אני התכוונתי ברצינות.
אם יש לך בעיה של פגיעות יתר/הבנת הנקרא- זה לא אשמתי.
אני התכוונתי ברצינות לגמרי,
הבאתי דיל שלכאורה היה יותר טוב,
הסברת יפה למה לא לקנות שם, קיבלתי, התרשמתי (שוב) מהמומחיות שלך, פרגנתי - וזהו!
זה מה שהיה!