Xiaomi Mi Drone 4K - 399.99$

פורסם ב: https://zuzu.deals/xiaomi-mi-drone-4k-399-99/

הרחפן הכי איכותי למחיר! כבר כמה חודשים שלא זכינו למחיר טוב! אני יודע שרבים חוששים להזמין בגלל משרד התקשורת, תדר 5GHZ וכו’ אך מאות הזמינו במבצעים הקודמים, קיבלו אישור משרד התקשורת ונדרשו למע"מ בלבד! משלוח מהיר חינם.

תגובה מאת: עמי
איפה בדיל פה? זה המחיר שלו רוב השנה

לא נכון. כבר כמה חודשים שהוא לא ירד מ429-439 לפחות, רוב הזמן עם משלוח חסום/בתשלום. לפחות 5 חודשים שלא ירד 429$ עם משלוח חינם.
זה שהיה פעם ב369-379$…היה. לא חזר.

תגובה מאת: יאיר
האם יש איתו בעיה במכס? ייתקע?
או שהוא מוכר ויזרום
כי הזמנתי…

תגובה מאת: אסף
כל הכבוד! תותח

תגובה מאת: דן
אל תקשקש אלעד!
לפני 3 שבועות היה קופון ל 389$

דן, במקום להיות גס רוח ולזלזל - תוכיח את הטענה שלך.

א. מה הגישה המגעילה הזו? גנבתי ממך משהו? אתה לא משלם לי דבר להזכירך. המחיר נשאר אותו הדבר בין אם קנית מהלינק שלנו או לא. רוצה לתקן, רוצה להעיר, רוצה להוסיף - בכיף ובכבוד, אבל תרגיע עם הסגנון.
ב. בבקשה תוכיח. גם אם היה - לא בהכרח היה פעיל לישראל, לא בהכרח בכמות סבירה וכולל משלוח חינם לישראל.
ב. גם אם נניח ואתה צודק, מה הנקודה שלך? אם היה דיל כזה אז למה לא שיתפת כאן לרווחת כולם במקום “לקשקש”?
אפשרי שפספסנו, אפשרי גם שטעינו. אני מעלה מאות דילים בשבוע. מי שלא לא עושה - לא טועה.
יותר קל לדבר במקום לעשות.

מה לגבי השאלה של המכס? מאושר לארץ? או צריך להכין טפסי שחרור או שייתקע

תגובה מאת: דויד
הזמנתי עכשיו. חפש את שם של המוצר וקופון באנגלית בגוגל, בנוסף פתח חשבון גירבסט חדש ותשתמש באחד משטרתי בקאשבק (קאשגורו זה של גלאודס נדמה לי), אפשר להוריד ככה עוד כ 10 אחוז

???

אלעד ואריק היקרים שלום,

יש מצב שאתם משיגים עבורינו בבקשה קופון חדש עבור הרחפן?
המחיר הזול ביותר הינו כ440 דולר.
בעבר הוא נמכר גם ב350 דולר…

בנוסף שיאומי הוציאו בימים האחרונים רחפן בדגם חדש- FIMI X8
אם הMI DRONE 4K הינו המקבילה של הפנטום, הרי שה FIMI X8 הינו המקבילה של המאביק.
לצערי דגם זה משדר בתדר 5.8 ולכן לא רלוונטי לארץ,

האם ניתן לנצל את העובדה על מנת לקבל קופון לדגם הישן יותר?

תודה רבה!

מה אומר אלעד?
יש מצב לקופון?
תודה!

אם יהיה נפרסם כמובן. בהתחשב בכך שזה דגם שכבר לא בייצור למעשה, אני בספק כמה מלאי/קופונים עוד נזכה כאן. גם הדגם הזה אגב עם 5.8…איך אושר זה לא ברור. נקווה שגם החדש יזכה לאישור.

קטונתי מלחלוק על דעתו של ידידי המלומד…

אולם לפי המפרט המופיע כאן:

לדגם ה4K אין כלל תדר 5.8. גם השלט וגם המצלמה משדרים ב2.4
בדגם ה 1080p - השלט הינו 2.4 והמצלמה בתדר 5

כן מכיר, אך שלל אתרים (כולל שיאומי עצמה!) פרסמו אותו בתחילה עם תדר 5.8 וWIFI AC. העיקר שעובר…

חזר!