Xiaomi Mi8 - 64GB גלובלי - עם אפשרות ביטוח מכס! רק 353$!

פורסם ב: https://zuzu.deals/xiaomi-mi8-64gb-גלובלי-עם-אפשרות-ביטוח-מכס-רק-353/

קנייה12b86gbgg
353$

קופון 12b86gbgg

לסמן בקופה ביטוח מכס – Tariff insurance

תגובה מאת: יואב
תודה על הלינק, חייב לתת תגובה קצת חופרת אבל מקווה שעניינית: ראשית עד לפני כשנתיים הייתי מזמין את כל הפלאפונים של המשפחה מחו"ל עוד מימי ה MI3 ואין מה להגיד היה הרבה יותר משתלם אפילו אם אחד או שניים היו נעצרים במכס, לפני כשנתיים וחצי נעצר לי הMI5 במכס והמחיר הסופי היה יקר להחריד הופתעתי לגלות שבחנויות בארץ ולא אזכיר פה חנות מחשש שיגידו שאני שתול שהפער במחירים לחול מסתכם בכ200 שקלים (אם נעצר במכס יוצא אפילו יותר זול!), מעבר לזה שהתמורה היא מיידית ואין צורך בהמתנה למעט מקרים שלא קיים במלאי, בנוסף יש אחריות לרוב רשמית של שנה ויותר, אני מציין זו כי יש ברשותי 2 מכשירי mi8 מעולים שכל אחד מהם כבר תוקן מתוקף האחריות, באחד מהם אפילו הוחלפה המצלמה האחורית לחדשה ומקורית של שיאומי ללא עלות(בעיית חומרה), מה שאני לא יכול להגיד על המכשירים הקודמים שלי שאני תיקנתי והרכיבים היחידים שיכולתי להשיג מחול הם רק תואמים וכולנו יודעים מה זה אומר ולא ארחיב כי חפרתי מספיק. בקיצור לשיקולכם.

היי יואב,
אני לא חושב שזה מחדש משהו למישהו…גם בהשוואות המחירים שלנו אנו מוסיפים חנויות ישראליות ככל המתאפשר וזמין עבורנו. כמובן שכל אחד עושה את שיקוליו מאיפה, בכמה ולמה לקנות.

אחפור קצת בחזרה ברשותך -
קודם כל דברים קצת השתנו מלפני שנתיים וחצי…המס על טלפונים היום הוא מע"מ בלבד - 17% ולא 35% כבעבר.
אם כבר משתפים חוויות אז אספר על 3 מכשירי LG G4 הידוע לשמצה - נקנו לעסק מחנות ביבוא מקביל (עקב פער לא סביר מול ייבוא רשמי) - כולם בשלב כזה או אחר סבלו מבעיית לוח האם המתפגר, חלקם מיד בתום האחריות והשאר נשלחו לחנות (הגענו פיזית לחנות עם המכשיר) וזכו להתנערות מוחלטת. אחרי הרבה צעקות, עצבים ושערות לבנות, הציעו שנשלם כמה מאות ש"ח לתיקון אצל היבואן הרשמי או לחילופין ישלחו לתיקון בחו"ל שלקח לא פחות מחודשיים. המכשיר אגב חזר מהתיקון פעיל אומנם, אבל התפגר שוב אחרי כשבועיים.

מבחינת תקלות חומרה - די נדיר שיש תקלות חומרה בטלפונים שלא זוכים להיקרא ‘קורוזיה/נפילה/אשמת המשתמש וכד’ בתיקון באחריות בארץ. האתר הזה, קבוצת הפייסבוק שלנו ושלל פורומים, דפי פייסבוק וכד’ מלאים וגדושים בסיפורים על האחריות הנהדרת ובפרט במכשירי שיאומי - של היבואנים המקבילים למינהם המוכרים בזול להפליא. תיקונים קלים - עוד אפשרי. תיקונים משמעותיים - מסתבר שהאחריות נגמרת בדלת…

המחיר המופיע בזאפ אגב - המון פעמים מתגלה כמחיר פיקציה. פשוט קליקבייט. מי שבא לקנות בחנות/לאסוף מגלה ש’בדיוק נגמר’. מי שהזמין באתר מקבל טלפון ש’נגמר לנו הצבע/נפח הזה אבל יש לנו מיבואן רשמי בעוד 200 ש"ח…כדאי לך זה שנתיים אחריות! (כשהשנה השנייה היא על תקלות ‘תוכנה’, מה שזה לא יהיה).
על הדרך דוחפים גם מגן מסך, מגן, מוציאים את המטען המהיר המקורי ומכניסים איזה מטען מעאפן במקום ושולחים אותך לדרכך עם ‘אחריות בארץ’ בעסקה שעלתה לך הרבה יותר ממה שהיית קונה ברשת.
אני אישית עוד לא עושה 200 ש"ח בשעה אז לטעמי לחסוך 200 ש"ח בקליק זה לא עניין של מה בכך. קצת אבסורד לדעתי שאנשים בארץ מוכנים להמתין עם הקנייה או לסנג’ר בני משפחה וחברים לקנות להם בחו"ל/אילת/איסוף עצמי וכו’, או יבחרו בספקים הכי זולים בזאפ, בשביל לחסוך כמה גרושים, אבל 200 ש"ח זה פתאום שום דבר.
משפחה/עסק קטן קונים לפחות 3-4 סמארטפונים כל שנתיים לערך? יש גם רבים (ואולי הרוב) שמחליפים כל שנה…אם כי נפל/נשבר/נרטב/אבד וכו’ ואם כי סתם בא להתחדש ובסינים זה לא כואב יותר מידי בכיס.
לכן את ה200 ש"ח האלו - תכפיל ותשלש במספר הנפשות בבית כל שנה-שנתיים.

במכשיר 6 ONEPLUS 128GB למשל - המחיר בזאפ הוא 2,799 - 2,029 ₪.
המחיר מג’ויביי כרגע הוא 379$, שהם כ1416 ללא מכס.
המחיר עם מכס? כ1656 ש"ח. כלומר חיסכון נקי של 613 ש"ח אם לא מבקר במכס (ותתפלא - אבל עדיין רוב החבילות בדואר לא נבדקות במכס…) או 373 ש"ח אם מבקר במכס.
ליבואן רשמי, כדי שהאחריות בארץ באמת תהייה שווה משהו מעבר לנייר באריזה, תוסיף עוד איזה 200-300 ש"ח.
אה וגם 129 ש"ח עלות מטען DASH CHARGE מקורי כי בקניה מהזולים בזאפ - לא תקבל אותו.

מבחינת המתנה - יש היום חנויות רבות ששולחות במשלוח מהיר לבחירתך, צ’יטה, EPACKET וכד’ כך שאפשר לקבל את המכשיר באותו זמן (ואפילו מהר יותר לפעמים) מזה שמקבלים מהזמנה באתר של חנות ישראלית.
זה אומר 17% מע"מ ועוד כ10-50 ש"ח עמלות שחרור.

לגבי תקלות -
כמובן שזה אפשרי וקורה לעיתים, כפי שקרה לך ולמכריי עם הG4, אולם לרוב - נדיר מאוד שיש תקלות חומרה במכשירים. לא יודע מה קרה אצלך שקיבלת 2 מכשירים שנדרשו לתיקון באחריות ועוד החלפת מודול אך זה יוצא דופן…אני אישית קונה, סוקר ועובר המון מכשירים בשנה - שפע מכשירי שיאומי, ONEPLUS וכד’. כולם ממשיכים אחר כך כהגרלות/משפחה וכד’ ולא נדרשתי לתיקון אחריות מעולם. הסיכוי שאדרש לתיקון משמעותי באחריות, שאכן יכוסה באחריות בארץ- הוא די קלוש וזניח בהשוואה לסיכוי הסביר יותר שהמכשיר ישבר/יגנב/יפול/ירטב לי ואת זה האחריות כמובן לא מכסה ושלא נדבר על חווית הקנייה והשירות שמקבלים בארץ שגורמת לרבים לעשות אחורה פנה ולשוב להזמין בחו"ל, גם כשהפער לא כזה גדול.

לסיכום,
כן, יש מחירים טובים בארץ יחסית לבעבר, אבל זה לא בא יש מאין. זו מציאות שאנחנו כולנו יצרנו ביצירת תחרות ישירה לחנויות בארץ בייבוא אישי.
הייבוא האישי הוא בדיוק מה שמאפשר לך לקנות בארץ ‘רק’ בפער של כ200 שקל.
עובדה שבכל שאר המוצרים והתחומים שבהם יש הרבה פחות תחרות וייבוא אישי - מתגלים פערי מחיר חזיריים, גבוהים להפליא. העובדה שמכשירי שיאומי זולים בארץ אחרי הרבה שנים שבהם נמכרו במחיר מופקע (ועדיין גבוה מידי על ידי היבואן הרשמי אגב), היא כי החנויות בארץ מתחרות על הביקוש הגבוה ומנסות להשוות מחיר להזמנה ישירה מסין.
ספציפית הלינק הנ"ל אם פספסת אגב, הוא עם ביטוח מכס - כך שהמחיר הוא למעשה מחיר סופי. אם תידרש למכס - תקבל החזר מלא מהחנות כך שעם או בלי בדיקת מכס - חוסכים כאן סכום נחמד. כשחוסכים עשרות-מאות שקלים בכל קניה - זה מצטבר ללא מעט מידי שנה.

תגובה מאת: יואב
שאפו על התגובה והרצינות שלך.
אז ככה, ראשית אני מסכים עם כל הדברים שאתה אומר אך אגיד עוד כמה דברים, שיהיה ברור 200₪ מבחינתי זה לא דבר של מה בכך וברור לי שבמדינה כמו שלנו זה סכום כסף לא קטן וברור לי שהמצב כרגע זו מציאות שאנחנו יצרנו אז אני חושב שהגיע הזמן שנהנה מהמציאות הזו. דבריי נאמרו על מכשירי שיאומי ולא על opo ולכן החלטתי לפרסם את התגובה בפוסט הזה כי אני מניח שאשאר שיאומיסט לנצח (;
בכל מקרה לגבי הביטוח מכס - מעולה דבר שלא ידעתי עליו או יותר נכון אי הבנה של המשמעות
דבר שני תקלות במכשירים הן לא דבר נדיר ובמקרה של רכישה מחול ותיקון בחלק הגדול מהמעבדות שצצו להן כמו פטריות לאחר הגשם יוביל להתקנת חלקים תואמים של חברה סינית סוג ד’ (לא מכליל כמובן).
דבר אחרון מטען מקורי - אני מסכים איתך אבל בו זמנית קיימות חנויות שעדיין מוסרות את המטען המקורי ולא תואם וחשוב לבדוק זאת.
לסיכום אין לי ספק שמה שאתה אומר זה נכון אבל אני חושב שרובנו חלינו במחלת הקניות ברשת או לפחות אני, ולפעמים אני מוצא את עצמי בסיטואציה שקניתי משהו באליאקספרס/באנגוד וכו ולאחר מעשה (מודה שמטיפשות וחיפזון) מגלה שבארץ הדבר נמכר ב2 שקלים יותר (לא מדובר על פלאפונים כמובן)
אז אני שמח שניהלנו את הדו שיח ה"קצר" הזה כדי שאנשים יראו ויחליטו כאוות נפשם לפי היתרונות והחסרונות שמנינו בשרשור.
שתהיה שנה אזרחית טובה ושניצור את המציאות גם בתחומים אחרים!